DieRoten.pl
Reklama

Upamecano opuścił wczorajszy trening Francuzów

fot.
Reklama

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne spotkania w ramach rozpoczętego 20 listopada turnieju mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze.

Podczas gdy dziś w pierwszym półfinale zmierzą się Argentyńczycy i Chorwaci, to jutro wieczorem o awans powalczą aktualni mistrzowie świata, czyli Francuzi, którym przyjdzie zagrać z rewelacją turnieju w Katarze, czyli Marokiem.

Choć do pojedynku pozostało jeszcze sporo czasu, to selekcjoner Didier Deschamps może mieć pewne powody do zmartwień, albowiem wczorajszą sesję treningową opuścił jeden z kluczowych graczy w drużynie „Trójkolorowych”, a mianowicie Dayot Upamecano.

Jak informuje francuski „L’Equipe”, defensor bawarskiego klubu opuścił wczorajszy trening z powodu bólu gardła. Mimo wszystko dziennikarze podkreślają, że na ten moment nie ma powodów do obaw, względem występu stopera w nadchodzącym półfinale.

Bardzo możliwe, że dziś 24-latek wróci do zajęć z kolegami. W przeciwnym wypadku opiekun francuskiej reprezentacji narodowej będzie miał nie lada orzech do zgryzienia, albowiem Upa stał się dla Francuzów bardzo ważnym ogniwem.

Źródło: L'Equipe
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...