DieRoten.pl
Reklama

Blind: Chcemy wygrać wszystkie rozgrywki

fot.
Reklama

Jeśli mowa o zimowym okienku transferowym w wykonaniu Bayernu Monachium, to mistrzowie Niemiec pozyskali tej zimy w sumie dwóch zawodników.

Mowa jest o takich piłkarzach jak Yann Sommer, który trafił do FCB z Borussii M’Gladbach oraz Daley Blind, który dołączył do ekipy rekordowego mistrza Niemiec na zasadzie wolnego transferu (wcześniej występował w Ajaxie).

Holenderski defensor udzielił niedawno obszernego wywiadu dla oficjalnej witryny „Bundesliga.com”, w którym to odniósł się do wielu różnych tematów związanych ze swoją dotychczasową karierą czy też przenosinami do Bayernu Monachium.

Reprezentanta holenderskiej kadry narodowej zapytano również, czy zdobycie Ligi Mistrzów z „Bawarczykami” jest jednym z jego głównych celów.

− Nie chcę się na tym skupiać. Po prostu bardziej mam tę rywalizację z moim tatą, że on zawsze żartuje, że wygrał jedno trofeum więcej ode mnie, a jest nim Liga Mistrzów. A ja nigdy nie byłem w stanie wygrać tego Pucharu – powiedział Blind.

− A teraz z tym zespołem walczę o każde trofeum na każdym poziomie. Jeśli to tytuł Bundesligi, Puchar DFB czy Liga Mistrzów - wciąż jesteśmy w wyścigu, więc wszystko jest możliwe. Oczywiście chcemy wygrać wszystkie rozgrywki – podsumował Daley Blind.

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...