Ale brednie wygaduje ten agent. Jasno pokazują gdzie mają Bayern. Liczę, że sam klub będzie respektował swoje ultimatum.
28.03.2024 17:51
Nawet największa wiara tutaj nie pomoże.
28.03.2024 14:45
Mecz wagi lekkiej, ale zgodzę się, że na lekkim musiku jest bvb. Brak LM byłyby finansowym dużym problemem dla żółtków
28.03.2024 14:43
1
Coś czuje, że i Kane, Manu i reszta będą gotowi i do dyspozycji na bvb.
28.03.2024 11:23
Śmiało można już gratulować tytułu.
28.03.2024 11:22
Bez przesady. Towarzyskie spotkanie na kilka miesięcy przed Euro to nie jest najbardziej odpowiedni moment.
27.03.2024 15:20
Czyli może chociaż tutaj nie będzie wstrzymywał rozmów kontraktowych...
27.03.2024 14:26
1
Bardzo dobra przerwa reprezentacyjna w wykonaniu Niemców. Po bardzo dobrym występie z Francją, mecz z Holendrami był kolejnym gdzie Niemcy wyglądali naprawdę solidnie. Te 2 zwycięstwa z bardzo mocnymi rywalami na pewno dodadzą wiatru w żagle tej reprezentacji.
27.03.2024 13:58
Odchodzi szkodnik Tuchel więc De Ligt może widzieć przyszłość w Bayernie w jasnych barwach.
27.03.2024 13:54
Super informacje, bo jeśli chce zaatakować rekord goli w sezonie BL to musi mieć do tego jak najwięcej okazji.
27.03.2024 12:12
1
Mamy bardzo wyrównany bilans z minimalnym wskazaniem na nas, ale dawno z realem nie wygraliśmy i fajnie byłoby w tym sezonie w jakiś sposób przełamać się.
27.03.2024 10:08
2
Füllkrug dalej śrubuje swoje świetne statystki w reprezentacji. Moim zdaniem to powinien być podstawowy napastnik na Euro.
26.03.2024 22:36
0-1 dla Holendrów
26.03.2024 20:53
Przekonamy się czy dobry mecz Niemców z Francją to wypadek przy pracy czy początek czegoś lepszego.
26.03.2024 20:52
Przy wywaleniu Kovaca nie była potrzebna rewolucja, a czy tak samo jest w przypadku drużyny po wywaleniu Tuchela ? Mam wątpliwości. Napewno wietrzenie szatni dobrze zrobi wszystkim.
26.03.2024 18:41
1
Jeśli nie będzie w 100% sprawny to nie ma najmniejszego sezonu podejmowanie chociaż minimalnego ryzyka. Zaraz jest 1/4 CL, a do tego Euro za pasem, a tutaj mamy "tylko" mecz z bvb o... nic.
26.03.2024 15:48
@misza oby tak było, bo w przypadku Musiali szaleństwo jest jak najbardziej uzasadnione. 2 lata kontraktu w tym przypadku (tj. kluczowy zawodnik z którym planuje się długoterminową przyszłość) to jest jeszcze ponad 2 lata, ale już tylko ponad 2 lata. To jest ostatnia chwila żeby kwestię nowej umowy/sprzedaży Bayern rozegrał na własnych warunkach.
26.03.2024 15:39
Im dłużej Bayern będzie robił z siebie miękiszona tym bardziej będzie stawiał siebie w jeszcze gorszej sytuacji, bo pod koniec sezonu Bayern będzie postawiony jeszcze bardziej pod ścianą mając do wyboru transfer za coraz mniejsze pieniądze lub ryzyko darmowego transferu, a z drugiej strony będzie w jeszcze bardziej niekorzystnej sytuacji przy szukaniu i kupnie zastępstwa, bo każdy będzie wiedział, że jesteśmy na musiku i można na wycisnąć jak cytrynę.
26.03.2024 15:34
Czyli znowu Bayern da się wy...kolegować ? Czas skończyć te pierdy, że decyzja jest zbyt ważna żeby podejmować ją pod presją czasu. Nikt trzeźwo myślący w te tanie brednie nie wierzy. Jasno postawić granicę i zacząć się samemu szanować, bo później nie ma co dziwić się, że inni też nas nie szanują. Ultimatum z konkretnym terminem, a następnie pokazać drzwi albo miejsce na trybunach.
26.03.2024 15:27
Szkoda, kibice na własne życzenie w jakiś sposób osłabili drużynę.
26.03.2024 15:17
Jeśli ? To, że nie podpisze to już chyba wiedzą wszyscy we wszechświecie.
26.03.2024 15:16
Sprowadzenie Araújo na 100% wiązać będzie się z odejściem Upa/Kim (oby nie De Ligta), bo inaczej to nie ma totalnie sensu trzymać 4 tak drogich stoperów plus robić kwas w szatni przez niezadowolenie zawodników, którzy będą siedzieć na ławce.
26.03.2024 15:15
Jeśli Jamal nie podpisze w najbliższym czasie (tj. do końca sezonu) nowej umowy to jego dłuższe pozostanie będzie mocno wątpliwe.
26.03.2024 15:06
Bardzo dobre informacje, jestem jakoś spokojny o występ Kane'a z bvb, a nawet jakby nie to płakać nie będę, bo po pierwsze nawet bez Anglika pykniemy żółtków, a po drugie dużo ważniejszym spotkaniem będzie mecz z Arsenalem.
26.03.2024 14:26
A kto potrafi siedzieć na ławce ? Gundogan, Kroos, Kimmich czy może Sane ? :)
26.03.2024 13:25
Wyciąć
26.03.2024 12:46
1
Makaay grał u nas w latach 2003-2007, a nie w latach 2007-2010
26.03.2024 10:35
Szykuje się naprawdę dobre spotkanie mimo, że tylko towarzyskie. Ciekawe czy Niemcy powtórzą dobrą grę ze spotkania z Francją.
26.03.2024 09:17
1
Jeszcze będziemy kupowali 40 lewych obrońców do czasu zakończenia sagi z Daviesem.
26.03.2024 08:42
Sane chyba szykuje formę właśnie na euro żeby sobie załatwić grunt pod negocjacje kontraktowe...
26.03.2024 08:38
Niech gra i na skrzydle i na 9 - dla rozwoju Tela będzie to napewno korzystne.
25.03.2024 17:32
@Reeken89 nie napisałem nigdzie, że jest to wina Eberla.
25.03.2024 15:24
Manu zjada ter Stegena pod każdym względem.
25.03.2024 15:21
@Reeken89 z umową Daviesa do 2025 to Eberl nie za bardzo ma pole manewru.
25.03.2024 13:52
1
@Gacek420 a czy ktoś gdzieś napisał, że real nie wygrał LM 14 razy ? Bayern to ścisły top, w 3 najbardziej utytułowanych klubów w LM. Więc nie róbmy z nas jakiegoś ubogiego kuzyna. Nie kojarzę również żeby real sobie wybierał od nas kluczowych zawodników co sezon. Mogą powalczyć o graczy z kończącym się kontraktem, którzy chcą zrobić skok na hajs jak np. Alaba czy teraz Davies.
25.03.2024 13:48
Nie jest to gracz na miarę tak wybitnego klubu jakim jest real ? „Fajne” umniejszanie Bayernowi.
25.03.2024 12:48
Nawet jeśli trenuje tylko indywidulanie to nie jest tak źle. Do meczu z Arsenalem jeszcze sporo czasu.
25.03.2024 11:13
Bardzo dobra i jedyna słuszna decyzja.
25.03.2024 11:11
Jeśli Bayern nie jest jeszcze z nikim dogadany to oczywistym jest, że muszą mieć kilka opcji, ale czuję, że dziennikarze nie wiedzą wszystkiego jak to zazwyczaj bywa i już mamy nagranego przyszłego szkoleniowca.
25.03.2024 11:08
Imponujące zwycięstwo i już chyba ostatecznie gwarantujące tytuł mistrzowski.
25.03.2024 08:43
Czasem nie warto być do końca szczerym.
25.03.2024 08:38
Trzymam kciuki żeby ta wygrana dała Niemcom motywującego kopa i w jakiś sposób przyczyniła się do budowania tej drużyny, która na euro wszystkich pozytywnie zaskoczy.
Naprawdę bardzo dobre zawody w wykonaniu Niemców z klasowym rywalem.
25.03.2024 08:35
Prawidłowo. Trzeba cisnąć obóz Daviesa i nie dać się wykorzystywać w wywalczeniu jak najkorzystniejszej umowy w realu. Jeśli chcemy być poważni to sami musimy siebie szanować.
25.03.2024 08:32
@alien666 niech niech się komuś wyżali, ale nie musi publicznie płakać.
24.03.2024 18:51
Tylko pod warunkiem, że w jego miejsce sprowadzimy lepszego zawodnika.
24.03.2024 14:33
2
Najważniejsze żeby na Arsenal był gotowy. Dobrze, że Anglicy na siłę nie chcieli go wystawić.
24.03.2024 10:24
Nie ma sensu ryzykować w jakikolwiek sposób. Niech odpocznie i dojdzie do sobie.
23.03.2024 19:10
Z jednej strony życzę VfB miejsce w najlepszej 4, ale z drugiej strony nie wiem czy dla BL będzie to korzystne jeśli zrobią wyprzedaż po sezonie i będą dostarczycielem punktów w LM.
23.03.2024 19:08
1
Ciężko nie zgodzić się tą opinią. Upa jest pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz jaki mecz mu trafi się.
23.03.2024 19:06
Oby zawodnicy wiedzieli o tym jak najszybciej, bo sprawy kontraktowe nie posuną się do przodu.
23.03.2024 19:04
Jest żal, ale nie wiem po co publicznie takie sprawy roztrząsać.
23.03.2024 19:03
Najważniejsze żeby zdążył na Arsenal. Na bvb też pewnie wróci.
23.03.2024 13:50
Kolejny po Daviesie, który ma Mia San Mia i kibiców w głębokim poważaniu i będzie tylko chciał wydoić klub.
23.03.2024 00:17
Więcej czasu i tak zajęło Tuchelowi pojęcie po rozum do głowy.
22.03.2024 20:52
Mając adidasa jako współwłaściciela ? Raczej mało realne.
22.03.2024 20:51
Może w NFL w końcu wygrałby jakiś tytuł ?
22.03.2024 18:19
@Matilegolas dzięki
22.03.2024 18:06
Szkoda, wielka szkoda, bo takie wejście do drużyny to nic fajnego.
22.03.2024 13:20
Ktoś wie na jakiej pozycji grał Tel ? Na skrzydle czy na szpicy ?
22.03.2024 13:19
Tak szczerze to Nagelsmann nawet jakby chciał to nie mógłby podjąć innej decyzji (chociaż tym razem pozycja Manu jest niepodważalna i wywalczona na boisku). Bo tak na serio czy ktoś wyobraża sobie, że JN wybiera ter Stegena, a Neuer akceptuje taką decyzję i potulnie siedzi na ławce ? Klimat i atmosferę w szatni można by kroić nożem.
A co do hierarchii to może niech Rummenigge popracuje nad nią w Bayernie, a nie wspomina odległe czasy.
22.03.2024 12:33
Fajnie jakby wprowadzili opcje wykupywania pojedynczych spotkań tak jak to było kilka lat temu (chyba też w Canal+).
22.03.2024 10:09
Wróci do nas z kolejnych wypożyczeń w wieku 40 lat i wtedy zaatakuje na serio bluzę z nr1
21.03.2024 21:14
@bawaria42 Nagelsmann powiedział dokładnie Aber das ist nicht meine Baustelle. I nijak to tłumaczy się, że to nie jego sprawa czy kłopot. Jest to totalnie zwykła dyplomatyczna odpowiedz.
21.03.2024 16:06
a co w tym niefortunnego ? To tylko kwestia interpretacji. Czy ewentualna absencja Manu w meczu BL pomiędzy Bayernem, a bvb to sprawa selekcjonera reprezentacji Niemiec ? No nie. Nie ma sensu kreować teorii spisowej.
21.03.2024 15:23
@ks masz rację, tak było
21.03.2024 15:19
To o czym Eberl gadał ? O tym co Kimmich ugotuje na święta ?
ps. Kimmich przyszedł do nas z Lipska, a nie VfB.
21.03.2024 12:08
Jeśli będzie tak nadal grał to brak powołania na Euro będzie dużym błędem.
21.03.2024 08:46
Słabo :/. Ciekawe ile potrwa ta przerwa i czy zdąży na bvb, ale bardziej istotny jest dwumecz z Arsenalem.
20.03.2024 17:28
@bayern1987dwa tak powiedział Kimmich ?
20.03.2024 15:52
Obyz tego „wiele” Bayern korzystał czy to w kontekście pierwszej drużyny czy to zarabianiu na sprzedaży do mniejszych klubów.
20.03.2024 14:59
Dalej zjada ter Stegena (i nie tylko) więc nie na tutaj ani krzty kontrowersji. Wrócił do kapitalnej dyspozycji i zapracował na to miejsce na boisku.
20.03.2024 14:56
Z takim charakterem i beznadziejnym zarządzaniem kadrą Tuchel nigdzie dłużej nie zagrzeje miejsca. Wszystkie obawy jakie miałem wraz z ogłoszeniem, że zostanie naszym szkoleniowcem niestety potwierdziły się.
20.03.2024 14:54
Klub musi postawić na Tela, bo każde inne rozwiązanie to marnowanie zawodnika i kolejnych pieniędzy. Czas na odważne decyzje!
20.03.2024 14:43
Niech wraca do domu i oby był wstanie „nauczyć” charakteru i wychodować jaja młodsze osobniki.
20.03.2024 14:40
Przedłużenie umowy przez Hoenessa nie skreśla go tylko ewentualnie komplikuje sprawę, bo zawsze można… wykupić ;)
20.03.2024 11:53
Prędzej czy później wróci i jestem o tym przekonany, ale jeszcze nie teraz.
20.03.2024 11:49
Ciekawe czy Bayern wyznaczył jakiś termin do kiedy strona zawodnika ma podjąć decyzje, bo czas działa na niekorzyść klubu.
20.03.2024 10:01
To są tylko plotki, a nie oficjalne decyzje klubu tak więc spokojnie.
20.03.2024 07:35
No nie wiem. Tak czy siak oby Bayern nie czekał w nieskończoność żeby znowu nie zostać postawionym pod ścianą w postaci ryzyka darmowego transferu. Niech dadzą jakiś termin, bo brak decyzji jest na korzyść agenta zawodnika.
19.03.2024 22:54
Czyli tak naprawdę kręcimy się w kółko i jesteśmy w tym samym miejscu od kilku miesięcy.
19.03.2024 20:32
A czego Uli spodziewał się po mediach ? Największy niemiecki klub i jeden z większych na świecie obiektem zainteresowania oraz zamieszania i jest to też w interesie samego klubu co sam Uli dobrze wie, ale udaje, że chce spokoju.
19.03.2024 15:10
Czy Thiago w Liverpoolu jest notorycznie kontuzjowany ?
19.03.2024 14:00
Niezależnie od formy grać i tak pewnie będzie Sane. Dla Tuchela niestety forma nie jest decydująca.
19.03.2024 13:57
Szkoda, bo mega zapracował na to powołanie.
19.03.2024 13:16
1
Jeśli ma tylko robić za atmosferę to pensja chyba 1/3 obecnej, bo w innym przypadku to jest tylko blokowanie miejsca młodym nawet jeśli mają tylko siedzieć na ławce. Moim zdaniem pożegnanie po sezonie to najlepsza opcja dla klubu.
19.03.2024 09:08
Ciężka sprawa, bardzo ciężka i nie 0/1. Jeszcze niedawno uważałem, że Kimmich to murowany kandydat na kapitana Bayernu i trzeba mu dać co chce, ale w ostatnim czasie jego wizerunek w moich oczach sporo stracił. Nie potrafił wstrząsnąć zespołem kiedy była taka potrzeba. Jak trzeba było dać sygnał reszcie zawodnikom i przedłuż kontrakt to wstrzymał rozmowy wprowadzając złą atmosferę. Czy to są zachowania lidera dla którego Bayern znaczy coś więcej ? Chyba nie. Do tego trzeba dodać średnią formę i roszczeniową postawę co do pozycji na boisku gdzie nie do końca daje najwiecej drużynie.
18.03.2024 22:45
Genialny występ Musiali i innego wyboru gracza kolejki być nie mogło. Spektakularny.
18.03.2024 18:16
Oby reprezentacja Anglii bezsensownie nie ryzykowała na siłę wystawiając Kane’a i powinno być dobrze.
18.03.2024 18:09
1
A Sane ma jakieś taśmy na Tuchela ?
18.03.2024 12:48
Liczę, że takie rezultaty, a nawet lepsze będą normą, bo inaczej ciężko wyobrażać sobie żeby zawodnicy z campusu mieli na serio zaistnieć na wyższym poziomie.
18.03.2024 10:18
Niech sobie 8ankruci monitorują i oglądają przez szybę, bo stać ich pewnie nie jest.
18.03.2024 09:13
Po cichu i bez dramy. Decyzja, której można było spodziewać się, bo to człowiek poprzedniej ekipy więc musiał poleciec.
18.03.2024 05:32
1
Wirtz już ukąsił, kapitalny zawodnik
17.03.2024 15:33
Czyli na szczęście zarówno z Kane’m jak i Pavlo to nic poważnego.
17.03.2024 15:04
Musiala czysta, perfekcyjna 1
17.03.2024 14:11
2
„Jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić…”
17.03.2024 14:09
Rekord straconych goli za Flicka z sezonu 20/21 i tak niezagrożony ;)
17.03.2024 11:32
Wolfsburg i tak miał mega dużo cierpliwości do Kovaca
17.03.2024 10:40
Gdyby gra była na 100%, a zawodnicy byliby skoncentrowani i w pełni zaangażowani to nie mielibyśmy takiej sytuacji. Tak pewnie nasze mecze w BL już będą wyglądały.
17.03.2024 09:32
Na całe szczęście skończyło się tylko na strachu, bo wyglądał jakby był lekko nieobecny jak schodził.
Ale brednie wygaduje ten agent. Jasno pokazują gdzie mają Bayern. Liczę, że sam klub będzie respektował swoje ultimatum.
28.03.2024 17:51
Nawet największa wiara tutaj nie pomoże.
28.03.2024 14:45
Mecz wagi lekkiej, ale zgodzę się, że na lekkim musiku jest bvb. Brak LM byłyby finansowym dużym problemem dla żółtków
28.03.2024 14:43
Coś czuje, że i Kane, Manu i reszta będą gotowi i do dyspozycji na bvb.
28.03.2024 11:23
Śmiało można już gratulować tytułu.
28.03.2024 11:22
Bez przesady. Towarzyskie spotkanie na kilka miesięcy przed Euro to nie jest najbardziej odpowiedni moment.
27.03.2024 15:20
Czyli może chociaż tutaj nie będzie wstrzymywał rozmów kontraktowych...
27.03.2024 14:26
Bardzo dobra przerwa reprezentacyjna w wykonaniu Niemców. Po bardzo dobrym występie z Francją, mecz z Holendrami był kolejnym gdzie Niemcy wyglądali naprawdę solidnie. Te 2 zwycięstwa z bardzo mocnymi rywalami na pewno dodadzą wiatru w żagle tej reprezentacji.
27.03.2024 13:58
Odchodzi szkodnik Tuchel więc De Ligt może widzieć przyszłość w Bayernie w jasnych barwach.
27.03.2024 13:54
Super informacje, bo jeśli chce zaatakować rekord goli w sezonie BL to musi mieć do tego jak najwięcej okazji.
27.03.2024 12:12
Mamy bardzo wyrównany bilans z minimalnym wskazaniem na nas, ale dawno z realem nie wygraliśmy i fajnie byłoby w tym sezonie w jakiś sposób przełamać się.
27.03.2024 10:08
Füllkrug dalej śrubuje swoje świetne statystki w reprezentacji. Moim zdaniem to powinien być podstawowy napastnik na Euro.
26.03.2024 22:36
0-1 dla Holendrów
26.03.2024 20:53
Przekonamy się czy dobry mecz Niemców z Francją to wypadek przy pracy czy początek czegoś lepszego.
26.03.2024 20:52
Przy wywaleniu Kovaca nie była potrzebna rewolucja, a czy tak samo jest w przypadku drużyny po wywaleniu Tuchela ? Mam wątpliwości. Napewno wietrzenie szatni dobrze zrobi wszystkim.
26.03.2024 18:41
Jeśli nie będzie w 100% sprawny to nie ma najmniejszego sezonu podejmowanie chociaż minimalnego ryzyka. Zaraz jest 1/4 CL, a do tego Euro za pasem, a tutaj mamy "tylko" mecz z bvb o... nic.
26.03.2024 15:48
@misza oby tak było, bo w przypadku Musiali szaleństwo jest jak najbardziej uzasadnione. 2 lata kontraktu w tym przypadku (tj. kluczowy zawodnik z którym planuje się długoterminową przyszłość) to jest jeszcze ponad 2 lata, ale już tylko ponad 2 lata. To jest ostatnia chwila żeby kwestię nowej umowy/sprzedaży Bayern rozegrał na własnych warunkach.
26.03.2024 15:39
Im dłużej Bayern będzie robił z siebie miękiszona tym bardziej będzie stawiał siebie w jeszcze gorszej sytuacji, bo pod koniec sezonu Bayern będzie postawiony jeszcze bardziej pod ścianą mając do wyboru transfer za coraz mniejsze pieniądze lub ryzyko darmowego transferu, a z drugiej strony będzie w jeszcze bardziej niekorzystnej sytuacji przy szukaniu i kupnie zastępstwa, bo każdy będzie wiedział, że jesteśmy na musiku i można na wycisnąć jak cytrynę.
26.03.2024 15:34
Czyli znowu Bayern da się wy...kolegować ? Czas skończyć te pierdy, że decyzja jest zbyt ważna żeby podejmować ją pod presją czasu. Nikt trzeźwo myślący w te tanie brednie nie wierzy. Jasno postawić granicę i zacząć się samemu szanować, bo później nie ma co dziwić się, że inni też nas nie szanują. Ultimatum z konkretnym terminem, a następnie pokazać drzwi albo miejsce na trybunach.
26.03.2024 15:27
Szkoda, kibice na własne życzenie w jakiś sposób osłabili drużynę.
26.03.2024 15:17
Jeśli ? To, że nie podpisze to już chyba wiedzą wszyscy we wszechświecie.
26.03.2024 15:16
Sprowadzenie Araújo na 100% wiązać będzie się z odejściem Upa/Kim (oby nie De Ligta), bo inaczej to nie ma totalnie sensu trzymać 4 tak drogich stoperów plus robić kwas w szatni przez niezadowolenie zawodników, którzy będą siedzieć na ławce.
26.03.2024 15:15
Jeśli Jamal nie podpisze w najbliższym czasie (tj. do końca sezonu) nowej umowy to jego dłuższe pozostanie będzie mocno wątpliwe.
26.03.2024 15:06
Bardzo dobre informacje, jestem jakoś spokojny o występ Kane'a z bvb, a nawet jakby nie to płakać nie będę, bo po pierwsze nawet bez Anglika pykniemy żółtków, a po drugie dużo ważniejszym spotkaniem będzie mecz z Arsenalem.
26.03.2024 14:26
A kto potrafi siedzieć na ławce ? Gundogan, Kroos, Kimmich czy może Sane ? :)
26.03.2024 13:25
Wyciąć
26.03.2024 12:46
Makaay grał u nas w latach 2003-2007, a nie w latach 2007-2010
26.03.2024 10:35
Szykuje się naprawdę dobre spotkanie mimo, że tylko towarzyskie. Ciekawe czy Niemcy powtórzą dobrą grę ze spotkania z Francją.
26.03.2024 09:17
Jeszcze będziemy kupowali 40 lewych obrońców do czasu zakończenia sagi z Daviesem.
26.03.2024 08:42
Sane chyba szykuje formę właśnie na euro żeby sobie załatwić grunt pod negocjacje kontraktowe...
26.03.2024 08:38
Niech gra i na skrzydle i na 9 - dla rozwoju Tela będzie to napewno korzystne.
25.03.2024 17:32
@Reeken89 nie napisałem nigdzie, że jest to wina Eberla.
25.03.2024 15:24
Manu zjada ter Stegena pod każdym względem.
25.03.2024 15:21
@Reeken89 z umową Daviesa do 2025 to Eberl nie za bardzo ma pole manewru.
25.03.2024 13:52
@Gacek420 a czy ktoś gdzieś napisał, że real nie wygrał LM 14 razy ? Bayern to ścisły top, w 3 najbardziej utytułowanych klubów w LM. Więc nie róbmy z nas jakiegoś ubogiego kuzyna. Nie kojarzę również żeby real sobie wybierał od nas kluczowych zawodników co sezon. Mogą powalczyć o graczy z kończącym się kontraktem, którzy chcą zrobić skok na hajs jak np. Alaba czy teraz Davies.
25.03.2024 13:48
Nie jest to gracz na miarę tak wybitnego klubu jakim jest real ? „Fajne” umniejszanie Bayernowi.
25.03.2024 12:48
Nawet jeśli trenuje tylko indywidulanie to nie jest tak źle. Do meczu z Arsenalem jeszcze sporo czasu.
25.03.2024 11:13
Bardzo dobra i jedyna słuszna decyzja.
25.03.2024 11:11
Jeśli Bayern nie jest jeszcze z nikim dogadany to oczywistym jest, że muszą mieć kilka opcji, ale czuję, że dziennikarze nie wiedzą wszystkiego jak to zazwyczaj bywa i już mamy nagranego przyszłego szkoleniowca.
25.03.2024 11:08
Imponujące zwycięstwo i już chyba ostatecznie gwarantujące tytuł mistrzowski.
25.03.2024 08:43
Czasem nie warto być do końca szczerym.
25.03.2024 08:38
Trzymam kciuki żeby ta wygrana dała Niemcom motywującego kopa i w jakiś sposób przyczyniła się do budowania tej drużyny, która na euro wszystkich pozytywnie zaskoczy.
Naprawdę bardzo dobre zawody w wykonaniu Niemców z klasowym rywalem.
25.03.2024 08:35
Prawidłowo. Trzeba cisnąć obóz Daviesa i nie dać się wykorzystywać w wywalczeniu jak najkorzystniejszej umowy w realu. Jeśli chcemy być poważni to sami musimy siebie szanować.
25.03.2024 08:32
@alien666 niech niech się komuś wyżali, ale nie musi publicznie płakać.
24.03.2024 18:51
Tylko pod warunkiem, że w jego miejsce sprowadzimy lepszego zawodnika.
24.03.2024 14:33
Najważniejsze żeby na Arsenal był gotowy. Dobrze, że Anglicy na siłę nie chcieli go wystawić.
24.03.2024 10:24
Nie ma sensu ryzykować w jakikolwiek sposób. Niech odpocznie i dojdzie do sobie.
23.03.2024 19:10
Z jednej strony życzę VfB miejsce w najlepszej 4, ale z drugiej strony nie wiem czy dla BL będzie to korzystne jeśli zrobią wyprzedaż po sezonie i będą dostarczycielem punktów w LM.
23.03.2024 19:08
Ciężko nie zgodzić się tą opinią. Upa jest pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz jaki mecz mu trafi się.
23.03.2024 19:06
Oby zawodnicy wiedzieli o tym jak najszybciej, bo sprawy kontraktowe nie posuną się do przodu.
23.03.2024 19:04
Jest żal, ale nie wiem po co publicznie takie sprawy roztrząsać.
23.03.2024 19:03
Najważniejsze żeby zdążył na Arsenal. Na bvb też pewnie wróci.
23.03.2024 13:50
Kolejny po Daviesie, który ma Mia San Mia i kibiców w głębokim poważaniu i będzie tylko chciał wydoić klub.
23.03.2024 00:17
Więcej czasu i tak zajęło Tuchelowi pojęcie po rozum do głowy.
22.03.2024 20:52
Mając adidasa jako współwłaściciela ? Raczej mało realne.
22.03.2024 20:51
Może w NFL w końcu wygrałby jakiś tytuł ?
22.03.2024 18:19
@Matilegolas dzięki
22.03.2024 18:06
Szkoda, wielka szkoda, bo takie wejście do drużyny to nic fajnego.
22.03.2024 13:20
Ktoś wie na jakiej pozycji grał Tel ? Na skrzydle czy na szpicy ?
22.03.2024 13:19
Tak szczerze to Nagelsmann nawet jakby chciał to nie mógłby podjąć innej decyzji (chociaż tym razem pozycja Manu jest niepodważalna i wywalczona na boisku). Bo tak na serio czy ktoś wyobraża sobie, że JN wybiera ter Stegena, a Neuer akceptuje taką decyzję i potulnie siedzi na ławce ? Klimat i atmosferę w szatni można by kroić nożem.
A co do hierarchii to może niech Rummenigge popracuje nad nią w Bayernie, a nie wspomina odległe czasy.
22.03.2024 12:33
Fajnie jakby wprowadzili opcje wykupywania pojedynczych spotkań tak jak to było kilka lat temu (chyba też w Canal+).
22.03.2024 10:09
Wróci do nas z kolejnych wypożyczeń w wieku 40 lat i wtedy zaatakuje na serio bluzę z nr1
21.03.2024 21:14
@bawaria42 Nagelsmann powiedział dokładnie Aber das ist nicht meine Baustelle. I nijak to tłumaczy się, że to nie jego sprawa czy kłopot. Jest to totalnie zwykła dyplomatyczna odpowiedz.
21.03.2024 16:06
a co w tym niefortunnego ? To tylko kwestia interpretacji. Czy ewentualna absencja Manu w meczu BL pomiędzy Bayernem, a bvb to sprawa selekcjonera reprezentacji Niemiec ? No nie. Nie ma sensu kreować teorii spisowej.
21.03.2024 15:23
@ks masz rację, tak było
21.03.2024 15:19
To o czym Eberl gadał ? O tym co Kimmich ugotuje na święta ?
ps. Kimmich przyszedł do nas z Lipska, a nie VfB.
21.03.2024 12:08
Jeśli będzie tak nadal grał to brak powołania na Euro będzie dużym błędem.
21.03.2024 08:46
Słabo :/. Ciekawe ile potrwa ta przerwa i czy zdąży na bvb, ale bardziej istotny jest dwumecz z Arsenalem.
20.03.2024 17:28
@bayern1987dwa tak powiedział Kimmich ?
20.03.2024 15:52
Obyz tego „wiele” Bayern korzystał czy to w kontekście pierwszej drużyny czy to zarabianiu na sprzedaży do mniejszych klubów.
20.03.2024 14:59
Dalej zjada ter Stegena (i nie tylko) więc nie na tutaj ani krzty kontrowersji. Wrócił do kapitalnej dyspozycji i zapracował na to miejsce na boisku.
20.03.2024 14:56
Z takim charakterem i beznadziejnym zarządzaniem kadrą Tuchel nigdzie dłużej nie zagrzeje miejsca. Wszystkie obawy jakie miałem wraz z ogłoszeniem, że zostanie naszym szkoleniowcem niestety potwierdziły się.
20.03.2024 14:54
Klub musi postawić na Tela, bo każde inne rozwiązanie to marnowanie zawodnika i kolejnych pieniędzy. Czas na odważne decyzje!
20.03.2024 14:43
Niech wraca do domu i oby był wstanie „nauczyć” charakteru i wychodować jaja młodsze osobniki.
20.03.2024 14:40
Przedłużenie umowy przez Hoenessa nie skreśla go tylko ewentualnie komplikuje sprawę, bo zawsze można… wykupić ;)
20.03.2024 11:53
Prędzej czy później wróci i jestem o tym przekonany, ale jeszcze nie teraz.
20.03.2024 11:49
Ciekawe czy Bayern wyznaczył jakiś termin do kiedy strona zawodnika ma podjąć decyzje, bo czas działa na niekorzyść klubu.
20.03.2024 10:01
To są tylko plotki, a nie oficjalne decyzje klubu tak więc spokojnie.
20.03.2024 07:35
No nie wiem. Tak czy siak oby Bayern nie czekał w nieskończoność żeby znowu nie zostać postawionym pod ścianą w postaci ryzyka darmowego transferu. Niech dadzą jakiś termin, bo brak decyzji jest na korzyść agenta zawodnika.
19.03.2024 22:54
Czyli tak naprawdę kręcimy się w kółko i jesteśmy w tym samym miejscu od kilku miesięcy.
19.03.2024 20:32
A czego Uli spodziewał się po mediach ? Największy niemiecki klub i jeden z większych na świecie obiektem zainteresowania oraz zamieszania i jest to też w interesie samego klubu co sam Uli dobrze wie, ale udaje, że chce spokoju.
19.03.2024 15:10
Czy Thiago w Liverpoolu jest notorycznie kontuzjowany ?
19.03.2024 14:00
Niezależnie od formy grać i tak pewnie będzie Sane. Dla Tuchela niestety forma nie jest decydująca.
19.03.2024 13:57
Szkoda, bo mega zapracował na to powołanie.
19.03.2024 13:16
Jeśli ma tylko robić za atmosferę to pensja chyba 1/3 obecnej, bo w innym przypadku to jest tylko blokowanie miejsca młodym nawet jeśli mają tylko siedzieć na ławce. Moim zdaniem pożegnanie po sezonie to najlepsza opcja dla klubu.
19.03.2024 09:08
Ciężka sprawa, bardzo ciężka i nie 0/1. Jeszcze niedawno uważałem, że Kimmich to murowany kandydat na kapitana Bayernu i trzeba mu dać co chce, ale w ostatnim czasie jego wizerunek w moich oczach sporo stracił. Nie potrafił wstrząsnąć zespołem kiedy była taka potrzeba. Jak trzeba było dać sygnał reszcie zawodnikom i przedłuż kontrakt to wstrzymał rozmowy wprowadzając złą atmosferę. Czy to są zachowania lidera dla którego Bayern znaczy coś więcej ? Chyba nie. Do tego trzeba dodać średnią formę i roszczeniową postawę co do pozycji na boisku gdzie nie do końca daje najwiecej drużynie.
18.03.2024 22:45
Genialny występ Musiali i innego wyboru gracza kolejki być nie mogło. Spektakularny.
18.03.2024 18:16
Oby reprezentacja Anglii bezsensownie nie ryzykowała na siłę wystawiając Kane’a i powinno być dobrze.
18.03.2024 18:09
A Sane ma jakieś taśmy na Tuchela ?
18.03.2024 12:48
Liczę, że takie rezultaty, a nawet lepsze będą normą, bo inaczej ciężko wyobrażać sobie żeby zawodnicy z campusu mieli na serio zaistnieć na wyższym poziomie.
18.03.2024 10:18
Niech sobie 8ankruci monitorują i oglądają przez szybę, bo stać ich pewnie nie jest.
18.03.2024 09:13
Po cichu i bez dramy. Decyzja, której można było spodziewać się, bo to człowiek poprzedniej ekipy więc musiał poleciec.
18.03.2024 05:32
Wirtz już ukąsił, kapitalny zawodnik
17.03.2024 15:33
Czyli na szczęście zarówno z Kane’m jak i Pavlo to nic poważnego.
17.03.2024 15:04
Musiala czysta, perfekcyjna 1
17.03.2024 14:11
„Jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić…”
17.03.2024 14:09
Rekord straconych goli za Flicka z sezonu 20/21 i tak niezagrożony ;)
17.03.2024 11:32
Wolfsburg i tak miał mega dużo cierpliwości do Kovaca
17.03.2024 10:40
Gdyby gra była na 100%, a zawodnicy byliby skoncentrowani i w pełni zaangażowani to nie mielibyśmy takiej sytuacji. Tak pewnie nasze mecze w BL już będą wyglądały.
17.03.2024 09:32
Na całe szczęście skończyło się tylko na strachu, bo wyglądał jakby był lekko nieobecny jak schodził.
17.03.2024 09:27