DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Jestem zadowolony z chłopaków

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Przed kilkoma dniami swoje kolejne spotkanie na krajowym podwórku rozegrali piłkarze drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

Po jakże ważnym zwycięstwie 4:0 nad FC Memmingen, monachijczycy mierzyli się w ubiegły weekend w derbowym starciu bawarskiej ligi regionalnej z ekipą FC Augsburg II.

Mimo usilnych starań bawarskiego klubu, podopieczni Holgera Seitza zremisowali ostatecznie bezbramkowo z FCA II i musieli zadowolić się 1 punktem. Warto jednak wspomnieć, że mimo remisu, podopieczni Holgera Seitza awansowali na szóstą lokatę w tabeli ligowej.

− Jestem zadowolony z chłopaków, ponieważ po raz kolejny zagraliśmy na zero z tyłu. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy naszych szans w polu karnym, bo mogliśmy strzelić gola lub dwa – powiedział Seitz.

− Ostatecznie jest to sprawiedliwy remis, ale sami jesteśmy za to odpowiedzialni, ponieważ mogliśmy wygrać – podsumował Holger Seitz.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to piłkarze Bayernu Monachium po rozegraniu 25 spotkań, zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli bawarskiej ligi regionalnej z dorobkiem 40 punktów. Na wynik ten przełożyło się 11 zwycięstw, 7 remisów, 6 porażek oraz bilans bramkowy 49:37.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...