Hahhaha chyba coś pił. To był czysty faul Saki na Manu
09.04.2024 23:41
1
Przed meczem taki wynik brałbym z pocałowaniem ręki więc nie mam co narzekać. Awans jest jak najbardziej do zrobienia.
09.04.2024 22:57
1
w życiu, Saka celowo wpakował się w nogę Manu
09.04.2024 22:55
No to @hoven trafiłeś wynik
09.04.2024 22:54
Ajjjj
09.04.2024 22:47
Dawać Muellera albo Tela
09.04.2024 22:44
Ilość dryblingów Musiala dzisiaj - zero
09.04.2024 22:42
nie za darmo, tylko za 20 mln na sezon ;)
09.04.2024 22:40
1
Tragiczny jest dzisiaj sędzia - gorszy nawet od Tuchela
09.04.2024 22:37
Szkoda ://
09.04.2024 22:34
Musiala dzisiaj baardzo niewidoczny
09.04.2024 22:34
Dla Arsenalu za takie trzymanie pewnie byłby karny
09.04.2024 22:29
Nie ściągnął Tuchel Gnabry'go w porę i teraz mamy za swoje :/
09.04.2024 22:27
Myślałem, że wejdzie za Gnabry'go
09.04.2024 22:24
Havertz za takie coś to żółtą powinien zarobić
09.04.2024 22:23
Będzie 3:1 zaraz, czuję to - róbcie screeny ;)
09.04.2024 22:19
Gnabry chyba powoli traci siły - po kontuzji plus musi odwalać robotę za tego gościa z realu co u nas gra
09.04.2024 22:13
Mógł to Sane dokładniej zagrać to mogło być groźnie
09.04.2024 22:11
gwizdanie pod gospodarzy
09.04.2024 22:09
1
No to jedziemy. Obyśmy mieli co świętować za 45 minut.
09.04.2024 22:05
1
Wynik lepszy niż gra, ale gra i tak lepsza niż można było spodziewać się. Oby tak dalej. Arsenal na pewno będzie ostro atakował od początku drugiej połowy. Trzeba to wytrzymać i najlepiej wyjść z kontrą na 3:1. Davies do zmiany! Świetny Goretzka.
09.04.2024 21:48
Davies cienki jaki siki pająka
09.04.2024 21:40
Mógł Sane przewrócić się chyba, byłoby czerwo
09.04.2024 21:37
Jaaaaaa!!!!!!
09.04.2024 21:32
kARNY !!
09.04.2024 21:32
Fajnie jakby Tuchel ściągnął Daviesa już w przerwie
09.04.2024 21:30
a gol dla Arsenalu to z czego ? Davies podał na tacy
09.04.2024 21:24
to co @hoven 2:2 wraca do gry ? :)
09.04.2024 21:21
Gnabry jednak wie jak strzelać w Londynie
09.04.2024 21:20
1:1 !!!!
09.04.2024 21:19
Manu nas utrzymuje jeszcze przy życiu
09.04.2024 21:18
Koszmarny początek Daviesa, a jeszcze pewnie zarobi druga żółtą i osłabi zespól. Przecież on jest już w Madrycie :/
09.04.2024 21:14
i czar prysnął
09.04.2024 21:13
Teraz żółta i już będzie musiał uważać :/
09.04.2024 21:11
Pierwszy duży błąd Daviesa na szczęście bez konsekwencji
09.04.2024 21:09
pierwsze 5 minut ok ;)
09.04.2024 21:07
2
Widziałbym za Sane Tela, a za Laimera Pavlovica i byłoby najlepiej, ale Pavlovic pewnie trochę bez sił po chorobie więc rozumiem, że nie wychodzi w podstawowym składzie.
09.04.2024 20:16
Nie przynieście wstydu
09.04.2024 20:14
@Reeken89 im szybciej Bayern przystanie na to czego będzie chciał (np. wpływ na transfery, większą władzę, pozbycie się jakiś zawodników, którzy robili mu pod górkę, itp. ) to nie będzie musiał czekać.
09.04.2024 16:04
Teraz to warunki może dyktować Nagelsmann i wcale nie dziwię się po tym jak niesprawiedliwie został potraktowany.
09.04.2024 15:56
@bawaria42 mogą, ale nie będzie to jednoznaczne z byciem na topie
09.04.2024 15:43
1
Zobaczymy czy nasi zawodnicy mają chociaż odrobinę ambicji i honoru żeby dzisiaj nie przejść obok meczu bez odrobiny walki i zostawienia serca na boisku.
Nie mam wygórowanych oczekiwań jeśli chodzi o nas występ, ale chcę widzieć kurwiki w oczach.
09.04.2024 15:33
Będzie dawał z siebie wszystko tak jak do tej pory ? Przecież ten typ ma wywalone i w ten klub i zawodników i kibiców.
09.04.2024 15:24
Wszyscy wykładają problemy Bayernu i przyczyny takiej sytuacji i ciekawe czy Bayern na złość mamie odmrozi sobie uszy czy jednak weźmie to do serca.
09.04.2024 15:17
Za to Arsenal nim nie jest i nie był nim nawet kiedyś :)
09.04.2024 13:21
Obyś dostał prezent, którego nikt się dzisiaj nie spodziewa :)
09.04.2024 12:17
Może jednak nas zlekceważą ? Trzeba trochę na to liczyć w zaistniałych okolicznościach przyrody.
09.04.2024 12:16
Przyczyny to już chyba znają wszyscy i teraz zobaczymy czy Bayern będzie udawał głuchego i ślepego czy w końcu podejmie konkretne decyzje żeby je wyeliminować.
09.04.2024 12:14
Jak tam nastroje, jest wiara ? Dzisiaj możemy zostać tylko pozytywnie zaskoczeni, bo wszędzie i przez każdego jesteśmy spisywani na klęskę. Oby taka pozycja podrażniła zespół, która zmobilizuje zawodników i spowoduje sportową złość. Jeśli nie w 1/4 CL to kiedy ? To powinien być ostatni sprawdzian dla niektórych zawodników i jeśli znowu przejdą obok spotkania, w którym przyniosą wstyd klubowi i kibicom to po sezonie pokazać drzwi.
09.04.2024 10:02
Sane powinien chcieć pokazać się w Anglii więc może będzie odpowiednio zmotywowany.
09.04.2024 09:20
Jak Tuchel znowu obsra zbroje to na kogo teraz zrzuci winę ? Na brak Sarra ?
09.04.2024 09:16
1
Ciężki wybór. Zatypować tak żeby zgarnąć punkty czy postawić na Bayern
09.04.2024 09:15
Naprawdę dobrze rozwija się i nabiera doświadczenia. W przyszłym sezonie niech zrobi kolejny krok do przodu i gra w wyższej lidze. W końcu jakieś wypożyczenie wypaliło.
08.04.2024 22:38
To Pavlovic jest opcją na jutro ?
08.04.2024 20:07
Już lepiej żeby za Sane zagrał Gnabry
08.04.2024 15:22
Gorzeje na pewno nie będzie, a magicznego impulsu z tych tuchelowych zgliszczy raczej nikt nie spodziewa się. Każdy dodatkowy dzień z Tuchelem szkodzi temu klubowi.
Sprzątanie szatni to oddzielny temat i oczywiście do takiego wietrzenia musi dojść po sezonie.
08.04.2024 15:21
Trzeba zbudować jakiś ośrodek do wykuwania charakteru i hodowania cojones.
08.04.2024 15:09
Śmiesznie brzmi zaufanie do zwolnionego trenera. Tuchel jest zdeterminowany ? Przecież ten typ ma wylane na ten klub i to widać gołym okiem.
08.04.2024 15:07
"Stats Foot" Thomas Tuchel przegrał 25,5% spotkań jako trener Bayernu (13 porażka w 51 spotkaniu). Jest to najwyższy współczynnik od ponad 30 lat, ostatnim tak "skutecznym" trenerem był Soren Lerby (41,2% spotkań zakończyło się porażką). - bavarian poland
Jak to było - Tuchel baza ?
08.04.2024 12:33
Liczę, że dla Tuchel klub zabukował bilet w jedną stronę.
08.04.2024 11:58
Co by nie mówić od powrotu broni się liczbami. Oby jutro przypomniał sobie jak strzela się gole w Londynie.
08.04.2024 11:57
Rozum podpowiada coś zupełnie innego niż serce.
08.04.2024 09:37
Pewnie znowu zaatakuje drużynę
08.04.2024 09:09
Pogromca wszystkich serii i rekordów Tuchel zaraz weźmie się do roboty.
08.04.2024 09:05
Gorzej już być nie może, a wywalenie Tuchela już teraz może tylko mieć pozytywne działanie. Ktokolwiek byle ten sabotażysta zostało jak najszybciej odsunięty od drużyny.
08.04.2024 09:03
@Gacek420 a gdyby nie to czy tamto to CL nie miałby Real, $ity czy Liverpool.
A czy ktoś uważa, że jesteśmy głównym faworytem do wygrania CL ? Tak czy siak mamy na to większe szanse niż…Inter
07.04.2024 23:32
@Gacek420 tak, Inter to placki i totalnie randomowy ubiegłoroczny finalista z drabinki rodem i ligi konferencji.
My aktualnie również jesteśmy plackami.
07.04.2024 23:13
Musimy liczyć na przychylność sędziów, bo inaczej nie mamy czego szukać w Londynie.
07.04.2024 18:01
Jego powrót raczej nas nie uratuje w Londynie.
07.04.2024 17:59
Światełko w tunelu gaśnie.
07.04.2024 17:28
Jeśli zagramy tak samo jak w ostatnich spotkaniach to Arsenal załatwi sprawę awansu w pierwszym meczu
07.04.2024 13:43
Fatalna decyzja, która spowoduje jeszcze większe szkody
07.04.2024 13:39
Niech podziękują Tuchelowi za krótkie i szybkie zniszczenie Bayernu
07.04.2024 13:37
1
Obyś Panie Mathaues miał racje
07.04.2024 09:37
Nic się nie stało, Bayern nic się nie stało!
07.04.2024 08:41
Bayern też powinien go zawiesić już do końca sezonu!
07.04.2024 08:23
Lista wstydu
06.04.2024 21:37
2
Czyli we wtorek ciąg dalszy urządzania się w dupie
06.04.2024 20:06
1
W następnej kolejce VfB nas pewnie już łyknie
06.04.2024 20:04
Piękny wynik, szkoda tylko, że szkodnik Tuchel mu zepsuł święto.
06.04.2024 18:48
1
Tuchel upadła i upokarza ten klub z każdą kolejką coraz bardziej. Na co czeka zarząd ? Ani w ten sposób nie zatrzymają zawodników których chcą (np. Musiala) ani nie ściągną nikogo sensownego, bo nie będzie chciał wchodzić w takie bagno. Wywalenie Tuchela na zbity pysk już teraz to jest psi obowiązek zarządu. Sezon stracony, ale nie można pluć na klub o kibiców trzymając tego szkodnika do końca sezonu. A dla zawodników najwyższy czas otworzyć klub kokosa. KOMPROMITACJA.
06.04.2024 18:46
3
Dla Tuchela niemożliwe nie istnieje. To prawdziwy pogromca wszystkich rekordów i serii
06.04.2024 17:53
Ktokolwiek z rezerw czy U-19 albo U-17
06.04.2024 17:36
Nie mogę doczekać się kolejnych tłumaczeń po następnym blamażu. Ciekawe co teraz ? Słońce winne ?
06.04.2024 17:25
My tego już nie odwrócimy, gramy z przypadkowym pierwszoligowcem, mamy blisko 10 minut, a już wiadomo, że nie damy rady - to jest smutna twarz Bayernu Tuchela
06.04.2024 17:16
Rezerwy też powinny przyjąć na treningi kilku zawodników pierwszej drużyny
06.04.2024 17:13
1
Tuchel już nie powinien wracać do Monachium
06.04.2024 17:12
:DDDD
06.04.2024 17:11
To Tel powinien trafić!
06.04.2024 17:00
1
Ile pasji w Tuchelu :D
06.04.2024 16:52
1
Spokojnie to zasłona dymna przed spotkaniem z Arsenalem
06.04.2024 16:46
Jesteśmy aktualnie memem
06.04.2024 16:44
Oo szybko poszło, hahaha
06.04.2024 16:43
Jeszcze będą emocje :D
06.04.2024 16:42
Kolejny bój i ból oczu przed nami ?
06.04.2024 15:41
1
Brak Tela to żart Tuchela z Bayernu i kibiców.
06.04.2024 15:39
Tuchel jednak jest wybitnie ograniczony
06.04.2024 14:22
Wystawienie Tela jest dla Tuchela za dużym szaleństwem. Wiwat przeciętność.
06.04.2024 14:08
@Skobry @Kimas pamiętajcie kto nas prowadzi, wszystko jest możliwe nawet w spotkaniu z takim rywalem
05.04.2024 15:22
Zawodnicy weszli na głowę władzą klubu i kolejnym trenerom (którzy są co chwilę zmieniani), a sami zawodnicy rozpuszczeni kosmicznymi kontraktami dzięki którym spoczywają na laurach. Brak kręgosłupa drużyny, jasnych i wyrazistych liderów. Bardzo niejasna przyszłość ogromnej części kadry. I tak niestety można by długo wymieniać. Sam Tuchel nie jest całym złem i poza jego zwolnieniem trzeba jeszcze dużo zmienić (a raczej wrócić do tego co było) żeby te cnoty o których myśli Babbel znowu w Bayernie królowały.
Hahhaha chyba coś pił. To był czysty faul Saki na Manu
09.04.2024 23:41
Przed meczem taki wynik brałbym z pocałowaniem ręki więc nie mam co narzekać. Awans jest jak najbardziej do zrobienia.
09.04.2024 22:57
w życiu, Saka celowo wpakował się w nogę Manu
09.04.2024 22:55
No to @hoven trafiłeś wynik
09.04.2024 22:54
Ajjjj
09.04.2024 22:47
Dawać Muellera albo Tela
09.04.2024 22:44
Ilość dryblingów Musiala dzisiaj - zero
09.04.2024 22:42
nie za darmo, tylko za 20 mln na sezon ;)
09.04.2024 22:40
Tragiczny jest dzisiaj sędzia - gorszy nawet od Tuchela
09.04.2024 22:37
Szkoda ://
09.04.2024 22:34
Musiala dzisiaj baardzo niewidoczny
09.04.2024 22:34
Dla Arsenalu za takie trzymanie pewnie byłby karny
09.04.2024 22:29
Nie ściągnął Tuchel Gnabry'go w porę i teraz mamy za swoje :/
09.04.2024 22:27
Myślałem, że wejdzie za Gnabry'go
09.04.2024 22:24
Havertz za takie coś to żółtą powinien zarobić
09.04.2024 22:23
Będzie 3:1 zaraz, czuję to - róbcie screeny ;)
09.04.2024 22:19
Gnabry chyba powoli traci siły - po kontuzji plus musi odwalać robotę za tego gościa z realu co u nas gra
09.04.2024 22:13
Mógł to Sane dokładniej zagrać to mogło być groźnie
09.04.2024 22:11
gwizdanie pod gospodarzy
09.04.2024 22:09
No to jedziemy. Obyśmy mieli co świętować za 45 minut.
09.04.2024 22:05
Wynik lepszy niż gra, ale gra i tak lepsza niż można było spodziewać się. Oby tak dalej. Arsenal na pewno będzie ostro atakował od początku drugiej połowy. Trzeba to wytrzymać i najlepiej wyjść z kontrą na 3:1. Davies do zmiany! Świetny Goretzka.
09.04.2024 21:48
Davies cienki jaki siki pająka
09.04.2024 21:40
Mógł Sane przewrócić się chyba, byłoby czerwo
09.04.2024 21:37
Jaaaaaa!!!!!!
09.04.2024 21:32
kARNY !!
09.04.2024 21:32
Fajnie jakby Tuchel ściągnął Daviesa już w przerwie
09.04.2024 21:30
a gol dla Arsenalu to z czego ? Davies podał na tacy
09.04.2024 21:24
to co @hoven 2:2 wraca do gry ? :)
09.04.2024 21:21
Gnabry jednak wie jak strzelać w Londynie
09.04.2024 21:20
1:1 !!!!
09.04.2024 21:19
Manu nas utrzymuje jeszcze przy życiu
09.04.2024 21:18
Koszmarny początek Daviesa, a jeszcze pewnie zarobi druga żółtą i osłabi zespól. Przecież on jest już w Madrycie :/
09.04.2024 21:14
i czar prysnął
09.04.2024 21:13
Teraz żółta i już będzie musiał uważać :/
09.04.2024 21:11
Pierwszy duży błąd Daviesa na szczęście bez konsekwencji
09.04.2024 21:09
pierwsze 5 minut ok ;)
09.04.2024 21:07
Widziałbym za Sane Tela, a za Laimera Pavlovica i byłoby najlepiej, ale Pavlovic pewnie trochę bez sił po chorobie więc rozumiem, że nie wychodzi w podstawowym składzie.
09.04.2024 20:16
Nie przynieście wstydu
09.04.2024 20:14
@Reeken89 im szybciej Bayern przystanie na to czego będzie chciał (np. wpływ na transfery, większą władzę, pozbycie się jakiś zawodników, którzy robili mu pod górkę, itp. ) to nie będzie musiał czekać.
09.04.2024 16:04
Teraz to warunki może dyktować Nagelsmann i wcale nie dziwię się po tym jak niesprawiedliwie został potraktowany.
09.04.2024 15:56
@bawaria42 mogą, ale nie będzie to jednoznaczne z byciem na topie
09.04.2024 15:43
Zobaczymy czy nasi zawodnicy mają chociaż odrobinę ambicji i honoru żeby dzisiaj nie przejść obok meczu bez odrobiny walki i zostawienia serca na boisku.
Nie mam wygórowanych oczekiwań jeśli chodzi o nas występ, ale chcę widzieć kurwiki w oczach.
09.04.2024 15:33
Będzie dawał z siebie wszystko tak jak do tej pory ? Przecież ten typ ma wywalone i w ten klub i zawodników i kibiców.
09.04.2024 15:24
Wszyscy wykładają problemy Bayernu i przyczyny takiej sytuacji i ciekawe czy Bayern na złość mamie odmrozi sobie uszy czy jednak weźmie to do serca.
09.04.2024 15:17
Za to Arsenal nim nie jest i nie był nim nawet kiedyś :)
09.04.2024 13:21
Obyś dostał prezent, którego nikt się dzisiaj nie spodziewa :)
09.04.2024 12:17
Może jednak nas zlekceważą ? Trzeba trochę na to liczyć w zaistniałych okolicznościach przyrody.
09.04.2024 12:16
Przyczyny to już chyba znają wszyscy i teraz zobaczymy czy Bayern będzie udawał głuchego i ślepego czy w końcu podejmie konkretne decyzje żeby je wyeliminować.
09.04.2024 12:14
Jak tam nastroje, jest wiara ? Dzisiaj możemy zostać tylko pozytywnie zaskoczeni, bo wszędzie i przez każdego jesteśmy spisywani na klęskę. Oby taka pozycja podrażniła zespół, która zmobilizuje zawodników i spowoduje sportową złość. Jeśli nie w 1/4 CL to kiedy ? To powinien być ostatni sprawdzian dla niektórych zawodników i jeśli znowu przejdą obok spotkania, w którym przyniosą wstyd klubowi i kibicom to po sezonie pokazać drzwi.
09.04.2024 10:02
Sane powinien chcieć pokazać się w Anglii więc może będzie odpowiednio zmotywowany.
09.04.2024 09:20
Jak Tuchel znowu obsra zbroje to na kogo teraz zrzuci winę ? Na brak Sarra ?
09.04.2024 09:16
Ciężki wybór. Zatypować tak żeby zgarnąć punkty czy postawić na Bayern
09.04.2024 09:15
Naprawdę dobrze rozwija się i nabiera doświadczenia. W przyszłym sezonie niech zrobi kolejny krok do przodu i gra w wyższej lidze. W końcu jakieś wypożyczenie wypaliło.
08.04.2024 22:38
To Pavlovic jest opcją na jutro ?
08.04.2024 20:07
Już lepiej żeby za Sane zagrał Gnabry
08.04.2024 15:22
Gorzeje na pewno nie będzie, a magicznego impulsu z tych tuchelowych zgliszczy raczej nikt nie spodziewa się. Każdy dodatkowy dzień z Tuchelem szkodzi temu klubowi.
Sprzątanie szatni to oddzielny temat i oczywiście do takiego wietrzenia musi dojść po sezonie.
08.04.2024 15:21
Trzeba zbudować jakiś ośrodek do wykuwania charakteru i hodowania cojones.
08.04.2024 15:09
Śmiesznie brzmi zaufanie do zwolnionego trenera. Tuchel jest zdeterminowany ? Przecież ten typ ma wylane na ten klub i to widać gołym okiem.
08.04.2024 15:07
"Stats Foot" Thomas Tuchel przegrał 25,5% spotkań jako trener Bayernu (13 porażka w 51 spotkaniu). Jest to najwyższy współczynnik od ponad 30 lat, ostatnim tak "skutecznym" trenerem był Soren Lerby (41,2% spotkań zakończyło się porażką). - bavarian poland
Jak to było - Tuchel baza ?
08.04.2024 12:33
Liczę, że dla Tuchel klub zabukował bilet w jedną stronę.
08.04.2024 11:58
Co by nie mówić od powrotu broni się liczbami. Oby jutro przypomniał sobie jak strzela się gole w Londynie.
08.04.2024 11:57
Rozum podpowiada coś zupełnie innego niż serce.
08.04.2024 09:37
Pewnie znowu zaatakuje drużynę
08.04.2024 09:09
Pogromca wszystkich serii i rekordów Tuchel zaraz weźmie się do roboty.
08.04.2024 09:05
Gorzej już być nie może, a wywalenie Tuchela już teraz może tylko mieć pozytywne działanie. Ktokolwiek byle ten sabotażysta zostało jak najszybciej odsunięty od drużyny.
08.04.2024 09:03
@Gacek420 a gdyby nie to czy tamto to CL nie miałby Real, $ity czy Liverpool.
A czy ktoś uważa, że jesteśmy głównym faworytem do wygrania CL ? Tak czy siak mamy na to większe szanse niż…Inter
07.04.2024 23:32
@Gacek420 tak, Inter to placki i totalnie randomowy ubiegłoroczny finalista z drabinki rodem i ligi konferencji.
My aktualnie również jesteśmy plackami.
07.04.2024 23:13
Musimy liczyć na przychylność sędziów, bo inaczej nie mamy czego szukać w Londynie.
07.04.2024 18:01
Jego powrót raczej nas nie uratuje w Londynie.
07.04.2024 17:59
Światełko w tunelu gaśnie.
07.04.2024 17:28
Jeśli zagramy tak samo jak w ostatnich spotkaniach to Arsenal załatwi sprawę awansu w pierwszym meczu
07.04.2024 13:43
Fatalna decyzja, która spowoduje jeszcze większe szkody
07.04.2024 13:39
Niech podziękują Tuchelowi za krótkie i szybkie zniszczenie Bayernu
07.04.2024 13:37
Obyś Panie Mathaues miał racje
07.04.2024 09:37
Nic się nie stało, Bayern nic się nie stało!
07.04.2024 08:41
Bayern też powinien go zawiesić już do końca sezonu!
07.04.2024 08:23
Lista wstydu
06.04.2024 21:37
Czyli we wtorek ciąg dalszy urządzania się w dupie
06.04.2024 20:06
W następnej kolejce VfB nas pewnie już łyknie
06.04.2024 20:04
Piękny wynik, szkoda tylko, że szkodnik Tuchel mu zepsuł święto.
06.04.2024 18:48
Tuchel upadła i upokarza ten klub z każdą kolejką coraz bardziej. Na co czeka zarząd ? Ani w ten sposób nie zatrzymają zawodników których chcą (np. Musiala) ani nie ściągną nikogo sensownego, bo nie będzie chciał wchodzić w takie bagno. Wywalenie Tuchela na zbity pysk już teraz to jest psi obowiązek zarządu. Sezon stracony, ale nie można pluć na klub o kibiców trzymając tego szkodnika do końca sezonu. A dla zawodników najwyższy czas otworzyć klub kokosa. KOMPROMITACJA.
06.04.2024 18:46
Dla Tuchela niemożliwe nie istnieje. To prawdziwy pogromca wszystkich rekordów i serii
06.04.2024 17:53
Ktokolwiek z rezerw czy U-19 albo U-17
06.04.2024 17:36
Nie mogę doczekać się kolejnych tłumaczeń po następnym blamażu. Ciekawe co teraz ? Słońce winne ?
06.04.2024 17:25
My tego już nie odwrócimy, gramy z przypadkowym pierwszoligowcem, mamy blisko 10 minut, a już wiadomo, że nie damy rady - to jest smutna twarz Bayernu Tuchela
06.04.2024 17:16
Rezerwy też powinny przyjąć na treningi kilku zawodników pierwszej drużyny
06.04.2024 17:13
Tuchel już nie powinien wracać do Monachium
06.04.2024 17:12
:DDDD
06.04.2024 17:11
To Tel powinien trafić!
06.04.2024 17:00
Ile pasji w Tuchelu :D
06.04.2024 16:52
Spokojnie to zasłona dymna przed spotkaniem z Arsenalem
06.04.2024 16:46
Jesteśmy aktualnie memem
06.04.2024 16:44
Oo szybko poszło, hahaha
06.04.2024 16:43
Jeszcze będą emocje :D
06.04.2024 16:42
Kolejny bój i ból oczu przed nami ?
06.04.2024 15:41
Brak Tela to żart Tuchela z Bayernu i kibiców.
06.04.2024 15:39
Tuchel jednak jest wybitnie ograniczony
06.04.2024 14:22
Wystawienie Tela jest dla Tuchela za dużym szaleństwem. Wiwat przeciętność.
06.04.2024 14:08
@Skobry @Kimas pamiętajcie kto nas prowadzi, wszystko jest możliwe nawet w spotkaniu z takim rywalem
05.04.2024 15:22
Zawodnicy weszli na głowę władzą klubu i kolejnym trenerom (którzy są co chwilę zmieniani), a sami zawodnicy rozpuszczeni kosmicznymi kontraktami dzięki którym spoczywają na laurach. Brak kręgosłupa drużyny, jasnych i wyrazistych liderów. Bardzo niejasna przyszłość ogromnej części kadry. I tak niestety można by długo wymieniać. Sam Tuchel nie jest całym złem i poza jego zwolnieniem trzeba jeszcze dużo zmienić (a raczej wrócić do tego co było) żeby te cnoty o których myśli Babbel znowu w Bayernie królowały.
05.04.2024 15:19