DieRoten.pl
Reklama

Tel z bramką, Min-jae i spółka remisują

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Na początku tego tygodnia oficjalnie rozpoczęła się czwarta w tym sezonie przerwa reprezentacyjna, w trakcie której rozegranych zostanie wiele ciekawych spotkań.

Jak już informowaliśmy wcześniej, powołanych zostało wielu zawodników rekordowego mistrza Niemiec – największą grupę możemy znaleźć oczywiście w niemieckiej kadrze narodowej.

W ostatnich dwóch dniach rozegrano pierwsze międzynarodowe spotkania – w akcji mogliśmy oglądać też pierwszych graczy Bayernu. Będąc dokładniejszym mowa o takiej dwójce piłkarzy jak Kim Min-jae oraz Mathys Tel.

Francja U-19 2:0 (2:0) Belgia U-19

W ubiegłą środę swoje pierwsze spotkanie w ramach marcowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze kadry narodowej Francji U-19. Rywalem młodych Francuzów była Belgia U-19. Koniec końców bój eliminacyjny do EURO U-19 zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść francuskiej ekipy.

Mathys Tel jako kapitan spędził na boisku łącznie 81 minut i strzelił także jedną z bramek.

Korea Południowa 1:1 (1:0) Tajlandia

Swoje spotkanie rozegrali wczoraj z kolei piłkarze Korei Południowej, którym tym razem przyszło zmierzyć się w ramach eliminacji do mistrzostw świata z drużyną narodową Tajlandii.

Mimo objęcia prowadzenia w pierwszej części spotkania, Koreańczycy nie zdołali dowieźć 3 punktów do końca i ostatecznie zremisowali 1:1. Jedyny reprezentant Bayernu w koreańskiej reprezentacji, czyli Kim Min-jae, rozegrał pełne 90 minut.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...