DieRoten.pl

Środowisko Pavarda zaprzecza plotkom

21.12.2022, 11:22:03

Ostatnie miesiące z pewnością nie należały do najłatwiejszych w przypadku 26-letniego Benjamina Pavarda, który w Bayernie Monachium gra od lata 2019 roku.

Przypomnijmy raz jeszcze – po tym jak Francuz został zesłany na ławkę rezerwowych w kadrze narodowej Francji w trakcie zakończonych niedawno mistrzostw świata, w mediach pojawiły się kolejne doniesienia uderzające w defensora i jego rzekome negatywne zachowanie.

Z ustaleń dziennikarza Romaina Moliny mogliśmy się dowiedzieć, że „Benji” między innymi psuł notorycznie atmosferę w zespole „Trójkolorowych” i nie potrafił pogodzić się z krytyką sztabu szkoleniowego. Ponadto za jego sprawą do prasy miały też wyciekać wrażliwe informacje na temat reprezentacji.

Wszystko to doprowadziło do tego, że Benjamin Pavard stracił swoją pozycję w ekipie Didiera Deschampsa i został odsunięty na dalszy plan, zaś wielu ekspertów oraz kibiców zaczęli go ostro krytykować.

Niemniej jednak wszystkie opublikowane ostatnio informacje na temat 26-latka zostały zdementowane przez środowisko piłkarza. Osoby blisko związane z piłkarzem zapewniły jednocześnie, że wszelkie oskarżenia są fałszywe i prowadzona w mediach kampania ma na celu uderzenie w dobre imię obrońcy.

źródło: TZ
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)21.12.2022 17:50
Coś na pewno było na rzeczy i niech nikt nie zaprzecza że było inaczej. Zagrał na początku a potem już się nie pojawił, zresztą w Bayernie też jego sytuacja od jakiegoś czasu jest nie wesoła. Przypuszczam że to wina piłkarza ale poczekam na oficjalne informacje. Myślę że z czasem dowiemy się więcej szczegółów.
21.12.2022 16:04
Pewnie wybielają teraz wszystko pod stołek prezesa dla Mambeppe. Pavard będzie kozłem ofiarnym - ktoś musi xD
21.12.2022 14:16
Co właściwie wychodziło ostatnio z francuskiej szatni chyba, ze Pavard sam na siebie nagadał? Pewnie Pavard ma swoje za uszami. ale trochę mam wrażenie, że Francuzi szukaja kozła ofiarnego
21.12.2022 13:25
Fałszywe są też oskarżenia o to że publicznie mówi o odejściu? Facet ma ważny kontakt i zaczyna odwalać prawie jak RL12, oby podobnie jak Polak został sprowadzony na ziemię.
21.12.2022 12:42
A co innego ma zrobić środowisko Pavarda ? Pogubił się, ale życzę mu żeby ogarnął się.
21.12.2022 11:34
Nie chce grać na prawej stronie to też straci miejsce w Bayernie. Odejdzie po tym sezonie.