DieRoten.pl
Reklama

Gravenberch nie odejdzie z Bayernu

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Jako że od 1 stycznia w wielu europejskich ligach trwa zimowe okienko transferowe, każdego dnia jesteśmy zasypywani kolejnymi doniesieniami transferowymi.

Ostatnio pojawiło się kilka informacji z Anglii, które w dużej mierze dotyczyły dalszej przyszłości Ryana Gravenbercha.

Według licznych doniesień, Holender z racji na brak minut i regularnych występów w Bayernie, miał znaleźć się na liście transferowej, zaś w grę miało wchodzić wypożyczenie do któregoś z klubów angielskiej Premier League.

Szczególnie zainteresowany pozyskaniem utalentowanego pomocnika miał być Juergen Klopp i jego Liverpool. Mimo wszystko plotki te błyskawicznie zostały zdementowane przez dobrze poinformowanego w sprawach związanych z Bayernem, dziennikarza Floriana Plettenberga.

Niemiec podkreślił wprost, że odejście 20-latka w ogóle nie wchodzi w grę, zwłaszcza że szefowie oraz sztab szkoleniowy FCB wciąż mocno wierzą w zawodnika i jego ogromny potencjał. W związku z tym wypożyczenie do LFC lub innego klubu nie jest i nie było brane pod uwagę wewnątrz Bayernu.

Ryan Gravenberch

Od momentu swojego transferu na Allianz Arenę (Bayern zapłacił 18,5 mln euro podstawy plus 5,5 mln euro w bonusach), holenderski pomocnik miał okazję rozegrać 18 spotkań dla FCB, w których to strzelił 1 bramkę oraz zaliczył 1 asystę.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...