DieRoten.pl
Reklama

Alonso nie zostanie trenerem Bayernu!

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W ostatnich tygodniach w niemieckich i zagranicznych mediach toczyła się niemała dyskusja odnośnie dalszej przyszłości Xabiego Alonso.

Szkoleniowiec Bayeru 04 Leverkusen zrobił ogromną furorę w ostatnich miesiącach w światowej piłce, dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że jest on wymieniany jako możliwy trener Bayernu Monachium czy Liverpoolu.

Niemniej jednak wszystko wskazuje, że wojna informacyjna w mediach dobiega końca, albowiem według doniesień niemieckiego dziennika „Bild”, Xabi Alonso miał się ostatecznie zdecydować w kwestii swojej dalszej przyszłości jako szkoleniowiec „Aptekarzy”.

Dziennikarz Philipp Arens informuje, że dziś po 14:00, podczas konferencji prasowej B04 przed nadchodzącym spotkaniem z Hoffenheim, Hiszpan poinformuje, że pozostanie w ekipie „Die Werkself” na kolejny sezon 2024/2025.

Dlatego też zarówno „Bawarczycy”, jak i również „The Reds” muszą szukać gdzie indziej. Niewykluczone, że teraz głównym kandydatem do objęcia schedy po Thomasie Tucheli stanie się Roberto De Zerbi, który prowadzi na chwilę obecną angielski Brighton.

Inni potwierdzają

Krótko po doniesieniach „Bilda”, informacje potwierdzili również inni dziennikarze z Niemiec – w tym Florian Plettenberg oraz Kerry Hau. Xabi Alonso zostanie na kolejny sezon w Bayerze 04. Bawarski klub został poinformowany o decyzji Hiszpana. 

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...