DieRoten.pl
Reklama

Kolo Muani o plotkach nt. Bayernu: To wielki klub

fot. Fotolia
Reklama

Odkąd z Bayernu latem zeszłego roku odszedł Robert Lewandowski, w mediach co rusz spekuluje się o możliwym następcy polskiego snajpera w Monachium.

Co prawda zeszłego lata mistrzowie Niemiec nie pozyskali nowej gwiazdy na środek ataku, ale nie można wykluczyć, że nastąpi to już za kilka miesięcy, albowiem liczne media w Niemczech i nie tylko donoszą, że „Bawarczycy” obserwują kilku kandydatów, zaś wśród nich można wymienić przede wszystkim Harry’ego Kane’a.

Ponadto coraz częściej pojawia się również temat możliwego angażu Randala Kolo Muaniego, który na co dzień występuje w Eintrachcie Frankfurt. Francuz jest postrzegany jako snajper o gigantycznym potencjale, który też zresztą potwierdził wczorajszego wieczoru, strzelając bramkę na 1:1 w starciu z FCB.

Podczas pomeczowego wywiadu dla telewizji „Sky”, ofensywnego gracza „Orłów” zapytano nie tylko o przebieg starcia na Allianz Arenie, ale i również pojawiające się spekulacje odnośnie jego przyszłości i możliwej przeprowadzki do stolicy Bawarii.

− Żyję tu i teraz – skupiam się na Eintrachcie. Wszelkie inne rzeczy, nie podlegają dyskusji. Eintracht to fantastyczny klub, który mnie świetnie przyjął – powiedział Kolo Muani.

− Oczywiście Bayern to wielki klub i każdy piłkarz marzy, aby grać dla największych, ale skupiam się na Frankfurcie – podsumował Randal Kolo Muani.

Kolo Muani do Eintrachtu Frankfurt trafił latem 2022 roku na zasadzie wolnego transferu. Póki co Francuz wystąpił w 25 meczach o stawkę dla SGE, zaś jego liczby w tym czasie prezentują się następująco – 9 bramek oraz 12 asyst.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...