DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Bayern odwiedzi latem Koreę Południową!

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele spekulacji odnośnie letniego tournée Bayernu Monachium – wedle doniesień FCB wybrało ponownie Azję jako cel promowania marki klubu.

Wszelkie doniesienia niemieckiej prasy ponownie okazały się prawdziwe, albowiem jak czytamy na oficjalnej stronie bawarskiego klubu, tego lata monachijczycy powrócą do Azji w ramach „Audi Summer Tour 2024”.

Co więcej po raz pierwszy w historii, Bayern odwiedzi Koreę Południową, gdzie baza kibiców FCB jest już bardzo duża i nieustannie się powiększa – zwłaszcza po letnim transferze Kim Min-jae.

Jak można było się spodziewać, mistrzowie Niemiec wezmą tam również udział w meczu towarzyskim – w ramach „Coupang Play Series 2024” w Seulu. Póki co nie wiadomo jednak, kto będzie rywalem „Bawarczyków” i kiedy dokładnie odbędzie się ten sparing. Wszelkie informacje zostaną opublikowane już wkrótce.

Jeśli mowa o nadchodzącym letnim tournée, na łamach klubowych mediów wypowiedział się dyrektor finansowy oraz wiceprezes „Gwiazdy Południa”, czyli Michael Diederich.

− Cieszymy się, że po raz pierwszy odwiedzimy Koreę Południową podczas naszego Audi Summer Tour 2024. Entuzjazm dla piłki w całym regionie jest ogromny i jesteśmy dumni, że Kim Min-jae jest jedną z największych międzynarodowych gwiazd z Korei Południowej w naszym zespole – powiedział Michael Diederich.

− To będzie wyjątkowa podróż - dla Min-jae i dla całego naszego klubu. Z niecierpliwością czekamy na wymianę kulturalną oraz nawiązanie nowych, interesujących kontaktów i budowanie relacji, aby lepiej poznać kraj i mieszkańców Korei Południowej – podsumował dyrektor finansowy FCB.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...