Jeszcze nie o jednym lewym obrońcy usłyszymy. Pojawią się pewnie i tacy co nawet wikipedia ich nie zna.
26.03.2024 14:03
Chciałbym go zobaczyć jak gra na 9. Dla mnie to jest następca Kane.
25.03.2024 20:25
Pojedzie. Teraz też byłby powołany tylko pauzuje za czerwoną kartkę. Będzie zabójcze ofensywne trio: Musiala, Wirtz i Sane.
25.03.2024 20:24
Oby jak najszybciej wrócił do pełni sił i zdrowia.
25.03.2024 20:23
Dobra decyzja. Inaczej być nie mogło. I tak pewnie po euro Manu zakończy karierę reprezentacyjną.
25.03.2024 20:22
My potrzebujemy trenera z nazwiskiem. Ten nic mi nie mówi.
25.03.2024 20:21
Oby następny już z nowym trenerem był lepszy.
25.03.2024 09:34
Brawo dziewczyny. Piękny wynik.
25.03.2024 09:34
Szkoda tego remisu ale i tak brawa na chłopaka.
25.03.2024 09:33
Coś Hasanowi się udało. Przez przypadek ale się udało.
25.03.2024 09:32
Niemcy zagrali bardzo ładny i efektywny mecz. Na taką kadrę można patrzeć. Zobaczymy jak z Holandią sobie poradzą i oby na euro mieli udany występ.
25.03.2024 09:31
Kto wygra to sobie piękny prezent na zająca sobie zrobi :)
25.03.2024 09:30
Saga tra na dobre.
25.03.2024 09:29
Czas najwyższy aby decyzję podjął. Bayer też chce wiedzieć czy już mają kogoś szukać na jego miejsce.
25.03.2024 09:28
Niech odpoczywa. Może wykuruję się na BvB. Jeżeli nie zagra to chętnie widziałbym Tela na 9.
24.03.2024 16:26
Na początku go broniłem mówiąc, że jeszcze się rozkręci. Myliłem się. Mi on nie pasuje do Bayernu.
24.03.2024 16:25
1
Też mam nadzieję, że zostanie. Miał mega spadek formy ale widać, że wziął się do roboty i gra teraz jak z nut. Na euro też pojedzie nawet jakby miał ławkę grzać.
24.03.2024 16:24
Muszę przyznać, że Niemcy mi zaimponowali wczoraj.
24.03.2024 16:22
I Oli i Hasan nie poradzili sobie. Wiadomo, że jak ktoś źle wykonuje swoją pracę to się go wymienia. Żal ma ale sam jest sobie winien.
23.03.2024 20:16
Póki Kimmich gra w Bayernie to ta prawa strona ju jest jego. To może go irytować więc się nie zdziwię jak odejdzie po sezonie.
23.03.2024 20:14
Mecz obejrzę. Wynik w takich meczach jest mało ważny ale chciałbym zobaczyć dyspozycję Niemców przed Euro.
23.03.2024 20:12
BL stała się bardziej atrakcyjna za sprawą Bayeru i VFB. Życzę im aby w przyszłym sezonie zagrali w LM, a Bayerowi kibicuję aby zdobyli Puchar Europy.
Czwarty zespół na LM to chciałbym aby to był Lipsk.
23.03.2024 20:11
To duże osłabienie. Oby kotyzacja Kane nie była groźna bo już będzie ciężko jak go zabraknie.
23.03.2024 20:07
Mam nadzieję, że nie wystąpi. Lepiej odpuścić parę meczy. On nam będzie potrzebny na BvB.
23.03.2024 20:06
Idziemy po 3 punkty.
22.03.2024 22:00
Sane powinien zostać.
A tak z inne beczki. To prawda, że kadrę Niemiec będzie od 2027 roku ubierać Nike?
Jakoś słabo to widzę bo dla mnie to kadra Niemiec= adidas.
Chyba w 2016 już taki pomysł był to Uli zagroził, że piłkarze Bayernu nie będą grali w kadrze.
22.03.2024 21:59
Powodzenia chłopaki.
22.03.2024 21:56
Powrócił i to w dobrym stylu.
22.03.2024 21:56
Oby to przerwa dobrze na niego wpłynęła.
22.03.2024 21:56
Jak mam oglądać Kima lub Upa to strach przechodzi. Oby dali radę zastąpić Boeya.
22.03.2024 21:55
Powodzenia.
22.03.2024 21:54
2
@tapczan
Francuzi grali z 2 napastnikami. Jednym z nich to był Tel.
22.03.2024 21:54
Powodzenia. Liczymy na zwycięstwo.
22.03.2024 21:52
Mai to bez dwóch zdań.
Musiala ma podobno ma dostać 10 na koszulce.
22.03.2024 21:52
To Polsat mogę już wywalić z pakietu, a u mojego operatora C+ jest drogi. Zobaczymy może dadzą jakąś promocję.
22.03.2024 21:51
Albo USA albo Araby. Tam zakończy karierę.
22.03.2024 09:37
Przedłużą wypożyczenie i w 2025 z nowym kontraktem zastąpi Manu w bramce Bayernu.
22.03.2024 09:36
Ciężko cokolwiek o ni napisać. Parę minut tylko na boisku to ciężko o ocenę. Teraz wrócił Gnabry i to z przytupem więc prędzej na niego Tuchel postawi niż na Zaragoze.
22.03.2024 09:35
Widzę, że z Alonso kolejna saga się robi.
21.03.2024 15:14
Wracają i dobrze. Oby Manu i Dier też szybko wrócili.
21.03.2024 15:14
Myślę, że gdyby Lothar został to my byśmy świętowali LM w 1999r. Tylko, że 90 min to dla niego za dużo było.
21.03.2024 15:13
Sto lat.
Piękna kariera mojego idola z dzieciństwa.
Mało co pamiętam z mundialu 90 (Miałem 7 lat) ale on mi utkwił w pamięci.
21.03.2024 15:12
Już chyba na stałe tak będzie. Warto obejrzeć tych młodych.
21.03.2024 15:11
Dobra wiadomość. Szybkiego powrotu do formy życzymy.
21.03.2024 15:10
Dobrze gdyby został ale też powinno mu się przepisać pozycję prawego obrońcy.
21.03.2024 15:10
I tak pewnie większa szansa jest w totka niż tutaj ale próbować trzeba.
21.03.2024 15:09
@Matilegolas
Pewnie podobnie jak w bawarach Bayernu. Dla mnie zawodnik się nie sprawdził. Może zostać tylko jako zmiennik.
21.03.2024 15:08
Fajnie byłoby gdyby pojechał.
21.03.2024 10:44
Dobra decyzja. Oby tylko do Euro wyzdrowiał.
21.03.2024 10:43
Duża strata dla klubu i dla kadry. Oby na Arsenal był gotowy.
21.03.2024 10:43
Czekamy na decyzję Davisa.
20.03.2024 14:47
Coś może być na rzeczy co pisze @Zerafaelo. Zidane i Ribery to ciekawy duet. 3 muszkietera dodałbym jeszcze Lizarazu.
20.03.2024 14:46
Guirassy nie zgodzi się być numerem 2.
Tel powinien więcej szans dostawać
20.03.2024 14:42
Julek wróci do nas po euro, a kadrę obejmie Klopp.
20.03.2024 14:40
Brawo chłopaki.
20.03.2024 14:39
Znów duża kasa wpłynie :)
20.03.2024 14:38
Po euro poleci kilka trenerskich nazwisk więc będzie większy wybór.
20.03.2024 14:37
Nie zmieniam zdania. Ktoś z tej 3 Alonso, Flick lub Zidane.
20.03.2024 14:35
Alonso, Flick lub Zidane.
20.03.2024 14:33
Tylko jakoś nie widać gwiazd, którzy wyszli z tego campusu.
20.03.2024 14:32
Brawo. Zasłużył. Oby wrócił bez kontuzji.
20.03.2024 14:32
Mi się wydaję , że odejdzie.
20.03.2024 14:31
Niech wszyscy szybko wracają do zdrowia.
20.03.2024 14:17
O mistrzostwie Bayern może zapomnieć choć piłka nożna już rożne rzeczy pokazała. Bayer chyba nie będzie takim frajerem jak BvB rok temu.
19.03.2024 14:19
Guendogana trzeba było ściągnąć jakieś 10 lat temu. Teraz już pewnie nie ruszy się z Barcelony i tam zakończy karierę.
19.03.2024 14:17
Oby nie było, że Bayern będzie wygrywać mecz za meczem (tu akurat nie mam nic przeciwko) i Tuchel zostanie na kolejny rok.
19.03.2024 14:15
Bayern był nieziemski w ostatniej kolejce więc ciężko było urwać im punkty. I tak muszę pochwalić rywali bo swoje szanse mieli.
19.03.2024 14:14
Brawo dziewczyny.
19.03.2024 14:12
Jest dobra. Dobrze jakby została w FCB Frauen.
19.03.2024 12:45
Szkoda. Liczyłem na jego debiut. Oby szybko wyzdrowiał.
19.03.2024 12:31
Brawo Chłopaki.
19.03.2024 10:51
Jak dla mnie może zostać ale jako 3 napastnik. Czekam aż Tel zagra na 9. To jest jego pozycja ale na skrzydle też świetnie sobie radzi.
19.03.2024 10:51
Jestem ciekaw formy Niemiec na Euro.
19.03.2024 10:50
Dobrze niech trenują. Majstra nie będzie ale w LM można jeszcze coś ugrać.
19.03.2024 10:49
Myślę, że Stanisic godnie go zastąpi na prawej obronie.
19.03.2024 10:47
Muszę zwrócić honor bo krytykowałem ten transfer a tu się okazuję, że Dier robi spore postępy.
19.03.2024 10:46
Ja bym jeszcze Pavlovica dał bo zasłużył na tą 11.
19.03.2024 10:45
Jak jeden mecze Bayernu opuści to nie będzie tragedii. Jest Tel, który myślę, że godnie go zastąpi.
18.03.2024 15:01
Wszystkiego najlepszego. .
18.03.2024 14:59
Bogactwo w ofensywie wraca. Ja bym posadził Sane. Ok. Jest szybki, zwinny i dobry drybler, tylko coś ostatnio mu nie wychodzi.
18.03.2024 14:59
Wszystkiego najlepszego.
18.03.2024 14:57
@tapczan
100% racji.
18.03.2024 14:57
Bayern chyba wrócił na dobre strony co pokazują ostatnie mecze. Zobaczymy jak się teraz spiszą z mocniejszymi zespołami. Czekam na mocz z BvB.
18.03.2024 14:56
Brawo. Słuszna decyzja.
18.03.2024 14:55
Nie mogło być inaczej. Chyba jedyny piłkarz z Kanady, który jest tak rozpoznawalny.
18.03.2024 14:55
Warto spróbować. Może się uda :)
18.03.2024 14:54
Odkąd wyszło info, że Tuchel wylatuje to wygrywamy mecz za meczem i to w dybrym stylu. Oby czasem nie przyszło do głowy zarządcom aby pozostawili Tuchela na przyszły, sezon.
18.03.2024 14:54
Niech go Barca sobie bierze. Już wolę aby na jego miejsce przyszedł Tillman. Podejrzewam, że piłkarsko wyglądają podobnie.
18.03.2024 14:52
Eberl przejmuje stery więc zmiany są nieuniknione.
18.03.2024 14:50
Oceny palce lizać.
17.03.2024 16:52
Oby podasz zgrupowania czegoś gorszego nie złapał.
17.03.2024 16:52
1
My też jesteśmy nim zachwyceniu. Miał dołek ale teraz widać, że z meczu na mecz jest lepiej.
17.03.2024 16:51
Widzę, że humory wracają. I dobrze. Oby rak dalej.
17.03.2024 16:51
Coś z tą defensywą trzeba zrobić. Niestety skończył się czas Mattsa i Boa.
17.03.2024 16:50
Dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje. Wróci do nas w pełni zdrów.
17.03.2024 16:49
Jamal pokazał swoją klasę. Jeden z najlepszych jego meczów w karierze. BRAWO!!!
16.03.2024 18:59
Z Diera się śmiałem (raczej z tego transferu) ale chłopak wyrasta na ważna postać i z de Lightem tworzą zgrany duet na ŚO. Kim i Upa mogą odejść.
16.03.2024 18:58
Dali czadu. Brawo Bayern. Jamal był w nieziemskiej formie i cieszy bramka Gnabrego. Bałem się, że po kontuzji będzie bezużyteczny.
My też gratulujemy naszym dziewczynom.
26.03.2024 14:03
Na taki mecz z chęcią bym się wybrał.
26.03.2024 14:03
Jeszcze nie o jednym lewym obrońcy usłyszymy. Pojawią się pewnie i tacy co nawet wikipedia ich nie zna.
26.03.2024 14:03
Chciałbym go zobaczyć jak gra na 9. Dla mnie to jest następca Kane.
25.03.2024 20:25
Pojedzie. Teraz też byłby powołany tylko pauzuje za czerwoną kartkę. Będzie zabójcze ofensywne trio: Musiala, Wirtz i Sane.
25.03.2024 20:24
Oby jak najszybciej wrócił do pełni sił i zdrowia.
25.03.2024 20:23
Dobra decyzja. Inaczej być nie mogło. I tak pewnie po euro Manu zakończy karierę reprezentacyjną.
25.03.2024 20:22
My potrzebujemy trenera z nazwiskiem. Ten nic mi nie mówi.
25.03.2024 20:21
Oby następny już z nowym trenerem był lepszy.
25.03.2024 09:34
Brawo dziewczyny. Piękny wynik.
25.03.2024 09:34
Szkoda tego remisu ale i tak brawa na chłopaka.
25.03.2024 09:33
Coś Hasanowi się udało. Przez przypadek ale się udało.
25.03.2024 09:32
Niemcy zagrali bardzo ładny i efektywny mecz. Na taką kadrę można patrzeć. Zobaczymy jak z Holandią sobie poradzą i oby na euro mieli udany występ.
25.03.2024 09:31
Kto wygra to sobie piękny prezent na zająca sobie zrobi :)
25.03.2024 09:30
Saga tra na dobre.
25.03.2024 09:29
Czas najwyższy aby decyzję podjął. Bayer też chce wiedzieć czy już mają kogoś szukać na jego miejsce.
25.03.2024 09:28
Niech odpoczywa. Może wykuruję się na BvB. Jeżeli nie zagra to chętnie widziałbym Tela na 9.
24.03.2024 16:26
Na początku go broniłem mówiąc, że jeszcze się rozkręci. Myliłem się. Mi on nie pasuje do Bayernu.
24.03.2024 16:25
Też mam nadzieję, że zostanie. Miał mega spadek formy ale widać, że wziął się do roboty i gra teraz jak z nut. Na euro też pojedzie nawet jakby miał ławkę grzać.
24.03.2024 16:24
Muszę przyznać, że Niemcy mi zaimponowali wczoraj.
24.03.2024 16:22
I Oli i Hasan nie poradzili sobie. Wiadomo, że jak ktoś źle wykonuje swoją pracę to się go wymienia. Żal ma ale sam jest sobie winien.
23.03.2024 20:16
Póki Kimmich gra w Bayernie to ta prawa strona ju jest jego. To może go irytować więc się nie zdziwię jak odejdzie po sezonie.
23.03.2024 20:14
Mecz obejrzę. Wynik w takich meczach jest mało ważny ale chciałbym zobaczyć dyspozycję Niemców przed Euro.
23.03.2024 20:12
BL stała się bardziej atrakcyjna za sprawą Bayeru i VFB. Życzę im aby w przyszłym sezonie zagrali w LM, a Bayerowi kibicuję aby zdobyli Puchar Europy.
Czwarty zespół na LM to chciałbym aby to był Lipsk.
23.03.2024 20:11
To duże osłabienie. Oby kotyzacja Kane nie była groźna bo już będzie ciężko jak go zabraknie.
23.03.2024 20:07
Mam nadzieję, że nie wystąpi. Lepiej odpuścić parę meczy. On nam będzie potrzebny na BvB.
23.03.2024 20:06
Idziemy po 3 punkty.
22.03.2024 22:00
Sane powinien zostać.
A tak z inne beczki. To prawda, że kadrę Niemiec będzie od 2027 roku ubierać Nike?
Jakoś słabo to widzę bo dla mnie to kadra Niemiec= adidas.
Chyba w 2016 już taki pomysł był to Uli zagroził, że piłkarze Bayernu nie będą grali w kadrze.
22.03.2024 21:59
Powodzenia chłopaki.
22.03.2024 21:56
Powrócił i to w dobrym stylu.
22.03.2024 21:56
Oby to przerwa dobrze na niego wpłynęła.
22.03.2024 21:56
Jak mam oglądać Kima lub Upa to strach przechodzi. Oby dali radę zastąpić Boeya.
22.03.2024 21:55
Powodzenia.
22.03.2024 21:54
@tapczan
Francuzi grali z 2 napastnikami. Jednym z nich to był Tel.
22.03.2024 21:54
Powodzenia. Liczymy na zwycięstwo.
22.03.2024 21:52
Mai to bez dwóch zdań.
Musiala ma podobno ma dostać 10 na koszulce.
22.03.2024 21:52
To Polsat mogę już wywalić z pakietu, a u mojego operatora C+ jest drogi. Zobaczymy może dadzą jakąś promocję.
22.03.2024 21:51
Albo USA albo Araby. Tam zakończy karierę.
22.03.2024 09:37
Przedłużą wypożyczenie i w 2025 z nowym kontraktem zastąpi Manu w bramce Bayernu.
22.03.2024 09:36
Ciężko cokolwiek o ni napisać. Parę minut tylko na boisku to ciężko o ocenę. Teraz wrócił Gnabry i to z przytupem więc prędzej na niego Tuchel postawi niż na Zaragoze.
22.03.2024 09:35
Widzę, że z Alonso kolejna saga się robi.
21.03.2024 15:14
Wracają i dobrze. Oby Manu i Dier też szybko wrócili.
21.03.2024 15:14
Myślę, że gdyby Lothar został to my byśmy świętowali LM w 1999r. Tylko, że 90 min to dla niego za dużo było.
21.03.2024 15:13
Sto lat.
Piękna kariera mojego idola z dzieciństwa.
Mało co pamiętam z mundialu 90 (Miałem 7 lat) ale on mi utkwił w pamięci.
21.03.2024 15:12
Już chyba na stałe tak będzie. Warto obejrzeć tych młodych.
21.03.2024 15:11
Dobra wiadomość. Szybkiego powrotu do formy życzymy.
21.03.2024 15:10
Dobrze gdyby został ale też powinno mu się przepisać pozycję prawego obrońcy.
21.03.2024 15:10
I tak pewnie większa szansa jest w totka niż tutaj ale próbować trzeba.
21.03.2024 15:09
@Matilegolas
Pewnie podobnie jak w bawarach Bayernu. Dla mnie zawodnik się nie sprawdził. Może zostać tylko jako zmiennik.
21.03.2024 15:08
Fajnie byłoby gdyby pojechał.
21.03.2024 10:44
Dobra decyzja. Oby tylko do Euro wyzdrowiał.
21.03.2024 10:43
Duża strata dla klubu i dla kadry. Oby na Arsenal był gotowy.
21.03.2024 10:43
Czekamy na decyzję Davisa.
20.03.2024 14:47
Coś może być na rzeczy co pisze @Zerafaelo. Zidane i Ribery to ciekawy duet. 3 muszkietera dodałbym jeszcze Lizarazu.
20.03.2024 14:46
Guirassy nie zgodzi się być numerem 2.
Tel powinien więcej szans dostawać
20.03.2024 14:42
Julek wróci do nas po euro, a kadrę obejmie Klopp.
20.03.2024 14:40
Brawo chłopaki.
20.03.2024 14:39
Znów duża kasa wpłynie :)
20.03.2024 14:38
Po euro poleci kilka trenerskich nazwisk więc będzie większy wybór.
20.03.2024 14:37
Nie zmieniam zdania. Ktoś z tej 3 Alonso, Flick lub Zidane.
20.03.2024 14:35
Alonso, Flick lub Zidane.
20.03.2024 14:33
Tylko jakoś nie widać gwiazd, którzy wyszli z tego campusu.
20.03.2024 14:32
Brawo. Zasłużył. Oby wrócił bez kontuzji.
20.03.2024 14:32
Mi się wydaję , że odejdzie.
20.03.2024 14:31
Niech wszyscy szybko wracają do zdrowia.
20.03.2024 14:17
O mistrzostwie Bayern może zapomnieć choć piłka nożna już rożne rzeczy pokazała. Bayer chyba nie będzie takim frajerem jak BvB rok temu.
19.03.2024 14:19
Guendogana trzeba było ściągnąć jakieś 10 lat temu. Teraz już pewnie nie ruszy się z Barcelony i tam zakończy karierę.
19.03.2024 14:17
Oby nie było, że Bayern będzie wygrywać mecz za meczem (tu akurat nie mam nic przeciwko) i Tuchel zostanie na kolejny rok.
19.03.2024 14:15
Bayern był nieziemski w ostatniej kolejce więc ciężko było urwać im punkty. I tak muszę pochwalić rywali bo swoje szanse mieli.
19.03.2024 14:14
Brawo dziewczyny.
19.03.2024 14:12
Jest dobra. Dobrze jakby została w FCB Frauen.
19.03.2024 12:45
Szkoda. Liczyłem na jego debiut. Oby szybko wyzdrowiał.
19.03.2024 12:31
Brawo Chłopaki.
19.03.2024 10:51
Jak dla mnie może zostać ale jako 3 napastnik. Czekam aż Tel zagra na 9. To jest jego pozycja ale na skrzydle też świetnie sobie radzi.
19.03.2024 10:51
Jestem ciekaw formy Niemiec na Euro.
19.03.2024 10:50
Dobrze niech trenują. Majstra nie będzie ale w LM można jeszcze coś ugrać.
19.03.2024 10:49
Myślę, że Stanisic godnie go zastąpi na prawej obronie.
19.03.2024 10:47
Muszę zwrócić honor bo krytykowałem ten transfer a tu się okazuję, że Dier robi spore postępy.
19.03.2024 10:46
Ja bym jeszcze Pavlovica dał bo zasłużył na tą 11.
19.03.2024 10:45
Jak jeden mecze Bayernu opuści to nie będzie tragedii. Jest Tel, który myślę, że godnie go zastąpi.
18.03.2024 15:01
Wszystkiego najlepszego. .
18.03.2024 14:59
Bogactwo w ofensywie wraca. Ja bym posadził Sane. Ok. Jest szybki, zwinny i dobry drybler, tylko coś ostatnio mu nie wychodzi.
18.03.2024 14:59
Wszystkiego najlepszego.
18.03.2024 14:57
@tapczan
100% racji.
18.03.2024 14:57
Bayern chyba wrócił na dobre strony co pokazują ostatnie mecze. Zobaczymy jak się teraz spiszą z mocniejszymi zespołami. Czekam na mocz z BvB.
18.03.2024 14:56
Brawo. Słuszna decyzja.
18.03.2024 14:55
Nie mogło być inaczej. Chyba jedyny piłkarz z Kanady, który jest tak rozpoznawalny.
18.03.2024 14:55
Warto spróbować. Może się uda :)
18.03.2024 14:54
Odkąd wyszło info, że Tuchel wylatuje to wygrywamy mecz za meczem i to w dybrym stylu. Oby czasem nie przyszło do głowy zarządcom aby pozostawili Tuchela na przyszły, sezon.
18.03.2024 14:54
Niech go Barca sobie bierze. Już wolę aby na jego miejsce przyszedł Tillman. Podejrzewam, że piłkarsko wyglądają podobnie.
18.03.2024 14:52
Eberl przejmuje stery więc zmiany są nieuniknione.
18.03.2024 14:50
Oceny palce lizać.
17.03.2024 16:52
Oby podasz zgrupowania czegoś gorszego nie złapał.
17.03.2024 16:52
My też jesteśmy nim zachwyceniu. Miał dołek ale teraz widać, że z meczu na mecz jest lepiej.
17.03.2024 16:51
Widzę, że humory wracają. I dobrze. Oby rak dalej.
17.03.2024 16:51
Coś z tą defensywą trzeba zrobić. Niestety skończył się czas Mattsa i Boa.
17.03.2024 16:50
Dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje. Wróci do nas w pełni zdrów.
17.03.2024 16:49
Jamal pokazał swoją klasę. Jeden z najlepszych jego meczów w karierze. BRAWO!!!
16.03.2024 18:59
Z Diera się śmiałem (raczej z tego transferu) ale chłopak wyrasta na ważna postać i z de Lightem tworzą zgrany duet na ŚO. Kim i Upa mogą odejść.
16.03.2024 18:58
Dali czadu. Brawo Bayern. Jamal był w nieziemskiej formie i cieszy bramka Gnabrego. Bałem się, że po kontuzji będzie bezużyteczny.
16.03.2024 18:56