DieRoten.pl
Reklama

Altintop: Jesteśmy dumni z chłopaków

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Przed tygodniem w rozgrywkach UEFA Youth League mogliśmy podziwiać w akcji młodzieżowy zespół Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu.

Niestety, ale podopieczni Rene Marica nie poradzili sobie z Olympiakosem i ponieśli porażkę 1:3, żegnając się tym samym z rozgrywkami Młodzieżowej Ligi Mistrzów na etapie ćwierćfinału.

Warto jednak wspomnieć, że dla młodych monachijczyków był to mimo wszystko historyczny sukces, albowiem nigdy wcześniej Bayern nie dotarł do etapu 1/4 finału UEFA Youth League. Ostatnio na łamach „FCB.de” swoje zdanie na temat przygody Bayernu U-19 wyraził dyrektor sportowy Campusu, czyli Halil Altintop.

− Z jednej strony jesteśmy naturalnie rozczarowani, że nie udało nam się awansować do turnieju Final Four. Niemniej jednak jesteśmy zachwyceni występami naszej młodej drużyny w tegorocznym sezonie Youth League – powiedział Altintop.

− Zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinałów po raz pierwszy w historii Campusu, co jest kolejnym dowodem na znakomitą pracę z młodzieżą wszystkich osób zaangażowanych w nasze centrum szkolenia młodzieży – dodał.

− Jesteśmy dumni z naszych chłopców, którzy zrobili kolejny krok w swoim rozwoju dzięki zdobytemu doświadczeniu i będziemy nadal wspierać ich z takim samym zaangażowaniem, aby w dłuższej perspektywie mogli zaistnieć w profesjonalnym futbolu – podsumował Halil Altintop.

Jeśli mowa o dalszej części sezonu 2023/2024, to podopiecznym Rene Marica pozostało jeszcze do rozegrania sześć spotkań w ramach młodzieżowych rozgrywek ligowych. 


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...