DieRoten.pl
Reklama

Niemcy z kolejnym zwycięstwem

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Na początku zeszłego tygodnia oficjalnie rozpoczęła się czwarta w tym sezonie przerwa reprezentacyjna, w trakcie której rozegranych zostanie wiele ciekawych spotkań.

Jak już informowaliśmy wcześniej, powołanych zostało wielu zawodników rekordowego mistrza Niemiec – największą grupę możemy znaleźć oczywiście w niemieckiej kadrze narodowej.

W ostatnich dniach rozegrano kolejne międzynarodowe spotkania – w akcji mogliśmy oglądać też graczy Bayernu, a mianowicie Matthijsa de Ligta, Thomasa Muellera, Joshuę Kimmicha oraz Jamala Musialę, którzy zmierzyli się ze sobą w starciu Niemiec z Holandią.

Niemcy 2:1 (1:1) Holandia

Nie dalej jak wczoraj wieczorem, swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach marcowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze niemieckiej i holenderskiej kadry narodowej.

Koniec końców pojedynek na Deutsche Bank Arena we Frankfurcie zakończył się wygraną 2:1 Niemców, choć na zwycięskiego gola, Joshua Kimmich i spółka musieli czekać aż do 85. minuty. Co do bramek dla ekipy „Die Mannschaft”, to na listę strzelców wpisali się Maximilian Mittelstaedt oraz Niclas Fuellkrug.

Jeśli mowa o zawodnikach rekordowego mistrza Niemiec, to w akcji mogliśmy oglądać takich graczy jak:

Matthijs de Ligt (90 minut)
Jamal Musiala (90 minut + 1 asysta)
Joshua Kimmich (78 minut)
− @Thomas (17 minut)

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...