DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 83

2

Ale brednie wygaduje ten agent. Jasno pokazują gdzie mają Bayern. Liczę, że sam klub będzie respektował swoje ultimatum.

28.03.2024 17:51

Nawet największa wiara tutaj nie pomoże.

28.03.2024 14:45

Mecz wagi lekkiej, ale zgodzę się, że na lekkim musiku jest bvb. Brak LM byłyby finansowym dużym problemem dla żółtków

28.03.2024 14:43

1

Coś czuje, że i Kane, Manu i reszta będą gotowi i do dyspozycji na bvb.

28.03.2024 11:23

Śmiało można już gratulować tytułu.

28.03.2024 11:22

Bez przesady. Towarzyskie spotkanie na kilka miesięcy przed Euro to nie jest najbardziej odpowiedni moment.

27.03.2024 15:20

Czyli może chociaż tutaj nie będzie wstrzymywał rozmów kontraktowych...

27.03.2024 14:26

1

Bardzo dobra przerwa reprezentacyjna w wykonaniu Niemców. Po bardzo dobrym występie z Francją, mecz z Holendrami był kolejnym gdzie Niemcy wyglądali naprawdę solidnie. Te 2 zwycięstwa z bardzo mocnymi rywalami na pewno dodadzą wiatru w żagle tej reprezentacji.

27.03.2024 13:58

Odchodzi szkodnik Tuchel więc De Ligt może widzieć przyszłość w Bayernie w jasnych barwach.

27.03.2024 13:54

Super informacje, bo jeśli chce zaatakować rekord goli w sezonie BL to musi mieć do tego jak najwięcej okazji.

27.03.2024 12:12

1

Mamy bardzo wyrównany bilans z minimalnym wskazaniem na nas, ale dawno z realem nie wygraliśmy i fajnie byłoby w tym sezonie w jakiś sposób przełamać się.

27.03.2024 10:08

2

Füllkrug dalej śrubuje swoje świetne statystki w reprezentacji. Moim zdaniem to powinien być podstawowy napastnik na Euro.

26.03.2024 22:36

0-1 dla Holendrów

26.03.2024 20:53

Przekonamy się czy dobry mecz Niemców z Francją to wypadek przy pracy czy początek czegoś lepszego.

26.03.2024 20:52

Przy wywaleniu Kovaca nie była potrzebna rewolucja, a czy tak samo jest w przypadku drużyny po wywaleniu Tuchela ? Mam wątpliwości. Napewno wietrzenie szatni dobrze zrobi wszystkim.

26.03.2024 18:41

1

Jeśli nie będzie w 100% sprawny to nie ma najmniejszego sezonu podejmowanie chociaż minimalnego ryzyka. Zaraz jest 1/4 CL, a do tego Euro za pasem, a tutaj mamy "tylko" mecz z bvb o... nic.

26.03.2024 15:48

@misza oby tak było, bo w przypadku Musiali szaleństwo jest jak najbardziej uzasadnione. 2 lata kontraktu w tym przypadku (tj. kluczowy zawodnik z którym planuje się długoterminową przyszłość) to jest jeszcze ponad 2 lata, ale już tylko ponad 2 lata. To jest ostatnia chwila żeby kwestię nowej umowy/sprzedaży Bayern rozegrał na własnych warunkach.

26.03.2024 15:39

Im dłużej Bayern będzie robił z siebie miękiszona tym bardziej będzie stawiał siebie w jeszcze gorszej sytuacji, bo pod koniec sezonu Bayern będzie postawiony jeszcze bardziej pod ścianą mając do wyboru transfer za coraz mniejsze pieniądze lub ryzyko darmowego transferu, a z drugiej strony będzie w jeszcze bardziej niekorzystnej sytuacji przy szukaniu i kupnie zastępstwa, bo każdy będzie wiedział, że jesteśmy na musiku i można na wycisnąć jak cytrynę.

26.03.2024 15:34

Czyli znowu Bayern da się wy...kolegować ? Czas skończyć te pierdy, że decyzja jest zbyt ważna żeby podejmować ją pod presją czasu. Nikt trzeźwo myślący w te tanie brednie nie wierzy. Jasno postawić granicę i zacząć się samemu szanować, bo później nie ma co dziwić się, że inni też nas nie szanują. Ultimatum z konkretnym terminem, a następnie pokazać drzwi albo miejsce na trybunach.

26.03.2024 15:27

Szkoda, kibice na własne życzenie w jakiś sposób osłabili drużynę.

26.03.2024 15:17

Jeśli ? To, że nie podpisze to już chyba wiedzą wszyscy we wszechświecie.

26.03.2024 15:16

Sprowadzenie Araújo na 100% wiązać będzie się z odejściem Upa/Kim (oby nie De Ligta), bo inaczej to nie ma totalnie sensu trzymać 4 tak drogich stoperów plus robić kwas w szatni przez niezadowolenie zawodników, którzy będą siedzieć na ławce.

26.03.2024 15:15

Jeśli Jamal nie podpisze w najbliższym czasie (tj. do końca sezonu) nowej umowy to jego dłuższe pozostanie będzie mocno wątpliwe.

26.03.2024 15:06

Bardzo dobre informacje, jestem jakoś spokojny o występ Kane'a z bvb, a nawet jakby nie to płakać nie będę, bo po pierwsze nawet bez Anglika pykniemy żółtków, a po drugie dużo ważniejszym spotkaniem będzie mecz z Arsenalem.

26.03.2024 14:26

A kto potrafi siedzieć na ławce ? Gundogan, Kroos, Kimmich czy może Sane ? :)

26.03.2024 13:25

Wyciąć

26.03.2024 12:46

1

Makaay grał u nas w latach 2003-2007, a nie w latach 2007-2010

26.03.2024 10:35

Szykuje się naprawdę dobre spotkanie mimo, że tylko towarzyskie. Ciekawe czy Niemcy powtórzą dobrą grę ze spotkania z Francją.

26.03.2024 09:17

1

Jeszcze będziemy kupowali 40 lewych obrońców do czasu zakończenia sagi z Daviesem.

26.03.2024 08:42

Sane chyba szykuje formę właśnie na euro żeby sobie załatwić grunt pod negocjacje kontraktowe...

26.03.2024 08:38

Niech gra i na skrzydle i na 9 - dla rozwoju Tela będzie to napewno korzystne.

25.03.2024 17:32

@Reeken89 nie napisałem nigdzie, że jest to wina Eberla.

25.03.2024 15:24

Manu zjada ter Stegena pod każdym względem.

25.03.2024 15:21

@Reeken89 z umową Daviesa do 2025 to Eberl nie za bardzo ma pole manewru.

25.03.2024 13:52

1

@Gacek420 a czy ktoś gdzieś napisał, że real nie wygrał LM 14 razy ? Bayern to ścisły top, w 3 najbardziej utytułowanych klubów w LM. Więc nie róbmy z nas jakiegoś ubogiego kuzyna. Nie kojarzę również żeby real sobie wybierał od nas kluczowych zawodników co sezon. Mogą powalczyć o graczy z kończącym się kontraktem, którzy chcą zrobić skok na hajs jak np. Alaba czy teraz Davies.

25.03.2024 13:48

Nie jest to gracz na miarę tak wybitnego klubu jakim jest real ? „Fajne” umniejszanie Bayernowi.

25.03.2024 12:48

Nawet jeśli trenuje tylko indywidulanie to nie jest tak źle. Do meczu z Arsenalem jeszcze sporo czasu.

25.03.2024 11:13

Bardzo dobra i jedyna słuszna decyzja.

25.03.2024 11:11

Jeśli Bayern nie jest jeszcze z nikim dogadany to oczywistym jest, że muszą mieć kilka opcji, ale czuję, że dziennikarze nie wiedzą wszystkiego jak to zazwyczaj bywa i już mamy nagranego przyszłego szkoleniowca.

25.03.2024 11:08

Imponujące zwycięstwo i już chyba ostatecznie gwarantujące tytuł mistrzowski.

25.03.2024 08:43

Czasem nie warto być do końca szczerym.

25.03.2024 08:38

Trzymam kciuki żeby ta wygrana dała Niemcom motywującego kopa i w jakiś sposób przyczyniła się do budowania tej drużyny, która na euro wszystkich pozytywnie zaskoczy.
Naprawdę bardzo dobre zawody w wykonaniu Niemców z klasowym rywalem.

25.03.2024 08:35

Prawidłowo. Trzeba cisnąć obóz Daviesa i nie dać się wykorzystywać w wywalczeniu jak najkorzystniejszej umowy w realu. Jeśli chcemy być poważni to sami musimy siebie szanować.

25.03.2024 08:32

@alien666 niech niech się komuś wyżali, ale nie musi publicznie płakać.

24.03.2024 18:51

Tylko pod warunkiem, że w jego miejsce sprowadzimy lepszego zawodnika.

24.03.2024 14:33

2

Najważniejsze żeby na Arsenal był gotowy. Dobrze, że Anglicy na siłę nie chcieli go wystawić.

24.03.2024 10:24

Nie ma sensu ryzykować w jakikolwiek sposób. Niech odpocznie i dojdzie do sobie.

23.03.2024 19:10

Z jednej strony życzę VfB miejsce w najlepszej 4, ale z drugiej strony nie wiem czy dla BL będzie to korzystne jeśli zrobią wyprzedaż po sezonie i będą dostarczycielem punktów w LM.

23.03.2024 19:08

1

Ciężko nie zgodzić się tą opinią. Upa jest pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz jaki mecz mu trafi się.

23.03.2024 19:06

Oby zawodnicy wiedzieli o tym jak najszybciej, bo sprawy kontraktowe nie posuną się do przodu.

23.03.2024 19:04

Jest żal, ale nie wiem po co publicznie takie sprawy roztrząsać.

23.03.2024 19:03

Najważniejsze żeby zdążył na Arsenal. Na bvb też pewnie wróci.

23.03.2024 13:50

Kolejny po Daviesie, który ma Mia San Mia i kibiców w głębokim poważaniu i będzie tylko chciał wydoić klub.

23.03.2024 00:17

Więcej czasu i tak zajęło Tuchelowi pojęcie po rozum do głowy.

22.03.2024 20:52

Mając adidasa jako współwłaściciela ? Raczej mało realne.

22.03.2024 20:51

Może w NFL w końcu wygrałby jakiś tytuł ?

22.03.2024 18:19

@Matilegolas dzięki

22.03.2024 18:06

Szkoda, wielka szkoda, bo takie wejście do drużyny to nic fajnego.

22.03.2024 13:20

Ktoś wie na jakiej pozycji grał Tel ? Na skrzydle czy na szpicy ?

22.03.2024 13:19

Tak szczerze to Nagelsmann nawet jakby chciał to nie mógłby podjąć innej decyzji (chociaż tym razem pozycja Manu jest niepodważalna i wywalczona na boisku). Bo tak na serio czy ktoś wyobraża sobie, że JN wybiera ter Stegena, a Neuer akceptuje taką decyzję i potulnie siedzi na ławce ? Klimat i atmosferę w szatni można by kroić nożem.
A co do hierarchii to może niech Rummenigge popracuje nad nią w Bayernie, a nie wspomina odległe czasy.

22.03.2024 12:33

Fajnie jakby wprowadzili opcje wykupywania pojedynczych spotkań tak jak to było kilka lat temu (chyba też w Canal+).

22.03.2024 10:09

Wróci do nas z kolejnych wypożyczeń w wieku 40 lat i wtedy zaatakuje na serio bluzę z nr1

21.03.2024 21:14

@bawaria42 Nagelsmann powiedział dokładnie Aber das ist nicht meine Baustelle. I nijak to tłumaczy się, że to nie jego sprawa czy kłopot. Jest to totalnie zwykła dyplomatyczna odpowiedz.

21.03.2024 16:06

a co w tym niefortunnego ? To tylko kwestia interpretacji. Czy ewentualna absencja Manu w meczu BL pomiędzy Bayernem, a bvb to sprawa selekcjonera reprezentacji Niemiec ? No nie. Nie ma sensu kreować teorii spisowej.

21.03.2024 15:23

@ks masz rację, tak było

21.03.2024 15:19

To o czym Eberl gadał ? O tym co Kimmich ugotuje na święta ?

ps. Kimmich przyszedł do nas z Lipska, a nie VfB.

21.03.2024 12:08

Jeśli będzie tak nadal grał to brak powołania na Euro będzie dużym błędem.

21.03.2024 08:46

Słabo :/. Ciekawe ile potrwa ta przerwa i czy zdąży na bvb, ale bardziej istotny jest dwumecz z Arsenalem.

20.03.2024 17:28

@bayern1987dwa tak powiedział Kimmich ?

20.03.2024 15:52

Obyz tego „wiele” Bayern korzystał czy to w kontekście pierwszej drużyny czy to zarabianiu na sprzedaży do mniejszych klubów.

20.03.2024 14:59

Dalej zjada ter Stegena (i nie tylko) więc nie na tutaj ani krzty kontrowersji. Wrócił do kapitalnej dyspozycji i zapracował na to miejsce na boisku.

20.03.2024 14:56

Z takim charakterem i beznadziejnym zarządzaniem kadrą Tuchel nigdzie dłużej nie zagrzeje miejsca. Wszystkie obawy jakie miałem wraz z ogłoszeniem, że zostanie naszym szkoleniowcem niestety potwierdziły się.

20.03.2024 14:54

Klub musi postawić na Tela, bo każde inne rozwiązanie to marnowanie zawodnika i kolejnych pieniędzy. Czas na odważne decyzje!

20.03.2024 14:43

Niech wraca do domu i oby był wstanie „nauczyć” charakteru i wychodować jaja młodsze osobniki.

20.03.2024 14:40

Przedłużenie umowy przez Hoenessa nie skreśla go tylko ewentualnie komplikuje sprawę, bo zawsze można… wykupić ;)

20.03.2024 11:53

Prędzej czy później wróci i jestem o tym przekonany, ale jeszcze nie teraz.

20.03.2024 11:49

Ciekawe czy Bayern wyznaczył jakiś termin do kiedy strona zawodnika ma podjąć decyzje, bo czas działa na niekorzyść klubu.

20.03.2024 10:01

To są tylko plotki, a nie oficjalne decyzje klubu tak więc spokojnie.

20.03.2024 07:35

No nie wiem. Tak czy siak oby Bayern nie czekał w nieskończoność żeby znowu nie zostać postawionym pod ścianą w postaci ryzyka darmowego transferu. Niech dadzą jakiś termin, bo brak decyzji jest na korzyść agenta zawodnika.

19.03.2024 22:54

Czyli tak naprawdę kręcimy się w kółko i jesteśmy w tym samym miejscu od kilku miesięcy.

19.03.2024 20:32

A czego Uli spodziewał się po mediach ? Największy niemiecki klub i jeden z większych na świecie obiektem zainteresowania oraz zamieszania i jest to też w interesie samego klubu co sam Uli dobrze wie, ale udaje, że chce spokoju.

19.03.2024 15:10

Czy Thiago w Liverpoolu jest notorycznie kontuzjowany ?

19.03.2024 14:00

Niezależnie od formy grać i tak pewnie będzie Sane. Dla Tuchela niestety forma nie jest decydująca.

19.03.2024 13:57

Szkoda, bo mega zapracował na to powołanie.

19.03.2024 13:16

1

Jeśli ma tylko robić za atmosferę to pensja chyba 1/3 obecnej, bo w innym przypadku to jest tylko blokowanie miejsca młodym nawet jeśli mają tylko siedzieć na ławce. Moim zdaniem pożegnanie po sezonie to najlepsza opcja dla klubu.

19.03.2024 09:08

Ciężka sprawa, bardzo ciężka i nie 0/1. Jeszcze niedawno uważałem, że Kimmich to murowany kandydat na kapitana Bayernu i trzeba mu dać co chce, ale w ostatnim czasie jego wizerunek w moich oczach sporo stracił. Nie potrafił wstrząsnąć zespołem kiedy była taka potrzeba. Jak trzeba było dać sygnał reszcie zawodnikom i przedłuż kontrakt to wstrzymał rozmowy wprowadzając złą atmosferę. Czy to są zachowania lidera dla którego Bayern znaczy coś więcej ? Chyba nie. Do tego trzeba dodać średnią formę i roszczeniową postawę co do pozycji na boisku gdzie nie do końca daje najwiecej drużynie.

18.03.2024 22:45

Genialny występ Musiali i innego wyboru gracza kolejki być nie mogło. Spektakularny.

18.03.2024 18:16

Oby reprezentacja Anglii bezsensownie nie ryzykowała na siłę wystawiając Kane’a i powinno być dobrze.

18.03.2024 18:09

1

A Sane ma jakieś taśmy na Tuchela ?

18.03.2024 12:48

Liczę, że takie rezultaty, a nawet lepsze będą normą, bo inaczej ciężko wyobrażać sobie żeby zawodnicy z campusu mieli na serio zaistnieć na wyższym poziomie.

18.03.2024 10:18

Niech sobie 8ankruci monitorują i oglądają przez szybę, bo stać ich pewnie nie jest.

18.03.2024 09:13

Po cichu i bez dramy. Decyzja, której można było spodziewać się, bo to człowiek poprzedniej ekipy więc musiał poleciec.

18.03.2024 05:32

1

Wirtz już ukąsił, kapitalny zawodnik

17.03.2024 15:33

Czyli na szczęście zarówno z Kane’m jak i Pavlo to nic poważnego.

17.03.2024 15:04

Musiala czysta, perfekcyjna 1

17.03.2024 14:11

2

„Jego trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić…”

17.03.2024 14:09

Rekord straconych goli za Flicka z sezonu 20/21 i tak niezagrożony ;)

17.03.2024 11:32

Wolfsburg i tak miał mega dużo cierpliwości do Kovaca

17.03.2024 10:40

Gdyby gra była na 100%, a zawodnicy byliby skoncentrowani i w pełni zaangażowani to nie mielibyśmy takiej sytuacji. Tak pewnie nasze mecze w BL już będą wyglądały.

17.03.2024 09:32

Na całe szczęście skończyło się tylko na strachu, bo wyglądał jakby był lekko nieobecny jak schodził.

17.03.2024 09:27