DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Ranos poradzi sobie w profesjonalnej piłce

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

We wszystkich zespołach Bayernu Monachium możemy wyróżnić wielu młodych i niezwykle utalentowanych piłkarzy, którzy coraz częściej pukają do drzwi pierwszej drużyny.

Jednym z takich graczy bez wątpienia jest Grant-Leon Ranos, który rozgrywa bardzo dobry sezon w zespole Bayernu II. 19-latek w 21 meczach strzelił 12 bramek oraz dołożył do tego 8 asyst, co czyni go najskuteczniejszym graczem w ekipie FCB II.

Ostatnio w rozmowie dla portalu „Spox.com”, na temat młodego napastnika wypowiedział się trener Holger Seitz, który jest przekonany, że choć wychowanek bawarskiego klubu może poprawić pewne rzeczy, to mimo wszystko poradzi on sobie w profesjonalnej piłce.

− Grant dobrze rozwinął się w tym sezonie w bawarskiej lidze regionalnej. Jest naszym najlepszym strzelcem, ale jest również bardzo cenny dla zespołu jako asystent – powiedział Seitz.

− Mimo swoich bramek, mógłby stać się jeszcze bardziej bezwzględny przed bramką. Ale jestem przekonany, że on poradzi sobie w profesjonalnej piłce – podsumował Holger Seitz.

Warto podkreślić, że Grant-Leon Ranos od czasu do czasu ma możliwość trenowania z pierwszym zespołem u Juliana Nagelsmanna. Niemniej jednak na drugą część sezonu 2022/23, 19-latek jest planowany w drugiej drużynie Bayernu.

Źródło: Spox.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...