DieRoten.pl

Tuchel chce Harry’ego Kane’a!

fot. Photogenica
Reklama

Choć Thomas Tuchel dopiero dziś rozpoczął tak naprawdę pracę jako trener Bayernu, to niemiecki szkoleniowiec ma już swoje pierwsze życzenia.

Przypominamy, że pierwotnie dziś miała odbyć się pierwsza sesja treningowa Thomasa Tuchela w roli trenera, ale została ona przełożona na jutro – pozostali w Monachium zawodnicy odbędą trening pod okiem 49-latka we wtorek o 11:00.

W międzyczasie Niemiec pracuje już nad kształtem swojej kadry i sztabu szkoleniowego – jak informowaliśmy wcześniej, do FCB z londyńskiej Chelsea powinien trafić Anthony Barry jako asystent i ekspert od stałych fragmentów gry (więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj).

Ponadto jak donosi portal „Football Insider”, nowy opiekun monachijczyków, miał także poprosić szefów o ściągnięcie z Tottenhamu Harry’ego Kane’a, który od tygodni, a nawet miesięcy, pozostaje obiektem spekulacji transferowych w kontekście przenosin na Allianz Arenę.

Tuchel uchodzi za wielkiego fana Anglika i chciałby z nim współpracować w Bawarii, dlatego też 49-latek złożył już swoje życzenie szefom Bayernu.

Szanse na transfer większe niż wcześniej

Z kolei dziennikarz Christian Falk z niemieckiej redakcji „Bild” oraz „Sport Bild” poinformował, że po tym jak Tuchel został nowym trenerem Bayernu, szanse Bayernu na pozyskanie Kane’a miały wzrosnąć. Niemniej jednak przeszkodą w dalszym ciągu mogą być ogromne wymagania finansowe Tottenhamu (niedawno spekulowano o co najmniej 100 milionach euro opłaty).

 

Źródło: Football Insider / Falk
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...