DieRoten.pl
Reklama

Kicker: Tuchel może już jutro objąć Bayern!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Po tym jak Bayern miał zwolnić Juliana Nagelsmanna, wkrótce nowym trenerem rekordowego mistrza Niemiec zostanie Thomas Tuchel!

Dzisiejszy wieczór przyniósł wielką bombę informacyjną dla kibiców Bayernu i sympatyków całej Bundesligi – wedle czołowych niemieckich mediów, monachijczycy mieli zwolnić ze skutkiem natychmiastowym Juliana Nagelsmanna z posady trenera FCB.

Tuchel nowym trenerem!

Niemalże wszystkie źródła również potwierdzają, że Bayern znalazł już następcę Nagelsmanna – stery rekordowego mistrza Niemiec ze skutkiem natychmiastowym ma przejąć Thomas Tuchel.

Jak donosi magazyn „Kicker”, który jako pierwszy dotarł do Juliana i niemalże potwierdził jego zwolnienie, były opiekun Chelsea jeszcze jutro albo najpóźniej w sobotę podpisze kontrakt i przejmie bawarski klub przed nadchodzącym „Der Klassikerem” z Borussią Dortmund.

Niemiec był już blisko zatrudnienia w Tottenhamie, ale to monachijczycy postanowili działać szybciej i „przejęli” Tuchela, który zaakceptował warunki umowy w Monachium. Obecnie ma już brakować tylko podpisu pod kontraktem.

Porozumienie zawarte

Fabrizio Romano donosi z kolei, że Thomas Tuchel zaakceptował posadę trenera Bayernu - wkrótce Niemiec zostanie nowym szkoleniowcem FCB, porozumienie zostało zawarte. Uzgodniono warunki kontraktu, finalizowane są już dokumenty.

Umowa do 2025 roku

Gianluca Di Marzio poinformował, że Thomas Tuchel podpisze z Bayernem kontrakt do 2025 roku.

Źródło: Kicker / Inne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...