DieRoten.pl
Reklama

100 mln euro za Kolo Muaniego?

fot. Fotolia
Reklama

Od kilku miesięcy w niemieckich i zagranicznych mediach spekuluje się o poszukiwaniach nowego środkowego napastnika przez monachijczyków.

Potencjalnych kandydatów do wzmocnienia ataku bawarskiego klubu jest kilku, zaś prawie zawsze powtarzają się nazwiska takich napastników jak Harry Kane, Dusan Vlahovic czy też Randal Kolo Muani, który robi wielką furorę w tym sezonie Bundesligi.

Co do ostatniego z wyżej wspomnianych napastników, dziś francuski „L’Equipe” poinformował, że snajper może opuścić Eintracht Frankfurt latem 2023 roku, jeśli podopieczni Olivera Glasnera nie zagwarantują sobie gry w przyszłym sezonie Champions League.

24-latek budzi wielkie zainteresowanie w całej Europie, zaś oprócz Bayernu Monachium, dziennikarze donoszą również, że Francuza o kongijskim pochodzeniu bacznie śledzą także inne kluby, zaś wśród nich można wymienić chociażby Liverpool czy też Manchester United.

Jeszcze do niedawna w grę wchodziło około 80 milionów euro kwoty odstępnego, ale wysoka forma oraz bardzo dobre występy Muaniego sprawiają, że obecnie mówi się już o sumie 100 milionów euro! Warto podkreślić, że jego kontrakt z SGE jest jeszcze ważny do końca czerwca 2027 roku.

Randal Kolo Muani

Od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole Eintrachtu Frankfurt, francuski napastnik wystąpił łącznie w 27 meczach o stawkę. W tym czasie 24-latek strzelił 12 bramek oraz zanotował 13 asyst.

Źródło: L'Equipe
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...