DieRoten.pl
Reklama

Dreesen o powrocie Nagelsmanna: Nigdy nie należy niczego wykluczać

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że najgorętszym tematem związanym z Bayernem Monachium jest kwestia poszukiwań nowego trenera.

W ostatnich dniach i tygodniach w mediach pojawiło się wiele różnych kandydatur, jednakże prasa nie ma wątpliwości, że faworytem do objęcia stanowiska szkoleniowca „Gwiazdy Południa” jest Xabi Alonso z Bayeru 04 Leverkusen.

Niemniej jednak każdego dnia jesteśmy zasypywani kolejnymi plotkami – nieoficjalnie mówi się, że pod uwagę brany jest także powrót Juliana Nagelsmanna, choć jak informował niedawno Florian Plettenberg, kwestia ta nie jest gorąca wewnątrz bawarskiego klubu.

Co do ewentualnego ponownego zatrudnienia 36-latka, o kilka słów poproszono Jana-Christiana Dreesena, czyli prezesa rekordowego mistrza Niemiec.

− Myślę, że inni już powiedzieli, że w piłce nożnej nigdy nie należy niczego wykluczać... Ale to melodia przyszłości – powiedział Dreesen.

Przy okazji dalszej rozmowy dla „Abendzeitung Muenchen” sternika bawarskiego klubu zapytano również, kto jego zdaniem będzie numerem jeden w bramce kadry narodowej Niemiec na nadchodzących mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

− Jesteśmy naturalnie stronniczy, ale jesteśmy też głęboko przekonani. Manuel jest najlepszym bramkarzem w Niemczech i prawdopodobnie na świecie. Dokonał niesamowitego powrotu po kontuzji. Moim zdaniem najlepszy bramkarz powinien być w bramce i jest nim Manuel Neuer – podsumował Jan-Christian Dreesen.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...