DieRoten.pl
Reklama

Reakcje: Z takim podejściem będziemy mieć trudności przeciwko każdemu przeciwnikowi

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Po przerwie ne mecze reprezentacyjne ujrzeliśmy kolejny raz w tym sezonie słabsze oblicze Bayernu. Postawa "Die Roten" była rozczarowująca, co przyznali również główni aktorzy wczorajszego starcia.

Raport meczowy

FC Bayern

Logo FC Bayern
0-2

Borussia Dortmund

Logo Borussia Dortmund

Max Eberl

- Dzisiaj zabrakło energii, waleczności – wszystkiego, co chcielibyśmy zobaczyć. Wiemy, że chłopcy mają jakość, ale muszą to pokazać na boisku. Przeciwko Dortmundowi musimy zagrać specjalny mecz, a tego dzisiaj nie pokazaliśmy. Nasza strata do lidera jest znacznie większa niż nasza przewaga nad resztą. Musimy wykonać naszą pracę i wygrać nasze mecze. Powinniśmy reprezentować Bayern Monachium w sposób, w który ten klub na to zasługuje. Przed nami trudne zadanie w przyszłym tygodniu w Heidenheim.


Thomas Tuchel

- Jesteśmy bardzo rozczarowani naszą grą. Nie wykonaliśmy wystarczająco wiele podstawowych elementów, które są potrzebne do sukcesu. Również nie mieliśmy szczęścia w kluczowych momentach. Ogólnie rzecz biorąc, nie był to wysoki poziom gry z naszej strony. To był średni mecz i dostosowaliśmy się do tego poziomu. Brakowało nam tempa, zaciętości i pasji. To po prostu było za mało. Myśleliśmy, że nie zobaczymy już więcej takiej gry. Mieliśmy zupełnie co innego na myśli, ale nie przynieśliśmy tego na boisko.

Sven Ulreich

- Dzisiaj nie zaprezentowaliśmy się dobrze. Brakowało nam energii już od samego początku, brakowało nam ducha. Niestety, mieliśmy w tym sezonie mecze, w których brakowało nam kreatywności i energii. W ten sposób łatwo traci się gry i jest to oczywiście bardzo rozczarowujące. Teraz musimy pokazać inną stronę siebie przeciwko Heidenheim, występować jako drużyna i pokazać, co potrafimy. Potrzebujemy więcej energii, więcej siły, abyśmy mogli wygrać mecze w nadchodzących tygodniach.

Thomas Mueller

- Jesteśmy ogromnie rozczarowani naszą grą. Przerwa międzynarodowa nam nie pomogła. Było również trochę przygnębiające, że Leverkusen ponownie zdobył decydującego gola w ostatniej chwili. Ale to żadne usprawiedliwienie. To była bezduszna gra. Nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Mogliśmy strzelić w decydujących momentach. Dortmund grał przyzwoity futbol przez 90 minut, ale nie zrobił niczego nadzwyczajnego. Zasłużyli na zwycięstwo. Graliśmy zbyt chaotycznie w pierwszej połowie. Indywidualnie było za mało. Musimy wrócić do rytmu. Nasza gra dzisiaj była rozczarowująca.

Joshua Kimmich

- Zastanawiam się, jak możemy zaprezentować takie podejście. To frustrujące i niewytłumaczalne. To nie może nam się zdarzyć. Nie udaje nam się wykonywać naszej pracy. Musimy wygrywać każdy mecz, jeśli nadal chcemy mieć szansę. Nie musimy patrzeć na Leverkusen. Jako zawodnicy powinniśmy wrócić do domu i się nad tym zastanowić. Z takim podejściem będziemy mieć trudności przeciwko każdemu przeciwnikowi.

Źródło: fcbayern.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...