DieRoten.pl
Reklama

Choupo, Upa i Gravenberch nie zagrają z VfL

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

To już dziś! Po kilkudniowej przerwie do akcji na krajowym podwórku powracają zawodnicy pierwszego zespołu ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Dokładnie o 17:30 na Volkswagen-Arenie w Wolfsburgu odbędzie się ostatni mecz dziewiętnastej kolejki niemieckiej Bundesligi – miejscowa ekipa „Wilków” podejmie u siebie Bayern Monachium.

Niestety, ale drużyna rekordowego mistrza Niemiec przystąpi do tej rywalizacji w bardzo osłabionym składzie, albowiem poza kadrą bawarskiego klubu znajdzie się dziś co najmniej sześciu graczy, o czym mogliście przeczytać już nieco wcześniej na naszej stronie.

Jakby tego było mało, to z informacji ujawnionych przez portal „Sport1”, trener Nagelsmann będzie zmuszony radzić sobie także bez takich zawodników jak Ryan GravenberchEric Maxim Choupo-Moting oraz Dayot Upamecano, którzy nie trenowali wczoraj z kolegami…

Inne źródła również potwierdzają, że owa trójka nie udała się z zespołem do Wolfsburga i opuści dzisiejszy bój ligowy. Warto z kolei poinformować, że w kadrze mogą znaleźć się utalentowani Adam Aznou oraz Paul Scholl, którzy zostali zaproszeni na wczorajsze zajęcia przez szkoleniowca FCB.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...