DieRoten.pl
Reklama

Bez Sane na Heidenheim w sobotę?

fot. Shutterstock
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zespołu rekordowego mistrza Niemiec, gdzie trenerem jest Thomas Tuchel.

Dokładnie 6 kwietnia o 15:30, klub ze stolicy Bawarii rozegra kolejne spotkanie w Bundeslidze – tym razem w ramach dwudziestej dziewiątej kolejki ligowej monachijczycy zmierzą się na wyjeździe z 1. FC Heidenheim. Miejscem tego boju będzie z kolei Heidenheim an der Brenz.

Co do sytuacji kadrowej mistrzów Niemiec przed tym starciem, to niewykluczone, że trener Tuchel ponownie będzie musiał radzić sobie bez kilku graczy pierwszego zespołu.

Wśród nich można wymienić między innymi Leroya Sane, który od początku 2024 roku co rusz boryka się z problemami zdrowotnymi i drobnymi kontuzjami, które w większym lub mniejszym stopniu ograniczają jego zdolności piłkarskie…

Od pewnego czasu skrzydłowy znów trenuje indywidualnie, zaś jak informuje dziennik „Bild”, wczorajsza postawa oraz poziom treningowy pomocnika nie sugeruje wcale, aby miał on być w sobotę gotowym na nadchodzący pojedynek w Bundeslidze.

Z drugiej strony nikt w klubie nie chce też podejmować zbędnego ryzyka, albowiem nadchodzący mecz Ligi Mistrzów z Arsenalem (9 kwietnia) ma zbyt wielkie znaczenie. 

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...