DieRoten.pl
Reklama

Tuchel: Trudno podchodzić nam do meczów z właściwym zaangażowaniem i pasją

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Bayern Monachium w kiepskim stylu uległ na własnym stadionie Borussi Dortmund 0:2. Bawarczycy zupełnie rozczarowali swoich sympatyków bezbarwną grą.

Po spotkaniu Thomas Tuchel pogratulował już tytułu mistrzowskiego Bayerowi Leverkusen, który w chwili obecnej ma już 13 punktów przewagi nad “Die Roten”!

- Po dzisiejszym meczu nie musimy nic więcej mówić. Gratulacje dla Bayeru Leverkusen.

W dzisiejszym spotkaniu trudno nie było odnieść wrażenia, że w grze podopiecznych Tuchela brakuje nieco zaangażowania, co w wywiadzie pomeczowym zdawał się potwierdzać szkoleniowiec FCB.

- Trudno to wytłumaczyć i oczywiście to za mało. Niezwykle trudno jest nam jednak podchodzić do meczów z właściwym zaangażowaniem i pasją.

Frustracji po dzisiejszym meczu nie krył Joshua Kimmich, który nie gryzł się w język.

- To frustrujące i niezrozumiałe. Przeciwko BVB faktycznie nie potrzebujesz nikogo, kto cię motywuje, musisz już sam biegać dzień wcześniej. Tego zupełnie nie pokazaliśmy. W drugiej połowie można było odnieść wrażenie, że nie chodzi o nic, że to jest mecz towarzyski. Niezależnie od sytuacji w tabeli, to nigdy nie powinno się zdarzyć, a zwłaszcza nie w meczu u siebie przeciwko Dortmundowi.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...