DieRoten.pl
Reklama

70 mln € za Cancelo do negocjacji

fot.
Reklama

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to jeszcze dziś Bayern Monachium powinien oficjalnie potwierdzić transfer nowego bocznego obrońcy.

Piłkarzem tym jest oczywiście Joao Cancelo, który zgodnie z doniesieniami angielskiej i niemieckiej prasy zostanie wypożyczony do zespołu rekordowego mistrza Niemiec do końca bieżącego sezonu 2022/2023.

Ponadto liczne źródła donoszą także, że Bayern i Manchester City uzgodnili wspólnie zawarcie w umowie opcji wykupu – nieoficjalnie miała ona zostać ustalona na sumę około 70 milionów euro. Niemniej jednak zachodzi duże prawdopodobieństwo, że kwota ta może być jeszcze niższa!

Dziennikarz Florian Plettenberg poinformował we wczorajszym programie „Transfer Update Show”, że jeśli „Bawarczycy” zdecydują się na transfer definitywny latem 2023 roku, to szefowie „Obywateli” będą skłonni do negocjacji w sprawie obniżenie kwoty odstępnego.

Ponadto portugalskiego defensora chciała też zatrudnić Barcelona, ale działania i rozmowy trio Nagelsmann, Neppe & Salihamidzic okazały się decydujące i Joao błyskawicznie dał się przekonać do wyboru „Gwiazdy Południa”.

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem i obędzie się bez jakichkolwiek komplikacji, to już jutro Cancelo powinien zadebiutować w starciu 1/8 finału Pucharu Niemiec przeciwko FSV Mainz. Niewykluczone, że 28-latek mógłby nawet znaleźć się w wyjściowej XI.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...