DieRoten.pl
Reklama

Flick: To bardzo gorzka wiadomość o Manu

fot. Photogenica
Reklama

Niestety, ale Bayern Monachium w najbliższych miesiącach będzie zmuszony radzić sobie bez swojego numeru jeden w bramce i kapitana, czyli Manuela Neuera.

Wczorajszego popołudnia Bayern potwierdził oficjalnie, że kapitan bawarskiego klubu złamał nogę podczas urlopu i przeszedł pomyślnie operację.

Niestety, ale Niemiec nie będzie mógł już pomóc kolegom w rundzie wiosennej, jako że jego przerwa od gry w piłkę potrwa około pół roku. Celem bramkarza jest powrót do pełnych treningów wraz z początkiem przygotowań do nowego sezonu 2023/2024.

Dla wszystkich kibiców oraz włodarzy FCB informacje o kontuzji Manuela Neuera były bardzo szokujące – nie inaczej było w przypadku Hansiego Flicka, czyli selekcjonera niemieckiej reprezentacji narodowej, który wyraził swoje zdanie na łamach oficjalnej strony Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

− To bardzo gorzka wiadomość na koniec roku. Cieszymy się, że operacja przebiegła pomyślnie i życzymy Manu dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia. To jest w tej chwili najważniejsze – skomentował Hansi Flick.

Na ten moment numerem jeden w bramce monachijczyków będzie Sven Ulreich, choć w mediach spekuluje się już, że monachijczycy rozglądają się za możliwym zastępstwem dla Manuela Neuera na rynku.

Źródło: DFB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...