DieRoten.pl
Reklama

Jeśli nie Alonso, to...Dwóch poważnych kandydatów na liście!

fot. J. Plenio / Pexels
Reklama

Xabi Alonso, który długi tygodniami był wymieniany jako absolutny faworytem do objęcia posady po Thomasie Tuchelu, koniec końców nie przejmie Bayernu tego lata. W związku z tym sternicy "Die Roten" muszą zwrócić się ku innym kandydatom...

Jak donosi niemiecki “Sky”, włodarze bawarskiego klubu biorą obecnie pod uwagę przede wszystkich dwóch szkoleniowców. Pierwszym z nich jest Roberto De Zerbi, z którym Bayern miał już nawet prowadzić wstępne rozmowy. Włoch zbiera bardzo pozytywne recenzje z swoją pracę w angielskim Brighton, które zadziwia ekspertów oraz kibiców swoją odważną oraz efektowną grą.

Drugim szkoleniowcem, który rzekomo jest na krótkiej liście FCB, jest doskonale znany w Monachium Julian Nagelsmann.36-latek prowadził już Bayern w latach 2021-2023 i na 84 mecze wygrał 60 oraz zanotował 10 porażek.

Na liście życzeń Bayernu ma już nie być Ralfa Ragnicka, który wprawdzie jest ceniony w Monachium, i był tematem rozmów, ale ostatecznie nie będzie brany pod uwagę.

Max Eberl w ostatnim wywiadzie dla “Sky” nie ukrywał, że klub chciałby ogłosić nazwisko nowego trenera jeszcze w kwietniu.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...