DieRoten.pl

Wimmer: Nie można przegrać w taki sposób meczu

fot. DieRoten.pl
Reklama

Bayern Monachium ma już za sobą kolejne spotkanie ligowe w sezonie 2022/23. Tym razem monachijczykom przyszło rywalizować z VfL Wolfsburg.

Koniec końców pojedynek w ramach dziewiętnastej kolejki ligowej zakończył się zasłużonym zwycięstwem „Bawarczyków”, którzy pokonali drużynę Niko Kovaca na Volkswagen-Arenie aż 4:2.

Tradycyjnie już po ostatnim gwizdku, w strefie mieszanej dla dziennikarzy, na pytania odpowiadali piłkarze obu klubów. W przypadku VfL Wolfsburg, swoje stanowisko przedstawił między innymi Patrick Wimmer, który nie ukrywa, iż rozegrał wraz z kolegami „niefortunne spotkanie”.

− To był dla nas bardzo niefortunny mecz. Po 20 minutach przegrywaliśmy 0:3 i nie wiedzieliśmy, jak do tego doszło – powiedział Wimmer.

− Zespół spisał się dobrze i mieliśmy wiele szans, ale ich nie wykorzystaliśmy. Wtedy wygląda się niefortunnie na końcu – dodał.

− Nie można przegrać meczu w taki sposób, ale my go przegraliśmy. Musimy wyciągnąć odpowiednie wnioski i spisać się lepiej następnym razem – podsumował Patrick Wimmer.

Dzięki wygranej z ekipą „Wilków”, podopieczni Juliana Nagelsmanna powrócili na fotel lidera, po tym jak chwilowo okupował go Union Berlin. Na ten moment Bayern prowadzi w tabeli ligowej z przewagą 1 punktu nad berlińczykami.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...