DieRoten.pl

Musiala żałuje niewykorzystanej okazji z Hiszpanią

29.11.2022, 12:31:41
skwiot.pl

Choć niemiecka reprezentacja narodowa zdobyła póki co tylko jeden punkt na mistrzostwach świata, to Niemcy wciąż mogą awansować do 1/8 finału MŚ.

Podczas gdy w pierwszym spotkaniu niemiecka kadra narodowa poległa 1:2 z Japonią, to w drugiej kolejce fazy grupowej, podopieczni Hansiego Flicka zremisowali 1:1 z reprezentacją Hiszpanii.

Nie ulega wątpliwości, że nasi sąsiedzi zza Odry mieli też kilka dogodnych okazji, aby ostatecznie wygrać bój z ekipą „La Furia Roja”, ale w kilku sytuacjach zabrakło precyzji i odpowiedniego wykończenia. Bardzo dobrą szansę zmarnował między innymi Jamal Musiala.

19-latek mógł wpisać się na listę strzelców, ale nie uderzył zbyt dobrze i trafił w bramkarza, marnując setkę. Choć nieco później pomocnik FCB odkupił częściowo swoje winy asystując przy golu Niclasa Fuellkruga, to jak przyznał po spotkaniu – mógł zachować się lepiej.

− Muszę to wykorzystać albo podnieść głowę i zagrać do kolegi. To będzie dla mnie ciężka noc. Mogłem zachować się lepiej – powiedział Musiala.

Przypominamy, że w najbliższy czwartek Niemcy zagrają o awans z Kostaryką. Mając na uwadze ostatnie doniesienia „Sky”, Jamal Musiala ponownie może liczyć na występ od samego początku w tym spotkaniu.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)30.11.2022 08:17
Co zrobić, zdarza się.
29.11.2022 17:37
Jest czego żałować, 3 punkty z Hiszpanią przyjemnie by było przytulić, a tak to trzeba zadowolić się punktem, jakże ważnym punktem, pozwalającym mieć realną szansę na wyjście z grupy. Co jak co, ale Musiala jak na razie nie zachwyca formą, jaką to prezentował w Bayernie, potrzebuje się przełamać, być może jego czas nadejdzie już w starciu z Kostaryką, trzymamy kciuki za Jamala!
29.11.2022 16:37
Mam nadzieję że w meczu z Kostaryką Niemcy będą już skuteczni bo ileż można oglądać tę nieporadność pod bramką rywali!!
29.11.2022 14:30
Misiala i Sane powinni strzelić - mieli idealne okazje.
29.11.2022 13:49
No szkoda. Byłby 3 pkt i wygrana z Kostaryką dałby pewny awans bez patrzenia się na drugi mecz. Musiala i tak zagrał o niebo lepszy mecz niż z Japonią.
29.11.2022 13:29
Musiala miał super okazje i w spotkaniu z Japonią i Hiszpanią. Liczę, że już w spotkaniu z Kostaryką przełamie się i później będzie to kontynuował w fazie pucharowej.