DieRoten.pl
Reklama

Pavlovic wznowił trening z zespołem!

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

Doskonałe wręcz wiadomości docierają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu, który mieści się przy znanej nam Saebener Strasse w Monachium.

Zgodnie z zapowiedziami, dziś oficjalnie rozpoczęły się przygotowania monachijczyków do sobotniego spotkania ligowego z 1. FC Heidenheim (początek boju o 15:30).

Publiczna dla fanów sesja treningowa rozpoczęła się od bardzo miłej niespodzianki, albowiem na murawie pojawiło się dwóch nieobecnych ostatnio piłkarzy rekordowego mistrza Niemiec – Raphael Guerreiro oraz Aleksandar Pavlovic.

Obaj zawodnicy ukończyli bez najmniejszych przeszkód poranny trening i wszystko wskazuje, że będą gotowi na nadchodzący bój w Bundeslidze!

Mazraoui nieobecny, kontrola obciążenia u Sane i Comana

Jak czytamy na „FCB.de”, nieobecny na treningu był jednak Noussair Mazraoui, który boryka się z chorobą. Póki co nie wiadomo, kiedy Marokańczyk wznowi zajęcia z resztą zespołu, ale nie powinno to potrwać zbyt długo, zanim defensor znów będzie trenował.

Z kolei duet Leroy Sane i Kingsley Coman, po trzydziestu minutach zajęć z drużyną, udali się do centrum wydajnościowego i kontynuowali tam indywidualne zajęcia z racji na kontrolę obciążenia.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...