DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Mathias Strona 94

My też gratulujemy naszym dziewczynom.

26.03.2024 14:03

Na taki mecz z chęcią bym się wybrał.

26.03.2024 14:03

Jeszcze nie o jednym lewym obrońcy usłyszymy. Pojawią się pewnie i tacy co nawet wikipedia ich nie zna.

26.03.2024 14:03

Chciałbym go zobaczyć jak gra na 9. Dla mnie to jest następca Kane.

25.03.2024 20:25

Pojedzie. Teraz też byłby powołany tylko pauzuje za czerwoną kartkę. Będzie zabójcze ofensywne trio: Musiala, Wirtz i Sane.

25.03.2024 20:24

Oby jak najszybciej wrócił do pełni sił i zdrowia.

25.03.2024 20:23

Dobra decyzja. Inaczej być nie mogło. I tak pewnie po euro Manu zakończy karierę reprezentacyjną.

25.03.2024 20:22

My potrzebujemy trenera z nazwiskiem. Ten nic mi nie mówi.

25.03.2024 20:21

Oby następny już z nowym trenerem był lepszy.

25.03.2024 09:34

Brawo dziewczyny. Piękny wynik.

25.03.2024 09:34

Szkoda tego remisu ale i tak brawa na chłopaka.

25.03.2024 09:33

Coś Hasanowi się udało. Przez przypadek ale się udało.

25.03.2024 09:32

Niemcy zagrali bardzo ładny i efektywny mecz. Na taką kadrę można patrzeć. Zobaczymy jak z Holandią sobie poradzą i oby na euro mieli udany występ.

25.03.2024 09:31

Kto wygra to sobie piękny prezent na zająca sobie zrobi :)

25.03.2024 09:30

Saga tra na dobre.

25.03.2024 09:29

Czas najwyższy aby decyzję podjął. Bayer też chce wiedzieć czy już mają kogoś szukać na jego miejsce.

25.03.2024 09:28

Niech odpoczywa. Może wykuruję się na BvB. Jeżeli nie zagra to chętnie widziałbym Tela na 9.

24.03.2024 16:26

Na początku go broniłem mówiąc, że jeszcze się rozkręci. Myliłem się. Mi on nie pasuje do Bayernu.

24.03.2024 16:25

1

Też mam nadzieję, że zostanie. Miał mega spadek formy ale widać, że wziął się do roboty i gra teraz jak z nut. Na euro też pojedzie nawet jakby miał ławkę grzać.

24.03.2024 16:24

Muszę przyznać, że Niemcy mi zaimponowali wczoraj.

24.03.2024 16:22

I Oli i Hasan nie poradzili sobie. Wiadomo, że jak ktoś źle wykonuje swoją pracę to się go wymienia. Żal ma ale sam jest sobie winien.

23.03.2024 20:16

Póki Kimmich gra w Bayernie to ta prawa strona ju jest jego. To może go irytować więc się nie zdziwię jak odejdzie po sezonie.

23.03.2024 20:14

Mecz obejrzę. Wynik w takich meczach jest mało ważny ale chciałbym zobaczyć dyspozycję Niemców przed Euro.

23.03.2024 20:12

BL stała się bardziej atrakcyjna za sprawą Bayeru i VFB. Życzę im aby w przyszłym sezonie zagrali w LM, a Bayerowi kibicuję aby zdobyli Puchar Europy.
Czwarty zespół na LM to chciałbym aby to był Lipsk.

23.03.2024 20:11

To duże osłabienie. Oby kotyzacja Kane nie była groźna bo już będzie ciężko jak go zabraknie.

23.03.2024 20:07

Mam nadzieję, że nie wystąpi. Lepiej odpuścić parę meczy. On nam będzie potrzebny na BvB.

23.03.2024 20:06

Idziemy po 3 punkty.

22.03.2024 22:00

Sane powinien zostać.
A tak z inne beczki. To prawda, że kadrę Niemiec będzie od 2027 roku ubierać Nike?
Jakoś słabo to widzę bo dla mnie to kadra Niemiec= adidas.
Chyba w 2016 już taki pomysł był to Uli zagroził, że piłkarze Bayernu nie będą grali w kadrze.

22.03.2024 21:59

Powodzenia chłopaki.

22.03.2024 21:56

Powrócił i to w dobrym stylu.

22.03.2024 21:56

Oby to przerwa dobrze na niego wpłynęła.

22.03.2024 21:56

Jak mam oglądać Kima lub Upa to strach przechodzi. Oby dali radę zastąpić Boeya.

22.03.2024 21:55

Powodzenia.

22.03.2024 21:54

2

@tapczan
Francuzi grali z 2 napastnikami. Jednym z nich to był Tel.

22.03.2024 21:54

Powodzenia. Liczymy na zwycięstwo.

22.03.2024 21:52

Mai to bez dwóch zdań.
Musiala ma podobno ma dostać 10 na koszulce.

22.03.2024 21:52

To Polsat mogę już wywalić z pakietu, a u mojego operatora C+ jest drogi. Zobaczymy może dadzą jakąś promocję.

22.03.2024 21:51

Albo USA albo Araby. Tam zakończy karierę.

22.03.2024 09:37

Przedłużą wypożyczenie i w 2025 z nowym kontraktem zastąpi Manu w bramce Bayernu.

22.03.2024 09:36

Ciężko cokolwiek o ni napisać. Parę minut tylko na boisku to ciężko o ocenę. Teraz wrócił Gnabry i to z przytupem więc prędzej na niego Tuchel postawi niż na Zaragoze.

22.03.2024 09:35

Widzę, że z Alonso kolejna saga się robi.

21.03.2024 15:14

Wracają i dobrze. Oby Manu i Dier też szybko wrócili.

21.03.2024 15:14

Myślę, że gdyby Lothar został to my byśmy świętowali LM w 1999r. Tylko, że 90 min to dla niego za dużo było.

21.03.2024 15:13

Sto lat.
Piękna kariera mojego idola z dzieciństwa.
Mało co pamiętam z mundialu 90 (Miałem 7 lat) ale on mi utkwił w pamięci.

21.03.2024 15:12

Już chyba na stałe tak będzie. Warto obejrzeć tych młodych.

21.03.2024 15:11

Dobra wiadomość. Szybkiego powrotu do formy życzymy.

21.03.2024 15:10

Dobrze gdyby został ale też powinno mu się przepisać pozycję prawego obrońcy.

21.03.2024 15:10

I tak pewnie większa szansa jest w totka niż tutaj ale próbować trzeba.

21.03.2024 15:09

@Matilegolas
Pewnie podobnie jak w bawarach Bayernu. Dla mnie zawodnik się nie sprawdził. Może zostać tylko jako zmiennik.

21.03.2024 15:08

Fajnie byłoby gdyby pojechał.

21.03.2024 10:44

Dobra decyzja. Oby tylko do Euro wyzdrowiał.

21.03.2024 10:43

Duża strata dla klubu i dla kadry. Oby na Arsenal był gotowy.

21.03.2024 10:43

Czekamy na decyzję Davisa.

20.03.2024 14:47

Coś może być na rzeczy co pisze @Zerafaelo. Zidane i Ribery to ciekawy duet. 3 muszkietera dodałbym jeszcze Lizarazu.

20.03.2024 14:46

Guirassy nie zgodzi się być numerem 2.
Tel powinien więcej szans dostawać

20.03.2024 14:42

Julek wróci do nas po euro, a kadrę obejmie Klopp.

20.03.2024 14:40

Brawo chłopaki.

20.03.2024 14:39

Znów duża kasa wpłynie :)

20.03.2024 14:38

Po euro poleci kilka trenerskich nazwisk więc będzie większy wybór.

20.03.2024 14:37

Nie zmieniam zdania. Ktoś z tej 3 Alonso, Flick lub Zidane.

20.03.2024 14:35

Alonso, Flick lub Zidane.

20.03.2024 14:33

Tylko jakoś nie widać gwiazd, którzy wyszli z tego campusu.

20.03.2024 14:32

Brawo. Zasłużył. Oby wrócił bez kontuzji.

20.03.2024 14:32

Mi się wydaję , że odejdzie.

20.03.2024 14:31

Niech wszyscy szybko wracają do zdrowia.

20.03.2024 14:17

O mistrzostwie Bayern może zapomnieć choć piłka nożna już rożne rzeczy pokazała. Bayer chyba nie będzie takim frajerem jak BvB rok temu.

19.03.2024 14:19

Guendogana trzeba było ściągnąć jakieś 10 lat temu. Teraz już pewnie nie ruszy się z Barcelony i tam zakończy karierę.

19.03.2024 14:17

Oby nie było, że Bayern będzie wygrywać mecz za meczem (tu akurat nie mam nic przeciwko) i Tuchel zostanie na kolejny rok.

19.03.2024 14:15

Bayern był nieziemski w ostatniej kolejce więc ciężko było urwać im punkty. I tak muszę pochwalić rywali bo swoje szanse mieli.

19.03.2024 14:14

Brawo dziewczyny.

19.03.2024 14:12

Jest dobra. Dobrze jakby została w FCB Frauen.

19.03.2024 12:45

Szkoda. Liczyłem na jego debiut. Oby szybko wyzdrowiał.

19.03.2024 12:31

Brawo Chłopaki.

19.03.2024 10:51

Jak dla mnie może zostać ale jako 3 napastnik. Czekam aż Tel zagra na 9. To jest jego pozycja ale na skrzydle też świetnie sobie radzi.

19.03.2024 10:51

Jestem ciekaw formy Niemiec na Euro.

19.03.2024 10:50

Dobrze niech trenują. Majstra nie będzie ale w LM można jeszcze coś ugrać.

19.03.2024 10:49

Myślę, że Stanisic godnie go zastąpi na prawej obronie.

19.03.2024 10:47

Muszę zwrócić honor bo krytykowałem ten transfer a tu się okazuję, że Dier robi spore postępy.

19.03.2024 10:46

Ja bym jeszcze Pavlovica dał bo zasłużył na tą 11.

19.03.2024 10:45

Jak jeden mecze Bayernu opuści to nie będzie tragedii. Jest Tel, który myślę, że godnie go zastąpi.

18.03.2024 15:01

Wszystkiego najlepszego. .

18.03.2024 14:59

Bogactwo w ofensywie wraca. Ja bym posadził Sane. Ok. Jest szybki, zwinny i dobry drybler, tylko coś ostatnio mu nie wychodzi.

18.03.2024 14:59

Wszystkiego najlepszego.

18.03.2024 14:57

@tapczan
100% racji.

18.03.2024 14:57

Bayern chyba wrócił na dobre strony co pokazują ostatnie mecze. Zobaczymy jak się teraz spiszą z mocniejszymi zespołami. Czekam na mocz z BvB.

18.03.2024 14:56

Brawo. Słuszna decyzja.

18.03.2024 14:55

Nie mogło być inaczej. Chyba jedyny piłkarz z Kanady, który jest tak rozpoznawalny.

18.03.2024 14:55

Warto spróbować. Może się uda :)

18.03.2024 14:54

Odkąd wyszło info, że Tuchel wylatuje to wygrywamy mecz za meczem i to w dybrym stylu. Oby czasem nie przyszło do głowy zarządcom aby pozostawili Tuchela na przyszły, sezon.

18.03.2024 14:54

Niech go Barca sobie bierze. Już wolę aby na jego miejsce przyszedł Tillman. Podejrzewam, że piłkarsko wyglądają podobnie.

18.03.2024 14:52

Eberl przejmuje stery więc zmiany są nieuniknione.

18.03.2024 14:50

Oceny palce lizać.

17.03.2024 16:52

Oby podasz zgrupowania czegoś gorszego nie złapał.

17.03.2024 16:52

1

My też jesteśmy nim zachwyceniu. Miał dołek ale teraz widać, że z meczu na mecz jest lepiej.

17.03.2024 16:51

Widzę, że humory wracają. I dobrze. Oby rak dalej.

17.03.2024 16:51

Coś z tą defensywą trzeba zrobić. Niestety skończył się czas Mattsa i Boa.

17.03.2024 16:50

Dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje. Wróci do nas w pełni zdrów.

17.03.2024 16:49

Jamal pokazał swoją klasę. Jeden z najlepszych jego meczów w karierze. BRAWO!!!

16.03.2024 18:59

Z Diera się śmiałem (raczej z tego transferu) ale chłopak wyrasta na ważna postać i z de Lightem tworzą zgrany duet na ŚO. Kim i Upa mogą odejść.

16.03.2024 18:58

Dali czadu. Brawo Bayern. Jamal był w nieziemskiej formie i cieszy bramka Gnabrego. Bałem się, że po kontuzji będzie bezużyteczny.

16.03.2024 18:56