DieRoten.pl
Reklama

Bayern oczekuje decyzji Daviesa jeszcze w tym tygodniu!

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Bayern Monachium od wielu miesięcy negocjuje warunki nowej umowy z Alphonso Daviesem. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach poznamy decyzję kanadyjskiego defensora.

Jak informuje bowiem niemiecki “Sky”, włodarze bawarskiego klubu jeszcze w tym tygodniu oczekują decyzji! Alphonso Davies ma na stole do podpisania kontrakt, który obowiązywać ma do 2029 roku i gwarantuje zarobki na poziomie 14 mln euro brutto.

Działacze “Die Roten” nie chcą już więcej tracić czasu na kolejne, bezproduktywne rozmowy i chcą wiedzieć na czym stoją, żeby móc - w razie potrzeby - rozpocząć konkretne rozmowy z potencjalnymi następcami.

- Jest taki moment w życiu, kiedy musisz powiedzieć “tak”, lub “nie” - mówił niedawno Max Eberl.

Davies ma oczekiwać kwoty zdecydowanie wyższej niż ta, która została mu zaproponowana. Mówi się, że 23-latek chce nawet 20 mln za sezon! Bawarczycy nie mają zamiaru płacić tyle i jeśli obrońca nie przystanie na ich ofertę, to zostanie już w letnim okienku transferowym wystawiony na sprzedaż.

Bayern liczy na kwotę w okolicach 50-60 mln euro. Zainteresowanie wyrażać ma Real Madryt, który być może już w nadchodzących tygodniach przedstawi swoja ofertę. “Królewscy” z drugiej strony są skłonni zaoferować kwotą sporo niższą niż 50 mln.

Gorącym zwolennikiem transferu Daviesa do Realu ma być...David Alaba, który stara się przekonywać byłego kolegę do przeprowadzki do Madrytu.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...