DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 81

Hahhaha chyba coś pił. To był czysty faul Saki na Manu

09.04.2024 23:41

1

Przed meczem taki wynik brałbym z pocałowaniem ręki więc nie mam co narzekać. Awans jest jak najbardziej do zrobienia.

09.04.2024 22:57

1

w życiu, Saka celowo wpakował się w nogę Manu

09.04.2024 22:55

No to @hoven trafiłeś wynik

09.04.2024 22:54

Ajjjj

09.04.2024 22:47

Dawać Muellera albo Tela

09.04.2024 22:44

Ilość dryblingów Musiala dzisiaj - zero

09.04.2024 22:42

nie za darmo, tylko za 20 mln na sezon ;)

09.04.2024 22:40

1

Tragiczny jest dzisiaj sędzia - gorszy nawet od Tuchela

09.04.2024 22:37

Szkoda ://

09.04.2024 22:34

Musiala dzisiaj baardzo niewidoczny

09.04.2024 22:34

Dla Arsenalu za takie trzymanie pewnie byłby karny

09.04.2024 22:29

Nie ściągnął Tuchel Gnabry'go w porę i teraz mamy za swoje :/

09.04.2024 22:27

Myślałem, że wejdzie za Gnabry'go

09.04.2024 22:24

Havertz za takie coś to żółtą powinien zarobić

09.04.2024 22:23

Będzie 3:1 zaraz, czuję to - róbcie screeny ;)

09.04.2024 22:19

Gnabry chyba powoli traci siły - po kontuzji plus musi odwalać robotę za tego gościa z realu co u nas gra

09.04.2024 22:13

Mógł to Sane dokładniej zagrać to mogło być groźnie

09.04.2024 22:11

gwizdanie pod gospodarzy

09.04.2024 22:09

1

No to jedziemy. Obyśmy mieli co świętować za 45 minut.

09.04.2024 22:05

1

Wynik lepszy niż gra, ale gra i tak lepsza niż można było spodziewać się. Oby tak dalej. Arsenal na pewno będzie ostro atakował od początku drugiej połowy. Trzeba to wytrzymać i najlepiej wyjść z kontrą na 3:1. Davies do zmiany! Świetny Goretzka.

09.04.2024 21:48

Davies cienki jaki siki pająka

09.04.2024 21:40

Mógł Sane przewrócić się chyba, byłoby czerwo

09.04.2024 21:37

Jaaaaaa!!!!!!

09.04.2024 21:32

kARNY !!

09.04.2024 21:32

Fajnie jakby Tuchel ściągnął Daviesa już w przerwie

09.04.2024 21:30

a gol dla Arsenalu to z czego ? Davies podał na tacy

09.04.2024 21:24

to co @hoven 2:2 wraca do gry ? :)

09.04.2024 21:21

Gnabry jednak wie jak strzelać w Londynie

09.04.2024 21:20

1:1 !!!!

09.04.2024 21:19

Manu nas utrzymuje jeszcze przy życiu

09.04.2024 21:18

Koszmarny początek Daviesa, a jeszcze pewnie zarobi druga żółtą i osłabi zespól. Przecież on jest już w Madrycie :/

09.04.2024 21:14

i czar prysnął

09.04.2024 21:13

Teraz żółta i już będzie musiał uważać :/

09.04.2024 21:11

Pierwszy duży błąd Daviesa na szczęście bez konsekwencji

09.04.2024 21:09

pierwsze 5 minut ok ;)

09.04.2024 21:07

2

Widziałbym za Sane Tela, a za Laimera Pavlovica i byłoby najlepiej, ale Pavlovic pewnie trochę bez sił po chorobie więc rozumiem, że nie wychodzi w podstawowym składzie.

09.04.2024 20:16

Nie przynieście wstydu

09.04.2024 20:14

@Reeken89 im szybciej Bayern przystanie na to czego będzie chciał (np. wpływ na transfery, większą władzę, pozbycie się jakiś zawodników, którzy robili mu pod górkę, itp. ) to nie będzie musiał czekać.

09.04.2024 16:04

Teraz to warunki może dyktować Nagelsmann i wcale nie dziwię się po tym jak niesprawiedliwie został potraktowany.

09.04.2024 15:56

@bawaria42 mogą, ale nie będzie to jednoznaczne z byciem na topie

09.04.2024 15:43

1

Zobaczymy czy nasi zawodnicy mają chociaż odrobinę ambicji i honoru żeby dzisiaj nie przejść obok meczu bez odrobiny walki i zostawienia serca na boisku.
Nie mam wygórowanych oczekiwań jeśli chodzi o nas występ, ale chcę widzieć kurwiki w oczach.

09.04.2024 15:33

Będzie dawał z siebie wszystko tak jak do tej pory ? Przecież ten typ ma wywalone i w ten klub i zawodników i kibiców.

09.04.2024 15:24

Wszyscy wykładają problemy Bayernu i przyczyny takiej sytuacji i ciekawe czy Bayern na złość mamie odmrozi sobie uszy czy jednak weźmie to do serca.

09.04.2024 15:17

Za to Arsenal nim nie jest i nie był nim nawet kiedyś :)

09.04.2024 13:21

Obyś dostał prezent, którego nikt się dzisiaj nie spodziewa :)

09.04.2024 12:17

Może jednak nas zlekceważą ? Trzeba trochę na to liczyć w zaistniałych okolicznościach przyrody.

09.04.2024 12:16

Przyczyny to już chyba znają wszyscy i teraz zobaczymy czy Bayern będzie udawał głuchego i ślepego czy w końcu podejmie konkretne decyzje żeby je wyeliminować.

09.04.2024 12:14

Jak tam nastroje, jest wiara ? Dzisiaj możemy zostać tylko pozytywnie zaskoczeni, bo wszędzie i przez każdego jesteśmy spisywani na klęskę. Oby taka pozycja podrażniła zespół, która zmobilizuje zawodników i spowoduje sportową złość. Jeśli nie w 1/4 CL to kiedy ? To powinien być ostatni sprawdzian dla niektórych zawodników i jeśli znowu przejdą obok spotkania, w którym przyniosą wstyd klubowi i kibicom to po sezonie pokazać drzwi.

09.04.2024 10:02

Sane powinien chcieć pokazać się w Anglii więc może będzie odpowiednio zmotywowany.

09.04.2024 09:20

Jak Tuchel znowu obsra zbroje to na kogo teraz zrzuci winę ? Na brak Sarra ?

09.04.2024 09:16

1

Ciężki wybór. Zatypować tak żeby zgarnąć punkty czy postawić na Bayern

09.04.2024 09:15

Naprawdę dobrze rozwija się i nabiera doświadczenia. W przyszłym sezonie niech zrobi kolejny krok do przodu i gra w wyższej lidze. W końcu jakieś wypożyczenie wypaliło.

08.04.2024 22:38

To Pavlovic jest opcją na jutro ?

08.04.2024 20:07

Już lepiej żeby za Sane zagrał Gnabry

08.04.2024 15:22

Gorzeje na pewno nie będzie, a magicznego impulsu z tych tuchelowych zgliszczy raczej nikt nie spodziewa się. Każdy dodatkowy dzień z Tuchelem szkodzi temu klubowi.
Sprzątanie szatni to oddzielny temat i oczywiście do takiego wietrzenia musi dojść po sezonie.

08.04.2024 15:21

Trzeba zbudować jakiś ośrodek do wykuwania charakteru i hodowania cojones.

08.04.2024 15:09

Śmiesznie brzmi zaufanie do zwolnionego trenera. Tuchel jest zdeterminowany ? Przecież ten typ ma wylane na ten klub i to widać gołym okiem.

08.04.2024 15:07

"Stats Foot" Thomas Tuchel przegrał 25,5% spotkań jako trener Bayernu (13 porażka w 51 spotkaniu). Jest to najwyższy współczynnik od ponad 30 lat, ostatnim tak "skutecznym" trenerem był Soren Lerby (41,2% spotkań zakończyło się porażką). - bavarian poland
Jak to było - Tuchel baza ?

08.04.2024 12:33

Liczę, że dla Tuchel klub zabukował bilet w jedną stronę.

08.04.2024 11:58

Co by nie mówić od powrotu broni się liczbami. Oby jutro przypomniał sobie jak strzela się gole w Londynie.

08.04.2024 11:57

Rozum podpowiada coś zupełnie innego niż serce.

08.04.2024 09:37

Pewnie znowu zaatakuje drużynę

08.04.2024 09:09

Pogromca wszystkich serii i rekordów Tuchel zaraz weźmie się do roboty.

08.04.2024 09:05

Gorzej już być nie może, a wywalenie Tuchela już teraz może tylko mieć pozytywne działanie. Ktokolwiek byle ten sabotażysta zostało jak najszybciej odsunięty od drużyny.

08.04.2024 09:03

@Gacek420 a gdyby nie to czy tamto to CL nie miałby Real, $ity czy Liverpool.
A czy ktoś uważa, że jesteśmy głównym faworytem do wygrania CL ? Tak czy siak mamy na to większe szanse niż…Inter

07.04.2024 23:32

@Gacek420 tak, Inter to placki i totalnie randomowy ubiegłoroczny finalista z drabinki rodem i ligi konferencji.
My aktualnie również jesteśmy plackami.

07.04.2024 23:13

Musimy liczyć na przychylność sędziów, bo inaczej nie mamy czego szukać w Londynie.

07.04.2024 18:01

Jego powrót raczej nas nie uratuje w Londynie.

07.04.2024 17:59

Światełko w tunelu gaśnie.

07.04.2024 17:28

Jeśli zagramy tak samo jak w ostatnich spotkaniach to Arsenal załatwi sprawę awansu w pierwszym meczu

07.04.2024 13:43

Fatalna decyzja, która spowoduje jeszcze większe szkody

07.04.2024 13:39

Niech podziękują Tuchelowi za krótkie i szybkie zniszczenie Bayernu

07.04.2024 13:37

1

Obyś Panie Mathaues miał racje

07.04.2024 09:37

Nic się nie stało, Bayern nic się nie stało!

07.04.2024 08:41

Bayern też powinien go zawiesić już do końca sezonu!

07.04.2024 08:23

Lista wstydu

06.04.2024 21:37

2

Czyli we wtorek ciąg dalszy urządzania się w dupie

06.04.2024 20:06

1

W następnej kolejce VfB nas pewnie już łyknie

06.04.2024 20:04

Piękny wynik, szkoda tylko, że szkodnik Tuchel mu zepsuł święto.

06.04.2024 18:48

1

Tuchel upadła i upokarza ten klub z każdą kolejką coraz bardziej. Na co czeka zarząd ? Ani w ten sposób nie zatrzymają zawodników których chcą (np. Musiala) ani nie ściągną nikogo sensownego, bo nie będzie chciał wchodzić w takie bagno. Wywalenie Tuchela na zbity pysk już teraz to jest psi obowiązek zarządu. Sezon stracony, ale nie można pluć na klub o kibiców trzymając tego szkodnika do końca sezonu. A dla zawodników najwyższy czas otworzyć klub kokosa. KOMPROMITACJA.

06.04.2024 18:46

3

Dla Tuchela niemożliwe nie istnieje. To prawdziwy pogromca wszystkich rekordów i serii

06.04.2024 17:53

Ktokolwiek z rezerw czy U-19 albo U-17

06.04.2024 17:36

Nie mogę doczekać się kolejnych tłumaczeń po następnym blamażu. Ciekawe co teraz ? Słońce winne ?

06.04.2024 17:25

My tego już nie odwrócimy, gramy z przypadkowym pierwszoligowcem, mamy blisko 10 minut, a już wiadomo, że nie damy rady - to jest smutna twarz Bayernu Tuchela

06.04.2024 17:16

Rezerwy też powinny przyjąć na treningi kilku zawodników pierwszej drużyny

06.04.2024 17:13

1

Tuchel już nie powinien wracać do Monachium

06.04.2024 17:12

:DDDD

06.04.2024 17:11

To Tel powinien trafić!

06.04.2024 17:00

1

Ile pasji w Tuchelu :D

06.04.2024 16:52

1

Spokojnie to zasłona dymna przed spotkaniem z Arsenalem

06.04.2024 16:46

Jesteśmy aktualnie memem

06.04.2024 16:44

Oo szybko poszło, hahaha

06.04.2024 16:43

Jeszcze będą emocje :D

06.04.2024 16:42

Kolejny bój i ból oczu przed nami ?

06.04.2024 15:41

1

Brak Tela to żart Tuchela z Bayernu i kibiców.

06.04.2024 15:39

Tuchel jednak jest wybitnie ograniczony

06.04.2024 14:22

Wystawienie Tela jest dla Tuchela za dużym szaleństwem. Wiwat przeciętność.

06.04.2024 14:08

@Skobry @Kimas pamiętajcie kto nas prowadzi, wszystko jest możliwe nawet w spotkaniu z takim rywalem

05.04.2024 15:22

Zawodnicy weszli na głowę władzą klubu i kolejnym trenerom (którzy są co chwilę zmieniani), a sami zawodnicy rozpuszczeni kosmicznymi kontraktami dzięki którym spoczywają na laurach. Brak kręgosłupa drużyny, jasnych i wyrazistych liderów. Bardzo niejasna przyszłość ogromnej części kadry. I tak niestety można by długo wymieniać. Sam Tuchel nie jest całym złem i poza jego zwolnieniem trzeba jeszcze dużo zmienić (a raczej wrócić do tego co było) żeby te cnoty o których myśli Babbel znowu w Bayernie królowały.

05.04.2024 15:19