DieRoten.pl

Flick: Mamy nadzieję, że na Hiszpanię Sane będzie gotowy

22.11.2022, 18:42:29
skwiot.pl

Niestety, ale w nadchodzącym spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata, Hansi Flick będzie zmuszony radzić sobie bez Leroya Sane.

Jak już pisaliśmy rankiem, Niemiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że w ostatnim treningu przed spotkaniem z Japonią nieobecny był Leroy Sane, który nabawił się problemów z kolanem. Co więcej DFB zakomunikowało także, że pomocnik opuści jutrzejszy mecz…

Na całe szczęście niemieckie media uspokoiły fanów i dodały jakiś czas później, że skrzydłowy Bayernu nie jest zagrożony przedwczesnym zakończeniem mundialu w Katarze.

Z kolei podczas dzisiejszej konferencji prasowej, na temat swojego podopiecznego wypowiedział się Hansi Flick, który wyraził nadzieję, że 26-latek będzie gotowy na Hiszpanię (pojedynek ten odbędzie się w najbliższą niedzielę). Z dobrych wiadomości – gotowy do gry jest Thomas Mueller.

− Mogę ujawnić, że Manuel Neuer zagra. Jo Kimmich również zagra od początku. Gorzkie jest to, że brakuje Leroya Sane, ponieważ jest on graczem, który robi różncę. Mamy jednak nadzieję, że będzie mógł zagrać w niedzielę z Hiszpanią – powiedział Flick.

− Thomas wykonał bardzo dobrą pracę na ostatnim treningu. Mamy więc jeszcze jedną opcję więcej do gry – podsumował Hansi Flick.

źródło: Bild Live

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)23.11.2022 18:10
Po dzisiejszej porażce z Japonią w niedzielę trener musi wystawić najsilniejszy skład i mam nadzieję że Sane się w nim znajdzie!!
23.11.2022 12:17
tak dalej pójdzie to z tych kilkunastu zawodników jakich puściliśmy na MŚ połowa nam wróci z L4 :-/
23.11.2022 11:05
Świetnie się te mistrzostwa zaczęły, nie ma co ://
23.11.2022 10:05
Kontuzja Sane to duża strata. Oby na Hiszpanie był gotowy bo tam będzie potrzebny. Fajnie, że Tomek wraca a Co do Japonii to będzie trudny mecz. Tu już nie ma słabeuszy, wystarczy zobaczyć co zrobiła Arabia Saudyjska z Argentyną.
22.11.2022 20:19
Niech gra tylko jeśli nie będzie żadnego ryzyka i będzie gotowy w 100%