DieRoten.pl
Reklama

Nagelsmann potwierdza: Neuer numerem jeden na EURO

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejny wielki turniej piłkarski − w czerwcu 2024 roku rozpoczną się wyczekiwane przez kibiców mistrzostwa Europy.

Jak już doskonale wiemy, gospodarzem nadchodzącego EURO 2024 będą Niemcy, zaś wśród stadionów, gdzie rozgrywane będą spotkania, możemy wyróżnić przede wszystkim monachijską Allianz Arenę.

Jeśli mowa o zawodnikach Bayernu Monachium, to należy spodziewać się, że na turnieju wystąpi kilkunastu graczy – mowa przede wszystkim o Manuelu Neuerze, który ma za sobą poważną kontuzję, która wykluczyła go z gry na wiele długich miesięcy…

Niemiecki golkiper od dłuższego czasu był tematem dyskusji w mediach, jeśli mowa o grze na mistrzostwach Europy i rywalizacji z ter Stegenem o rolę numeru jeden. Teraz jednak wszystko zostało już wyjaśnione, albowiem Julian Nagelsmann potwierdził, że to Manuel Neuer będzie „jedynką” w ekipie „Die Mannschaft”.

− Musieliśmy podjąć decyzję o wyborze numeru jeden na EURO. Manu doznał niestety kontuzji, ale będzie nieobecny tylko 10 dni, więc to nie wpłynie na decyzję – powiedział ostatnio Nagelsmann.

 

− Od dłuższego czasu prezentuje wysoką formę, czy to w Lidze Mistrzów, czy w Bundeslidze. To ważne, aby zawodnicy mieli jasność – podsumował Julian Nagelsmann.

 


Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...