DieRoten.pl
Reklama

Pavard mógł trafić do Interu

fot.
Reklama

Kolejne źródła potwierdzają, że tej zimy mogło dojść do jeszcze jednego odejścia z Bayernu – bliski przenosin do Interu był Benjamin Pavard.

Tym razem hiszpański „Relevo” donosi, że pod koniec zimowego okienka transferowego, francuskiego defensora Bayernu Monachium starał się pozyskać Inter – mediolańczycy prowadzili nawet intensywne rozmowy z bawarskim klubem 30 i 31 stycznia.

Miało to w dużej mierze związek z faktem, że zespół z Mediolanu mógł opuścić za drobną opłatą transferową Milan Skriniar (do Paris Saint-Germain). Dziennikarze donoszą, że na stole FCB pojawiła się nawet oferta kupna Benjamina Pavarda, ale nie ujawniono kwoty.

Latem temat transferu powróci

Francuz jest postrzegany przez mediolańczyków jako odpowiedni następca Milana Skriniara. Bayern odmówił jednak sprzedaży, po części dlatego, że transfer Pavarda do Interu oznaczałby przenosiny Skriniara tej zimy do PSG – monachijczycy nie chcieli, aby paryżanie wzmocnili się przed ich dwumeczem w Champions League.

Sam Benjamin był bardzo zainteresowany potencjalnymi przenosinami i możliwością gry dla mediolańczyków. Nie można więc wykluczyć, że latem temat przeprowadzki do Mediolanu znów stanie się gorący.

Barcelona też się liczy?

Dziennikarz Matteo Moretto podkreśla, że Barcelona również jest zainteresowana transferem Pavarda, ale sytuacja szybko się zmienia. Bayern będzie chciał oczywiście przedłużyć kontrakt swojego zawodnika, ale Benjamin póki co nie spieszy się z podjęciem decyzji ws. swojej przyszłości.

Źródło: Relevo
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...