DieRoten.pl
Reklama

Nagelsmann: To nie wyglądało jakby Sommer grał z nami pierwszy mecz

fot.
Reklama

W ubiegły piątek zespół rekordowego mistrza Niemiec rozegrał swoje szesnaste oficjalne spotkanie na krajowym podwórku w sezonie ligowym 2022/2023.

Mimo usilnych starań, monachijczycy zremisowali tylko 1:1 z RB Lipsk, ale biorąc pod uwagę wyniki innych spotkań szesnastej kolejki ligowej, ich sytuacja w tabeli nie uległa zbytniemu pogorszeniu (FCB prowadzi w Bundeslidze z przewagą 5 punktów nad rywalami).

Co do piątkowego starcia z RBL, podczas pomeczowego wywiadu dla niemieckiej telewizji, na kilka tematów wypowiedział się trener Julian Nagelsmann, którego zapytano między innymi o debiut Yanna Sommera.

− Yann spisał się bardzo dobrze! Myślę, że był to bardzo dobry i odważny występ. Przechwycił trzy czy cztery ważne dośrodkowania − powiedział Nagelsmann.

− Szczerze mówiąc nie miał zbyt wiele do roboty, ale grał dobrze i miał naprawdę dobrą prezencję. Nie wyglądał na debiutanta lub kogoś, kto dopiero do nas dołączył − dodał.

Trener Bayernu Monachium zaznaczył również, że choć był to emocjonujący pojedynek i wiele rzeczy monachijczycy wykonali dobrze, to wciąż mają sporo do poprawy.

− To był emocjonujący pojedynek, momentami trochę dziki z obu stron. Zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy, ale wiele z nich nie było też tak dobrych i musimy to poprawić − podsumował Julian Nagelsmann.

Źródło: DAZN / Sat.1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...