DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Chcemy być lepsi w tym meczu

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Już dziś do akcji w bawarskiej lidze regionalnej powracają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

Dzisiejszego wieczoru swoje kolejne spotkanie w bawarskiej lidze regionalnej (IV Liga) rozegrają piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Tym razem rywalem monachijczyków będzie Augsburg II, zaś początek tego derbowego starcia na Gruenwalder Stadion zaplanowano o 19:00. Przypominamy przy okazji, że pojedynek ten będzie można zupełnie za darmo zobaczyć w FCB TV.

Przy okazji tego meczu dwudziestej szóstej kolejki ligowej, na łamach klubowych mediów wypowiedział się trener Holger Seitz, który zaznaczył, że jego podopieczni pragną nie tylko zwyciężyć, ale i również potwierdzić swoją ostatnią formę.

− Charakter meczu zmieni się nieco w porównaniu do poprzednich spotkań. Augsburg II to drużyna, która wychodzi na boisko z jasnym planem na grę – powiedział Seitz.

− To będzie ekscytujące zadanie dla mojej drużyny, która ostatnio wzmocniła swoją pewność siebie dzięki zwycięskiej passie. Jesteśmy w dobrych nastrojach, proces rozwoju chłopców idzie pełną parą i po prostu chcemy być lepsi w tym meczu u siebie – podsumował Holger Seitz.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...