DieRoten.pl
Reklama

Frimpong: Bayern to wspaniały klub

fot. Fotolia
Reklama

Bayer Leverkusen rozgrywa świetny sezon i z pewnością nikogo nie może dziwić fakt, że czołowi zawodnicy tego klub są obiektem zainteresowań wielu czołowych zespołów.

Jednym z takich zawodników jest Jeremie Frimpong, który ma na swoim koncie 11 bramek oraz tyle samo asyst! 23-letni Holender ma być na radarze m.in. Bayernu Monachium, choć kwestią otwartą pozostaje, czy w obecnym ustawieniu “Die Roten” jego atuty będą odpowiednio wykorzystane. Frimpong w drużynie “Aptekarzy” pełni funkcję wahadłowego.

Wciąż jednak nie jest pewne, kto - i w jakim systemie - będzie prowadził Bayern Monachium w przyszłym sezonie. Frimpong jednak nie ukrywa, że zainteresowanie “Die Roten” mu schlebia.

- Bayern Monachium to wspaniały klub, ale dla mnie liczy się teraz
tylko Leverkusen. Jestem zawodnikiem Bayeru i jestem bardzo
szczęśliwy, że jestem tu.

- Chcę po prostu zdobyć tytuł. Skoncentrowany jestem na tym sezonie,
ponieważ mam wrażenie, że w Leverkusen możemy osiągnąć coś wielkiego. Ale nigdy nie wiesz, co się wydarzy w przyszłości. W futbolu
zawsze coś się dzieje. Teraz jednak skupiam się wyłącznie na Leverkusen
- dodał.

Holender ma ważną umowę do 2028 roku, ale w kontrakcie zawarta jest klauzula wykupu, która ma wynosić 40-45 mln euro. Przyszłość Frimponga, według informacji Sky, ma się wyjaśnić pod koniec kwietnia.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...