DieRoten.pl
Reklama

Nagły zwrot? Choupo zostanie!?

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Jak już nieraz informowaliśmy w ostatnich dniach i tygodniach, w bawarskim klubie możemy wyróżnić kilku zawodników, których przyszłość w FCB pozostaje niejasna.

Jednym z takich graczy jest Eric Maxim Choupo-Moting, którego umowa z monachijczykami wygasa dokładnie 30 czerwca 2024 roku.

Na ten moment wciąż nie wiadomo, jaka dokładnie przyszłość czeka Kameruńczyka, jednakże niemieckie i zagraniczne media już od dawna są przekonane, że napastnik nie przedłuży umowy i odejdzie z bawarskiego klubu na zasadzie wolnego transferu w letnim okienku.

Nagły zwrot!?

Jak jednak poinformował wczoraj Florian Plettenberg w wieczornym wydaniu programu „Transfer Update – die Show”, przyszłość kameruńskiego snajpera pozostaje nadal niejasna, tym bardziej, że klub nie poinformował jeszcze Kameruńczyka, że jego umowa nie zostanie przedłużona.

Jeśli nowy trener, zażyczy sobie, aby Choupo-Moting pozostał w Monachium, duet Eberl & Freund odbędą rozmowy z Erikiem w sprawie potencjalnego przedłużenia kontraktu. Sam zawodnik jest bardzo ceniony i lubiany przez kolegów w zespole. 34-latek ma duży wpływ na pozytywną atmosferę w szatni monachijczyków.

Eric Maxim Choupo-Moting

Choupo na Allianz Arenę trafił w październiku 2020 roku na zasadzie wolnego transferu z Paris Saint-Germain. Od tamtej pory Eric miał okazję wystąpić łącznie w 116 meczach dla Bayernu, zaś jego dorobek w tym czasie to 38 bramek oraz 11 asyst. 

Źródło: Transfer Update - die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...