DieRoten.pl
Reklama

Hernandez wznowił sprinty!

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Kolejne bardzo, ale to bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z Monachium. Kolejny wielki krok w swojej rehabilitacji poczynił Lucas Hernandez.

Przypomnijmy raz jeszcze – francuski defensor na początku mistrzostw świata w Katarze doznał poważnej kontuzji i zerwał więzadło krzyżowe w kolanie.

27-latek błyskawicznie zakończył swój udział na mundialu i wrócił do Monachium, po czym przeszedł pomyślnie operację. Na całe szczęście proces leczenia i rehabilitacja Lucasa Hernandeza przebiegają bardzo dobrze, zaś od pewnego czasu może on już biegać na murawie.

Z kolei wczorajszego popołudnia, wicemistrz świata z 2022 roku poczynił kolejny wielki krok – po krótkim joggingu, Francuz wznowił sprinty i pracował bez najmniejszych problemów na pełnych obrotach.

Należy oczekiwać, że w najbliższym czasie Lucas będzie stopniowo zwiększał obciążenie treningowe i za około 2 miesiące, a może i nawet wcześniej, powróci do pełnych treningów z kolegami. Celem zawodnika jest powrót na końcówkę sezonu i pomoc kolegom w walce o wszystkie 3 trofea.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...