DieRoten.pl
Reklama

Peretz latem zostanie wypożyczony?

fot. Fotolia
Reklama

W trakcie letniego okienka transferowego w 2023 roku, do klubu ze stolicy Bawarii został sprowadzony utalentowany bramkarz Daniel Peretz.

Mając na uwadze bieżący sezon 2023/24, izraelski golkiper miał okazję wystąpić tylko w jednym spotkaniu dla Bayernu – miało to miejsce na początku sezonu, kiedy to FCB mierzyło się z Preussen Muenster w Pucharze Niemiec (4:0 dla Bayernu).

Od tamtej pory Daniel Peretz nie był wykorzystywany częściej, jako że pierwsze skrzypce odgrywa Manuel Neuer, zaś jego zmiennikiem pozostaje Sven Ulreich.

Jak już doskonale wiemy, sytuacja ta nie ulegnie zmianie także w nadchodzącym sezonie 2024/2025, dlatego też jak informuje Tobias Altschaeffl z tygodnika „Sport Bild”, reprezentant Izraela zostanie najpewniej wypożyczony do innego klubu, aby mógł zbierać niezbędne doświadczenie i praktykę meczową.

Póki co nie ujawniono jednak, jaki kierunek może obrać sobie 23-latek. Niemniej jednak jak dodaje wspomniany wyżej reporter, szefowie „Gwiazdy Południa” są zadowoleni z rozwoju Daniela oraz jego wyników w treningach.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...