DieRoten.pl

Bayern w poszukiwaniu zimowych wzmocnień?

fot. Fotolia
Reklama

Jak doskonale wiadomo, po kontuzji Manuela Neuera, działacze Bayernu Monachium poszukują nowego bramkarza. Jak jednak donosi portal TZ.de, "Bawarczycy" mogą również aktywnie rozglądać się za innymi wzmocnieniami.

Nowy bramkarz jeszcze w tym roku?

Niewykluczone, że sytuacja zastępcy Manuela Neuera wyjaśni się w nadchodzących dniach. Działacze Bayernu chcą bowiem, żeby nowy golkiper pojechać wraz z drużyną na zimowe zgrupowanie w Doha, którego początek przypada na 6-go stycznia. Jak informowaliśmy wczoraj, na chwilę obecną powrót Alexa Nuebela wydaje się wątpliwy i wiele wskazuje na to, że wyborem numer 1 jest obecnie Yann Sommer. Monachijczycy mieli już rozpocząć rozmowy ze Szwajcarem, a sam zawodnik rzekomo chciałby spróbować swoich sił w stolicy Bawarii.

Drugi transfer już...1-go stycznia?

Już w pierwszych dniach stycznia może zostać ogłoszony transfer Konrada Laimera z RB Lipsk. Austriakowi wygasa umowa z "Bykami" z końcem czerwca i już 1.01.2023 r będzie mógł oficjalnie ogłosić swojego nowego pracodawcę. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że padnie na Bayern Monachium.

Nowy obrońca?

Uraz Lucasa Hernandeza oraz niepewna sytuacja Benjamina Pavarda mogą zmusić Hasana Salihamidzica do szukania nowych opcji. Przypomnijmy, że Lucas w tym sezonie już nie wystąpi. Inna sytuacja jest z Pavardem, którego postawa poza boiskiem może budzić zastrzeżenia. Na radarach monachijczyków jest wprawdzie Josip Gvardiol, ale wydanie kolejnej wielkiej kwoty na stoper nie wydaje się prawdopodobne. Chorwat był jedną z gwiazd Mundialu i obecnie jest obserwowany przez wiele topowych klubów i mówi się, że potencjalny nabywca musi się liczyć z wydatkiem większym niż 100 mln euro.

Wciąż brak chętnych na Sarra

Zimowe odejścia również nie są wykluczone. Przede wszystkim mówi się Bouna Sarze. Problem jest jednak wciąż ten sam - na rynku nie ma chętnych na usługi reprezentanta Senegalu.

Źródło: tz.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...