DieRoten.pl
Reklama

Nowa umowa Lucasa kwestią czasu

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jak informuje coraz więcej źródeł w Niemczech, o krok od przedłużenia kontraktu z Bayernem Monachium jest grający w obronie Lucas Hernandez.

Francuski defensor znajduje się obecnie w trakcie leczenia swojego kolana, po tym jak na samym początku mistrzostw świata w Katarze doznał zerwania więzadła krzyżowego.

Na całe szczęście proces leczenia Lucasa Hernandeza przebiega bardzo dobrze i niedawno powrócił on do treningów biegowych na murawie w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse. Ponadto w międzyczasie piłkarz rozmawia również z FCB ws. swojej przyszłości.

Jak poinformował dziennikarz Christian Falk w swoim podcaście „Bayern Insider”, mistrzowie Niemiec znajdują się już w zaawansowanej fazie negocjacji z agentami 27-latka. Według szefa sportowej redakcji „Sport Bilda”, nowy kontrakt jest już tylko kwestią czasu.

Klub i Lucas planują wspólną i długoterminową przyszłość. Hernandez czuje się bardzo dobrze w Monachium wraz ze swoją rodziną i nie widzi potrzeby, aby zmieniać otoczenie klubowe, zwłaszcza że w Bayernie ma zapewnioną każdego roku walkę o trofea – w tym o Ligę Mistrzów.

Mistrz świata z 2018 roku jest postrzegany jako jeden z liderów i ważnych elementów kadry „Gwiazdy Południa” w przyszłości. Niewykluczone, że nowa umowa zostanie podpisana w najbliższych tygodniach.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...