DieRoten.pl
Reklama

Sonda: Jak oceniasz zimowe okienko transferowe?

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie, która związana jest z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, poprosiliśmy Was o wskazanie Waszego kandydata do wzmocnienia środa ataku FCB w letnim okienku transferowym. Pytanie brzmiało następująco:

Kto powinien wzmocnić atak latem?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 56 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Nie owijając już w bawełnę, przyjrzymy się wynikom przeprowadzonej sondy. 32% głosujących uznało, że środek ataku bawarskiego klubu powinien wzmocnić Harry Kane. Z kolei 23% użytkowników jest zdania, że to Eric Maxim Choupo-Moting powinien pełnić rolę pierwszego napastnika w zespole monachijczyków.

18% osób wskazało zaś, że Hasan Salihamidzic i spółka powinni ściągnąć Dusana Vlahovica z Juventusu.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie zakończone już zimowe okienko transferowe w wykonaniu Bayernu Monachium. Pytanie brzmi następująco:

Jak oceniasz zimowe okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...