DieRoten.pl
Reklama

Nowy napastnik lub czas dla Tela?

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Na ten moment w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić trzech nominalnych napastników – Kane’a, Choupo-Motinga oraz Tela.

Niewykluczone jednak, że latem skład tychże napastników ulegnie zmianie, albowiem z dniem 30 czerwca 2024 roku wygasa umowa wspomnianego wyżej Erica Maxima Choupo-Motinga.

Z drugiej strony przyszłość Kameruńczyka pozostaje niejasna, o czym też informowaliśmy ostatnio, jako że snajper nie został jeszcze poinformowany o decyzji włodarzy bawarskiego klubu. Wiele będzie zależało od nowego szkoleniowca „Gwiazdy Południa”.

Do niedawna niemalże pewnym było, że FCB pozyska kogoś nowego, jeśli Choupo ostatecznie odejdzie, lecz jak donosi Florian Plettenberg z niemieckiego „Sky”, mimo rozważań szefostwa Bayernu, nie jest to do końca pewne, że latem „Bawarczycy” ściągną nowego napastnika.

Powodem jest wspomniany na samym początku Mathys Tel oraz jego czas gry. Długoterminowym celem monachijczyków jest rozwój młodego Francuza i jego integracja w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec.

FCB dystansuje się od Guirassy’ego

Jeszcze niedawno spekulowano również, że FCB chce pozyskać Serhou Guirassy’ego z VfB Stuttgart – snajper co prawda wyobraża sobie dobrze transfer na Allianz Arenę, ale nie w roli rezerwowego i zastępstwa dla Kane’a. Mówi się, że z racji na wysokie koszty (opłata transferowa plus zarobki), szefowie Bayernu mieli zdystansować się od pomysłu ściągnięcia drugiego najskuteczniejszego napastnika w Bundeslidze.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...