Nieobecnych zawodników to mamy dużo więcej, nawet jeśli biegają po boisku...
05.04.2024 13:58
Piękna chwila przed Muellerem i oby Tuchel tego nie zepsuł.
05.04.2024 12:19
Paluszek i główka to szkolna wymówka
05.04.2024 10:47
Raczej głowa, która niestety często nie dojeżdża.
05.04.2024 08:31
45-60 mln ? :DD Kolejny Aarons czy inny Lamptey. Sufit na głowy pospadał w Anglii od nadmiaru gotówki.
05.04.2024 08:07
To, że zarobi to pewne. Jedynie nie wiadomo ile.
04.04.2024 23:24
Bayern nie ma z czego cieszyć się, ale dla BL to dobra wiadomość.
04.04.2024 15:59
Coś czuję, że zamiast Tela zobaczymy w miejsce Sane...Gnabry'go.
04.04.2024 15:58
Jeden z czołowych zawodników La Liga… póki co twarde zderzenie z Bayernem i BL
04.04.2024 12:21
Bramka Musiali z Freiburg
04.04.2024 12:20
Aż żal, że nie grają w tegorocznej CL, bo taki sezon długo nie powtórzy się.
04.04.2024 08:39
Brak Sane w aktualnej formie to raczej nie będzie osłabienie.
04.04.2024 08:36
Oby Bayern miał jakiś pomysł i plan w kwestii wyboru nowego szkoleniowca, bo zaraz będą znikać kolejne opcje i zostaniemy z byle kim. Nie ma ogromnego wyboru, a jak Bayern będzie czekał to może przeliczyć się.
03.04.2024 23:00
Bayer idzie po swoje, ciekawe z iloma pucharami skończą sezon.
03.04.2024 21:47
Jeden z czołowych zawodników La Liga… póki co twarde zderzenie z Bayernem i BL
03.04.2024 17:39
@hoven o nr 2 decyduje Manu i Sven więc raczej nie miał szansy na wywalczenie tego na treningach.
03.04.2024 16:40
Hummels rozegrał chyba jedno z najlepszych spotkań w ostatnich latach i szkoda, że akurat w meczu z nami :/
03.04.2024 13:06
Nie wiem czy to dobry pomysł, bo jeśli zdrowie Manu w przyszłym sezonie będzie szwankować to znowu będziemy mieli problem i będziemy szukać 2/3 bramkarza. Ciekawe czy samemu Peretzowi taka rola odpowiada, ale wątpię.
03.04.2024 13:05
Najwyższy czas burzyć te kominy płacowe i skończyć robić z Bayernu klub gdzie każdy w kadrze ma pensje 20 mln. Powinna być jasna i przejrzysta struktura z ustalonymi pułapami płacowymi. Mniejsze podstawy, a większe bonusy za konkretny wkład w wyniki zespołu.
03.04.2024 13:01
Coman już się nagrał, przecież był zdrowy przez kilka minut więc wystarczy.
03.04.2024 12:16
Co tydzień niby odrabiają te lekcje, a później wymówki, że pies zjadł zeszyt czy 7 babcia zmarła.
03.04.2024 12:09
@Zielu2001 nie za dużo, jeśli nie nic, ale wypadałoby respektować coś co samemu ustala się żeby nie wystawiać się na jeszcze większą śmieszność
03.04.2024 12:03
Otrzyma propozycję obniżki pensji i będzie straszył wypełnieniem kontraktu do końca i darmowym odejściem.
03.04.2024 08:24
Dopiero 26 lat ? Do juniora mu raczej daleko ;)
03.04.2024 08:23
Naprawdę dużo pięknych bramek padło m marcu w BL, ciężki wybór. Jak dla mnie Musiala #1 albo Fuhrich chyba.
03.04.2024 08:22
Ciekawe ile jeszcze na boku dostanie ten koń trojański od bvb i reszty konkurencji ? Przybył, zniszczył i przegrał co dało się.
03.04.2024 08:16
Tuchel ze swoją średnią punktów 2,04 (która jeszcze pewnie spadnie) będzie niedługo niżej od Klinsmanna. Nagelsmannowi może buty czyścić.
03.04.2024 08:13
Ciekawe co na to Bayern, ale chyba znowu da się ograć i sam nie będzie przestrzegał ustalonego przez siebie „ultimatum”.
02.04.2024 23:32
Strach pomyśleć jakie baty dostalibyśmy od Kaiserslautern z Tuchelem na ławce.
02.04.2024 23:28
Strach pomyśleć gdzie byśmy byli gdyby Tuchel tak jak Nagelsmann nie miał napastnika o klasie Kane'a - chyba zawodnicy musieliby poćwiczyć hymn ligi Europy...
02.04.2024 16:18
Cała nadzieja w Pavlovicu jeśli chodzi o dwumecz z Arsenalem, bo bez niego środek pola leży i kwiczy i to jest w tym wszystkim najstraszniejsze.
02.04.2024 16:15
Mecz raczej nie najwyższych lotów jak na hit PL, nikt nie chciał wygrać.
02.04.2024 16:13
Szkoda, że póki co nie widać jasnego i konkretnego planu, a przynajmniej kibice o tym nie wiedzą. Znowu w panice będziemy wybierać trenera, a o jakimś planie odnoście budowania długofalowej kształtu kadry i jej przyszłości również ciężko powiedzieć coś dobrego.
02.04.2024 15:49
1
Nie ma trenera odpowiedniego dla Bayernu, każda opcja ma swoje ‚ale’. Możemy spróbować czegoś innowacyjnego i zagrać przyszły sezon bez trenera. Chłopaki przed meczami skrzykną się i coś tam będą ustalać.
02.04.2024 15:45
1
Klub powinien być po pierwsze zły na siebie, że dopuścił do takiej sytuacji gdzie jego pozycja negocjacyjna jest praktycznie żadna.
02.04.2024 15:43
1
@admin potwierdzam, działa
02.04.2024 13:13
Nie zamyka żadnych drzwi, ale z tych słów nic nie wynika.
02.04.2024 13:11
Zarówno Nagelsmann jak i Wagner będą pracować w Bayernie. Pytanie kiedy i czy razem, ale raczej oddzielnie.
02.04.2024 13:10
Przed nami jak to określił Eberl bój z Heidenheim, ale może bez Manu jakoś ten mecz przepchniemy. Mecz z Arsenalem to nasz ostatni (może później będą kolejne) poważny mecz w tym sezonie i tutaj oby był gotowy.
02.04.2024 13:00
Męska drużyna powinna do pań wybrać się po lekcję charakteru, ambicji oraz zaangażowania.
02.04.2024 08:45
Brak możliwości typowania
02.04.2024 08:42
Tuchel ma wywalone na prowadzenie drużyny, zawodnicy mają wywalone w trenera więc wolne wszystkim należy się.
01.04.2024 13:29
Czyli jak co tydzień za Tuchela…
01.04.2024 13:27
Zwolnienie Tuchela i pozostawienie go do końca sezonu było decyzją dziwaczną , ale Bayern będzie już w niej tkwił.
01.04.2024 11:37
To był po prostu Bayern Tuchela
01.04.2024 11:33
Najważniejsze żeby byli gotowi na Arsenal
31.03.2024 19:26
Przy straconej już BL, taki Zvonarek mógłby dostać swoje szanse w pierwszym zespole.
31.03.2024 19:25
1
Davies to powinien mieć czystą 6
31.03.2024 19:23
Skoro jest taki wyluzowany to niech ogłasza nowego trenera.
31.03.2024 19:22
Przecież słyszymy te wymówki, które niby nie są usprawiedliwieniem co tydzień. Bezduszny Bayern - to idealnie podsumowuje ten sezon.
31.03.2024 08:59
Tuchel pogromca wszyskich rekordów i serii. Do tego zajebiście zabezpiecza wszystkie cele.
30.03.2024 22:48
Spokojnie, w kolejnym spotkaniu napewno będzie „reakcja”. Tuchel to jeden z największych przegrywów na ławce trenerskiej w historii Bayernu.
30.03.2024 22:43
3
Koszmarny występ z naszej strony. Rozumiem, że zespół odpuścił już ligę, ale z przyzwoitości i szacunku do kibiców powinni chociaż w spotkaniu z bvb pokazać trochę zaangażowania i woli walki.
30.03.2024 22:39
2
Zespół już odpuścił ligę, bo innego wytłumaczenia ciężko znaleźć. Brak zaangażowania, granie na alibi na 70%. Zero woli walki. Łudzę się, że nasi już tylko na CL będą spinać się, ale to może być tylko naiwność z mojej strony.
30.03.2024 21:02
Żenada
30.03.2024 20:26
Kane, chociaż tyle dobrego
30.03.2024 20:18
Kolejny sukces Tuchela - przegrana u siebie z bvb po ponad dekadzie
30.03.2024 20:13
Kane coś nie ma dnia
30.03.2024 19:56
Dawać Tela za Sane
30.03.2024 19:48
Czy Davies chociaż raz dzisiaj dobrze zagrał ?
30.03.2024 19:45
Ulle utrzymuje nas jeszcze w grze
30.03.2024 19:42
Świetnie De Ligt!
30.03.2024 19:41
Hummels dzisiaj naprawdę solidne zawody
30.03.2024 19:16
1
Skład jaki wszyscy przewidywali, bez kombinowania.
30.03.2024 18:08
Pykniemy tych leszczy na stojąco.
30.03.2024 15:23
1
Zabawa w znajdź różnicę
30.03.2024 14:59
Sane nie pasuje mi, a reszta ok.
30.03.2024 13:56
Niech stawia majątek na mistrzostwo Bayernu, będzie bogaty.
30.03.2024 13:55
Dawać Nagelsmanna i skończyć ten cyrk.
30.03.2024 13:54
1
Taka wymiana za kogoś z duetu Kimmich/Goretzka odświeżyła by trochę szatnie i środek pola. Oby jedyną ofiarą takiego ewentualnego ruchu nie był Pavlovic, bo tego chłopaka trzeba budować.
30.03.2024 11:28
@Reeken89 @Reeken89 kilka miesięcy może zweryfikować lub przekreślić jego plany. W piłce szybko z góry spaść na dół szczególnie na ławce trenerskiej.
30.03.2024 11:25
1
@Sopariev z Villarrealem odpadł raz, a z Gladbach ani nie przygotowywał drużyny ani nie było go na kawce - covid
30.03.2024 10:58
Informuje gazeta realu Madryt - źródło tego co by chcieli
30.03.2024 10:56
Z Comanem można być spokojnym o wynik końcowy w spotkaniach z bvb.
30.03.2024 08:47
Będzie brakowało Pavlo i Manu, ale bvb i tak zabrudzi spodenki już w tunelu.
30.03.2024 08:46
To tylko pokazuje jak po omacku szukamy przyszłego trenera i nie mamy żadnego jasnego i konkretnego planu.
29.03.2024 22:00
Spokojnie, prędzej czy później opcja Ten Haga zaraz pojawi się…
29.03.2024 21:57
Kimmich na grającego trenera. Skończy się dąsać i będzie grał tam gdzie chce.
29.03.2024 17:37
1
Wczoraj powrót Nagelsmanna mało realny i praktycznie wykluczany, a dzisiaj jeden z dwóch głównych kandydatów…
29.03.2024 17:36
Jakby trafił do nas Kvaratskhelia to miałbyś dopiero do czynienia z potworkami przekręcania jego nazwiska :D
29.03.2024 16:55
1
Niezły stalker z tego Plettenberga
29.03.2024 16:42
Trzeba pamiętać, że w piłce wszystko zmienia się w przeciągu chwili i łatwo z bohatera stać się przegrywem. Co będzie za pół roku tego nikt nie wie. Ktoś pamięta takiego trenera jak… Flick ? :). Kilka świetnych miesięcy, a teraz na zielonej trawce i nikt z dużych nie bije się o niego.
29.03.2024 16:37
Jeśli będzie miał trenować zespoły tylko zespołu bez sukcesów i głodu zwycięstwa wolne od kapryśnych gwiazd to chyba nie będzie mógł trenować zespołów z topu jakim jest Bayern.
29.03.2024 15:18
Niech trzyma się z dala od Bayernu.
29.03.2024 15:16
Nie ma co podejmować zbędnego ryzyka z Manu więc to bardzo dobra decyzja. Na Arsenal trzeba kurować i zbroić się.
29.03.2024 13:40
Oby jego marzenia i nadzieje spełniły się.
29.03.2024 12:30
To nie powinno podlegać dyskusji :)
29.03.2024 12:28
Kovac jest wolny...
29.03.2024 12:26
Robi się ciekawie, ale moim zdaniem dobra decyzja Alonso jeśli to potwierdzi się. My za to przekonamy się czy jesteśmy przygotowani na taki scenariusz czy skończymy z opcją D czy G.
29.03.2024 12:22
1
Zobaczymy w co to rozczarowanie przekują, bo jeśli wejdzie im to na ambicje to możemy w końcówce sezonu zbierać tego owoce w Bayernie. Takie zwycięstwo w CL na pewno przybliżyłoby ich do powołania na euro ;)
29.03.2024 10:33
Wyjątkowo łaskawa ta przerwa dla graczy Bayernu jeśli chodzi o kwestie zdrowotne.
29.03.2024 10:09
Przed jakąkolwiek sprzedażą Kimmicha czy Goretzki to najpierw trzeba sobie zapewnić zastępstwo, które będzie na wyższym poziomie lub chociaż takim samym.
@Sielber9 bardziej brakuje brak znajomości angielskiego, bo nie jesteśmy w roku 2000 gdzie u nas większość graczy była niemieckojęzyczna i ani be ani me po angielsku.
Teraz np. Neuer, Kimmich, Goretzka czy Mueller po angielsku mówią na luzaku.
29.03.2024 10:05
Skoro ma zostać w Bayerze na przyszły sezon to chyba wszyscy "wycofają się" z tego wyścigu.
29.03.2024 09:17
Nie wyciągałbym z tych słów takiego wniosku. Tak naprawdę nadal nic nie wiadomo, przynajmniej oficjalnie.
28.03.2024 22:23
Im później Davies ogłosi, że nie podpisze nowej umowy to Bayern będzie bardziej przyciśnięty do ściany i miał gorszą pozycje negocjacyjną (która już jest mega słaba).
28.03.2024 20:40
Im szybciej tym lepiej.
28.03.2024 17:56
1
Tak samo wyobraża sobie transfer do innego klubu lub wypełnienie kontraktu do końca żeby odejść za darmo i przytulić kasę jako wolny zawodnik.
28.03.2024 17:55
Wszystko w swoim czasie.
28.03.2024 17:54
Będzie miał w końcu szanse na zwycięstwo Der Klassiker.
Pamiętaj, że jest jeszcze...Gnabry
05.04.2024 15:08
Nieobecnych zawodników to mamy dużo więcej, nawet jeśli biegają po boisku...
05.04.2024 13:58
Piękna chwila przed Muellerem i oby Tuchel tego nie zepsuł.
05.04.2024 12:19
Paluszek i główka to szkolna wymówka
05.04.2024 10:47
Raczej głowa, która niestety często nie dojeżdża.
05.04.2024 08:31
45-60 mln ? :DD Kolejny Aarons czy inny Lamptey. Sufit na głowy pospadał w Anglii od nadmiaru gotówki.
05.04.2024 08:07
To, że zarobi to pewne. Jedynie nie wiadomo ile.
04.04.2024 23:24
Bayern nie ma z czego cieszyć się, ale dla BL to dobra wiadomość.
04.04.2024 15:59
Coś czuję, że zamiast Tela zobaczymy w miejsce Sane...Gnabry'go.
04.04.2024 15:58
Jeden z czołowych zawodników La Liga… póki co twarde zderzenie z Bayernem i BL
04.04.2024 12:21
Bramka Musiali z Freiburg
04.04.2024 12:20
Aż żal, że nie grają w tegorocznej CL, bo taki sezon długo nie powtórzy się.
04.04.2024 08:39
Brak Sane w aktualnej formie to raczej nie będzie osłabienie.
04.04.2024 08:36
Oby Bayern miał jakiś pomysł i plan w kwestii wyboru nowego szkoleniowca, bo zaraz będą znikać kolejne opcje i zostaniemy z byle kim. Nie ma ogromnego wyboru, a jak Bayern będzie czekał to może przeliczyć się.
03.04.2024 23:00
Bayer idzie po swoje, ciekawe z iloma pucharami skończą sezon.
03.04.2024 21:47
Jeden z czołowych zawodników La Liga… póki co twarde zderzenie z Bayernem i BL
03.04.2024 17:39
@hoven o nr 2 decyduje Manu i Sven więc raczej nie miał szansy na wywalczenie tego na treningach.
03.04.2024 16:40
Hummels rozegrał chyba jedno z najlepszych spotkań w ostatnich latach i szkoda, że akurat w meczu z nami :/
03.04.2024 13:06
Nie wiem czy to dobry pomysł, bo jeśli zdrowie Manu w przyszłym sezonie będzie szwankować to znowu będziemy mieli problem i będziemy szukać 2/3 bramkarza. Ciekawe czy samemu Peretzowi taka rola odpowiada, ale wątpię.
03.04.2024 13:05
Najwyższy czas burzyć te kominy płacowe i skończyć robić z Bayernu klub gdzie każdy w kadrze ma pensje 20 mln. Powinna być jasna i przejrzysta struktura z ustalonymi pułapami płacowymi. Mniejsze podstawy, a większe bonusy za konkretny wkład w wyniki zespołu.
03.04.2024 13:01
Coman już się nagrał, przecież był zdrowy przez kilka minut więc wystarczy.
03.04.2024 12:16
Co tydzień niby odrabiają te lekcje, a później wymówki, że pies zjadł zeszyt czy 7 babcia zmarła.
03.04.2024 12:09
@Zielu2001 nie za dużo, jeśli nie nic, ale wypadałoby respektować coś co samemu ustala się żeby nie wystawiać się na jeszcze większą śmieszność
03.04.2024 12:03
Otrzyma propozycję obniżki pensji i będzie straszył wypełnieniem kontraktu do końca i darmowym odejściem.
03.04.2024 08:24
Dopiero 26 lat ? Do juniora mu raczej daleko ;)
03.04.2024 08:23
Naprawdę dużo pięknych bramek padło m marcu w BL, ciężki wybór. Jak dla mnie Musiala #1 albo Fuhrich chyba.
03.04.2024 08:22
Ciekawe ile jeszcze na boku dostanie ten koń trojański od bvb i reszty konkurencji ? Przybył, zniszczył i przegrał co dało się.
03.04.2024 08:16
Tuchel ze swoją średnią punktów 2,04 (która jeszcze pewnie spadnie) będzie niedługo niżej od Klinsmanna. Nagelsmannowi może buty czyścić.
03.04.2024 08:13
Ciekawe co na to Bayern, ale chyba znowu da się ograć i sam nie będzie przestrzegał ustalonego przez siebie „ultimatum”.
02.04.2024 23:32
Strach pomyśleć jakie baty dostalibyśmy od Kaiserslautern z Tuchelem na ławce.
02.04.2024 23:28
Strach pomyśleć gdzie byśmy byli gdyby Tuchel tak jak Nagelsmann nie miał napastnika o klasie Kane'a - chyba zawodnicy musieliby poćwiczyć hymn ligi Europy...
02.04.2024 16:18
Cała nadzieja w Pavlovicu jeśli chodzi o dwumecz z Arsenalem, bo bez niego środek pola leży i kwiczy i to jest w tym wszystkim najstraszniejsze.
02.04.2024 16:15
Mecz raczej nie najwyższych lotów jak na hit PL, nikt nie chciał wygrać.
02.04.2024 16:13
Szkoda, że póki co nie widać jasnego i konkretnego planu, a przynajmniej kibice o tym nie wiedzą. Znowu w panice będziemy wybierać trenera, a o jakimś planie odnoście budowania długofalowej kształtu kadry i jej przyszłości również ciężko powiedzieć coś dobrego.
02.04.2024 15:49
Nie ma trenera odpowiedniego dla Bayernu, każda opcja ma swoje ‚ale’. Możemy spróbować czegoś innowacyjnego i zagrać przyszły sezon bez trenera. Chłopaki przed meczami skrzykną się i coś tam będą ustalać.
02.04.2024 15:45
Klub powinien być po pierwsze zły na siebie, że dopuścił do takiej sytuacji gdzie jego pozycja negocjacyjna jest praktycznie żadna.
02.04.2024 15:43
@admin potwierdzam, działa
02.04.2024 13:13
Nie zamyka żadnych drzwi, ale z tych słów nic nie wynika.
02.04.2024 13:11
Zarówno Nagelsmann jak i Wagner będą pracować w Bayernie. Pytanie kiedy i czy razem, ale raczej oddzielnie.
02.04.2024 13:10
Przed nami jak to określił Eberl bój z Heidenheim, ale może bez Manu jakoś ten mecz przepchniemy. Mecz z Arsenalem to nasz ostatni (może później będą kolejne) poważny mecz w tym sezonie i tutaj oby był gotowy.
02.04.2024 13:00
Męska drużyna powinna do pań wybrać się po lekcję charakteru, ambicji oraz zaangażowania.
02.04.2024 08:45
Brak możliwości typowania
02.04.2024 08:42
Tuchel ma wywalone na prowadzenie drużyny, zawodnicy mają wywalone w trenera więc wolne wszystkim należy się.
01.04.2024 13:29
Czyli jak co tydzień za Tuchela…
01.04.2024 13:27
Zwolnienie Tuchela i pozostawienie go do końca sezonu było decyzją dziwaczną , ale Bayern będzie już w niej tkwił.
01.04.2024 11:37
To był po prostu Bayern Tuchela
01.04.2024 11:33
Najważniejsze żeby byli gotowi na Arsenal
31.03.2024 19:26
Przy straconej już BL, taki Zvonarek mógłby dostać swoje szanse w pierwszym zespole.
31.03.2024 19:25
Davies to powinien mieć czystą 6
31.03.2024 19:23
Skoro jest taki wyluzowany to niech ogłasza nowego trenera.
31.03.2024 19:22
Przecież słyszymy te wymówki, które niby nie są usprawiedliwieniem co tydzień. Bezduszny Bayern - to idealnie podsumowuje ten sezon.
31.03.2024 08:59
Tuchel pogromca wszyskich rekordów i serii. Do tego zajebiście zabezpiecza wszystkie cele.
30.03.2024 22:48
Spokojnie, w kolejnym spotkaniu napewno będzie „reakcja”. Tuchel to jeden z największych przegrywów na ławce trenerskiej w historii Bayernu.
30.03.2024 22:43
Koszmarny występ z naszej strony. Rozumiem, że zespół odpuścił już ligę, ale z przyzwoitości i szacunku do kibiców powinni chociaż w spotkaniu z bvb pokazać trochę zaangażowania i woli walki.
30.03.2024 22:39
Zespół już odpuścił ligę, bo innego wytłumaczenia ciężko znaleźć. Brak zaangażowania, granie na alibi na 70%. Zero woli walki. Łudzę się, że nasi już tylko na CL będą spinać się, ale to może być tylko naiwność z mojej strony.
30.03.2024 21:02
Żenada
30.03.2024 20:26
Kane, chociaż tyle dobrego
30.03.2024 20:18
Kolejny sukces Tuchela - przegrana u siebie z bvb po ponad dekadzie
30.03.2024 20:13
Kane coś nie ma dnia
30.03.2024 19:56
Dawać Tela za Sane
30.03.2024 19:48
Czy Davies chociaż raz dzisiaj dobrze zagrał ?
30.03.2024 19:45
Ulle utrzymuje nas jeszcze w grze
30.03.2024 19:42
Świetnie De Ligt!
30.03.2024 19:41
Hummels dzisiaj naprawdę solidne zawody
30.03.2024 19:16
Skład jaki wszyscy przewidywali, bez kombinowania.
30.03.2024 18:08
Pykniemy tych leszczy na stojąco.
30.03.2024 15:23
Zabawa w znajdź różnicę
30.03.2024 14:59
Sane nie pasuje mi, a reszta ok.
30.03.2024 13:56
Niech stawia majątek na mistrzostwo Bayernu, będzie bogaty.
30.03.2024 13:55
Dawać Nagelsmanna i skończyć ten cyrk.
30.03.2024 13:54
Taka wymiana za kogoś z duetu Kimmich/Goretzka odświeżyła by trochę szatnie i środek pola. Oby jedyną ofiarą takiego ewentualnego ruchu nie był Pavlovic, bo tego chłopaka trzeba budować.
30.03.2024 11:28
@Reeken89 @Reeken89 kilka miesięcy może zweryfikować lub przekreślić jego plany. W piłce szybko z góry spaść na dół szczególnie na ławce trenerskiej.
30.03.2024 11:25
@Sopariev z Villarrealem odpadł raz, a z Gladbach ani nie przygotowywał drużyny ani nie było go na kawce - covid
30.03.2024 10:58
Informuje gazeta realu Madryt - źródło tego co by chcieli
30.03.2024 10:56
Z Comanem można być spokojnym o wynik końcowy w spotkaniach z bvb.
30.03.2024 08:47
Będzie brakowało Pavlo i Manu, ale bvb i tak zabrudzi spodenki już w tunelu.
30.03.2024 08:46
To tylko pokazuje jak po omacku szukamy przyszłego trenera i nie mamy żadnego jasnego i konkretnego planu.
29.03.2024 22:00
Spokojnie, prędzej czy później opcja Ten Haga zaraz pojawi się…
29.03.2024 21:57
Kimmich na grającego trenera. Skończy się dąsać i będzie grał tam gdzie chce.
29.03.2024 17:37
Wczoraj powrót Nagelsmanna mało realny i praktycznie wykluczany, a dzisiaj jeden z dwóch głównych kandydatów…
29.03.2024 17:36
Jakby trafił do nas Kvaratskhelia to miałbyś dopiero do czynienia z potworkami przekręcania jego nazwiska :D
29.03.2024 16:55
Niezły stalker z tego Plettenberga
29.03.2024 16:42
Trzeba pamiętać, że w piłce wszystko zmienia się w przeciągu chwili i łatwo z bohatera stać się przegrywem. Co będzie za pół roku tego nikt nie wie. Ktoś pamięta takiego trenera jak… Flick ? :). Kilka świetnych miesięcy, a teraz na zielonej trawce i nikt z dużych nie bije się o niego.
29.03.2024 16:37
Jeśli będzie miał trenować zespoły tylko zespołu bez sukcesów i głodu zwycięstwa wolne od kapryśnych gwiazd to chyba nie będzie mógł trenować zespołów z topu jakim jest Bayern.
29.03.2024 15:18
Niech trzyma się z dala od Bayernu.
29.03.2024 15:16
Nie ma co podejmować zbędnego ryzyka z Manu więc to bardzo dobra decyzja. Na Arsenal trzeba kurować i zbroić się.
29.03.2024 13:40
Oby jego marzenia i nadzieje spełniły się.
29.03.2024 12:30
To nie powinno podlegać dyskusji :)
29.03.2024 12:28
Kovac jest wolny...
29.03.2024 12:26
Robi się ciekawie, ale moim zdaniem dobra decyzja Alonso jeśli to potwierdzi się. My za to przekonamy się czy jesteśmy przygotowani na taki scenariusz czy skończymy z opcją D czy G.
29.03.2024 12:22
Zobaczymy w co to rozczarowanie przekują, bo jeśli wejdzie im to na ambicje to możemy w końcówce sezonu zbierać tego owoce w Bayernie. Takie zwycięstwo w CL na pewno przybliżyłoby ich do powołania na euro ;)
29.03.2024 10:33
Wyjątkowo łaskawa ta przerwa dla graczy Bayernu jeśli chodzi o kwestie zdrowotne.
29.03.2024 10:09
Przed jakąkolwiek sprzedażą Kimmicha czy Goretzki to najpierw trzeba sobie zapewnić zastępstwo, które będzie na wyższym poziomie lub chociaż takim samym.
@Sielber9 bardziej brakuje brak znajomości angielskiego, bo nie jesteśmy w roku 2000 gdzie u nas większość graczy była niemieckojęzyczna i ani be ani me po angielsku.
Teraz np. Neuer, Kimmich, Goretzka czy Mueller po angielsku mówią na luzaku.
29.03.2024 10:05
Skoro ma zostać w Bayerze na przyszły sezon to chyba wszyscy "wycofają się" z tego wyścigu.
29.03.2024 09:17
Nie wyciągałbym z tych słów takiego wniosku. Tak naprawdę nadal nic nie wiadomo, przynajmniej oficjalnie.
28.03.2024 22:23
Im później Davies ogłosi, że nie podpisze nowej umowy to Bayern będzie bardziej przyciśnięty do ściany i miał gorszą pozycje negocjacyjną (która już jest mega słaba).
28.03.2024 20:40
Im szybciej tym lepiej.
28.03.2024 17:56
Tak samo wyobraża sobie transfer do innego klubu lub wypełnienie kontraktu do końca żeby odejść za darmo i przytulić kasę jako wolny zawodnik.
28.03.2024 17:55
Wszystko w swoim czasie.
28.03.2024 17:54
Będzie miał w końcu szanse na zwycięstwo Der Klassiker.
28.03.2024 17:52