DieRoten.pl
Reklama

Reprezentant angielskiej "młodzieżówki" na celowniku FCB

fot. Fotolia
Reklama

Trwają pracę nad budową kadry na przyszły sezon. Sternicy bawarskiego klubu szukają nie tylko wśród gwiazd znanych przez szerszą publikę, ale obserwują również talenty z całego świata. Jednym z takich zawodników jest 18-latek z Leeds United.

Archie Gray, bo o nim mowa, jest od lat postrzegany jako duży talent i regularnie reprezentuje swój kraj w różnych kategoriach wiekowych. 18-latek wcześniej występował najczęściej w środku pomocy, ale ostatnio wystawiany jest na pozycji prawego obrońcy.

Jak donoszą niemieckie media, wysłannicy Bayernu Monachium obserwowali Anglika w akcji w meczu przeciwko Hull City. Bawarczycy nie są jednak jedynym klubem, który zainteresowany jest Gray’em, który obserwowany jest również przez takie zespoły jak Real Madryt, Liverpool, Manchester City, czy Newcastle United.

Wydaje się jednak, że szanse na transfer nie są za duże. Anglik na początku roku podpisał nowy kontrakt z Leeds United, który jest ważny do 2028 roku. Mówi się, że potencjalny nabywca musi się liczyć z wydatkiem rzędu 45-60 mln euro!

Archie Gray w obecnym sezonie angielskiej Championship zagrał 38 spotkań, w których zdobył 1 bramkę oraz zaliczyć 2 asysty.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...