DieRoten.pl
Reklama

Kolejny wielki krok Lucasa w rehabilitacji!

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Po ostatnich fatalnych wiadomościach w sprawie Jamala Musiali, tym razem mamy dla Was pozytywne informacje w kwestii Lucasa Hernandeza!

Francuski defensor od pewnego czasu robi stale postępy w swojej rehabilitacji i krok po kroku zwiększa obciążenie treningowe, co pozytywnie wpływa na szanse jego powrotu pod koniec bieżącego sezonu 2022/23.

Jak poinformował niemiecki dziennik „Bild”, dziś nad ranem Lucas Hernandez po raz pierwszy od 4 miesięcy, założył buty piłkarskie i bez najmniejszych problemów odbył intensywną jednostkę treningową – obwodowy trening 27-latka trwał 40 minut.

Zajęcia obejmowały biegi wytrzymałościowe, krótkie i długie sprinty, biegi przez tyczki slalomowe, ćwiczenia na drabince biegowej i zatrzymania na jednej nodze.

Powrót na koniec sezonu?

Francuz robi wielkie postępy. Leczenie i rehabilitacja przebiegają bardzo dobrze, zaś jego kolano reaguje równie dobrze i stabilnie - wielkim celem Lucasa Hernandeza jest powrót na koniec sezonu 2022/23 i pomoc kolegom w ewentualnym finale Ligi Mistrzów. Powrót wydaje się być realny.

− Czuję się dobrze, coraz lepiej radzę sobie z kontuzją. Będę znów sprawny na finał Ligi Mistrzów! – powiedział ostatnio Lucas.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...