DieRoten.pl

Flick: To bardzo gorzka wiadomość o Manu

11.12.2022, 09:36:01
Photogenica

Niestety, ale Bayern Monachium w najbliższych miesiącach będzie zmuszony radzić sobie bez swojego numeru jeden w bramce i kapitana, czyli Manuela Neuera.

Wczorajszego popołudnia Bayern potwierdził oficjalnie, że kapitan bawarskiego klubu złamał nogę podczas urlopu i przeszedł pomyślnie operację.

Niestety, ale Niemiec nie będzie mógł już pomóc kolegom w rundzie wiosennej, jako że jego przerwa od gry w piłkę potrwa około pół roku. Celem bramkarza jest powrót do pełnych treningów wraz z początkiem przygotowań do nowego sezonu 2023/2024.

Dla wszystkich kibiców oraz włodarzy FCB informacje o kontuzji Manuela Neuera były bardzo szokujące – nie inaczej było w przypadku Hansiego Flicka, czyli selekcjonera niemieckiej reprezentacji narodowej, który wyraził swoje zdanie na łamach oficjalnej strony Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

− To bardzo gorzka wiadomość na koniec roku. Cieszymy się, że operacja przebiegła pomyślnie i życzymy Manu dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia. To jest w tej chwili najważniejsze – skomentował Hansi Flick.

Na ten moment numerem jeden w bramce monachijczyków będzie Sven Ulreich, choć w mediach spekuluje się już, że monachijczycy rozglądają się za możliwym zastępstwem dla Manuela Neuera na rynku.

źródło: DFB.de
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)13.12.2022 07:57
Filar obrony wypada. Oby szybko ktoś dobry go zastąpił.
11.12.2022 15:23
To jest wielki problem zarówno dla reprezentacji jak i klubu.
11.12.2022 12:22
Flick nie zrezygnuje z Manu choćby ten kulał na jedną nogę.
11.12.2022 10:38
Daj spokój Hansi, on musiał pojeździć na nartach.
11.12.2022 09:49
Jestem bardzo ciekawy czy na Euro 2024 nową jedynką kadry zostanie ter Stegen czy do końca kariery Neuera będzie on nie do ruszenia w reprezentacji zwłaszcza, że ma być taka niby wymiana pokoleniowa. Z resztą kadra Niemiec mnie nie interesuje mocno, byle w klubie nie grał za zasługi, a po kontuzji miał godną konkurencję do bramki, albo przynajmniej lepszą opcję od Ulreicha.