DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 94

Przeciętny mecz i wybór głównie za bramkę, bo nie było z kogo wybierać.

14.12.2023 16:28

Brakuje go i super, że jest coraz bliżej powrotu.

14.12.2023 16:27

Dawno żaden trener w tak krótkim czasie nie przewalił tylu rozgrywek i zespół nie pokazuje niczego z tego co mówi Ulreich.

14.12.2023 16:26

@MaciekPL dokładnie. Grali u siebie o puchary w dalszej części sezonu i musieli "tylko" wygrać z Bayernem, który grał o nic. Nie było w nich pasji, pozytywnej agresji czy wiary. Przegrali oraz odpadli w pełni zasłużenie.

14.12.2023 13:19

Będzie ich brakowało szczególnie w spotkaniu z VfB, ale pech innych to okazja dla innych w tym oby dla Tela.

14.12.2023 08:46

Może w końcu Tuchel będzie zmuszony dać szanse Telowi na jaką od dawna zapracował, ale z tym sabotażystą na ławce trenerskiej to nie wiadomo.

13.12.2023 18:57

Ładny gest kibiców United.

13.12.2023 13:07

Oby, na taki prezent czekają kibice Bayernu.

13.12.2023 13:06

Raczej jakieś drobne urazy mięśniowe.

13.12.2023 13:02

Każde niepowodzenie United cieszy, a jak dokłada się do tego jeszcze Bayern to cieszy podwójnie :)

13.12.2023 13:01

Goretzka naprawdę przyzwoite zawody wczoraj rozegrał - 2 w pełni zasłużenie.

13.12.2023 12:51

Przeciętność, ale jak widać niektórym to wystarcza.

13.12.2023 12:49

Cieszy wygrana i wyrzucenie United z pucharów, bo gra oczywiście daleka od oczekiwań.

13.12.2023 06:38

Memczester leci z pucharów - fajno

12.12.2023 22:54

Union 2:2

12.12.2023 22:47

Byle wywalić United z CL

12.12.2023 21:17

Te gadania Tuchela na konferencjach nie mają żadnego pokrycia w późniejszych decyzjach.

12.12.2023 21:16

@DonJupp4ever tak byłoby jakby Bayern trenował ktoś ogarnięty, a tak to wcale nie jest takie oczywiste.

12.12.2023 14:40

@seba +1

12.12.2023 12:36

Bardzo bym chciał żeby podpisał, ale napewno nie za wszelką cenę. To nie jest zawodnik większy od klubu.

12.12.2023 12:34

@Matilegolas dokładnie. Czas na reakcje klubu względem Tuchela.

12.12.2023 11:55

Żeby Mueller znowu zaczął grać to musi Bayern jak najszybciej pogonić Tuchela.

12.12.2023 11:54

Toppmoeller ograł Tuchela jak jakiegoś uczniaka. Gratulacje.

12.12.2023 10:04

Tuchel też powinien pokazać reakcje - dymisja.

12.12.2023 10:00

Nasze największe osłabienie niestety nadal siedzi na ławce rezerwowych.

12.12.2023 08:31

@Pir5 Sporo w ostatnich latach nie pokazywano rozgrywek z rosji, białorusi czy korei północnej to teraz na taką zmianę też bym nie liczył.

12.12.2023 06:48

Norwegowie są za $ity ;)

11.12.2023 15:41

Marzenia Tuchela nikogo w Bayernie nie powinny interesować, bo tego gościa tutaj zaraz (oby jak najszybciej) nie będzie.

11.12.2023 15:40

Tuchel też na pokładzie ? Oby miał bilet w jedną stronę

11.12.2023 14:45

A gdzie orły Tuchela ? Anty jedenastka.

11.12.2023 13:57

Absencja z cyklu mało istotnych, ale oczywiście zdrowia.

11.12.2023 13:51

Oby tylko to nie była ciekawość taka jak na końcówce letniego okienka.

11.12.2023 13:50

Gnabry jest nieobecny już od dobrych kilku miesięcy…

11.12.2023 10:35

Asystent Nagelsmanna zdjął portki Tuchelowi i zwycięstwo Frankfurtu w takim rozmiarze było w pełni zasłużone.

11.12.2023 10:02

Tuchel baza, auf Wiedersehen

11.12.2023 09:56

Atmosferka iście piknikowa, humory szampańskie. Widać, że te wyniki i marna gra spływają jak po kaczce.

11.12.2023 08:42

@Sopariev marzenie. Do tego trzeba mieć charakter i jaja czyli coś czego na darmo szukać u Tuchela.

11.12.2023 08:40

Serce mówi żeby postawić na Bayern, ale rozum podpowiada coś innego…

11.12.2023 08:39

Przyjdzie Hoeness to ściągnie Stillera z powrotem.

11.12.2023 08:34

No tak bo Bayern to idealne miejsce dla rozwijania młodych talentów.

11.12.2023 08:30

Niezłe kocopoły. Na dobrej drodze w kierunku dna chyba. 2 puchary już zawalone, w CL męczymy się w każdym spotkaniu, a w BL coraz większa strata do Bayernu.

11.12.2023 00:17

Po sezonie czas na wietrzenie szatni, bo to nastawienie samo z siebie się nie bierze. Za dużo zawodników nie wiedzących czy chcą tutaj grać (Kimmich, Davies, Sane czy nawet Musiala) czy leniwych gwiazd z kosmicznymi kontraktami.

10.12.2023 21:45

Ten kryzys nazywa się Tuchel

10.12.2023 13:47

Słabo, do formy w tym sezonie nie będzie mu dane dojść.

10.12.2023 11:03

Magath zrobiłby „ciekawą” sesje.

Edytowano : 2023-12-10 10:15:39

a Tuchel pewnie będzie mięciutki

10.12.2023 10:14

Tuchel po prostu przeproś i spadaj.

10.12.2023 10:13

Czy cele sportowe nie są zagrożone ? Niech Tuchel ten sabotażysta jak najszybciej wylatuje! Raus!!!!!

09.12.2023 17:34

Tuchel raus!!!

09.12.2023 17:28

Tuchel gimbaza

09.12.2023 15:51

Trzymam kciuki żeby Kane trafił i to najlepiej nie raz.

09.12.2023 15:07

Tuchel i sens ? Nie oczekujmy za wiele.

09.12.2023 14:40

Tuchel dalej pracuje nad wypychaniem Muellera czy marnowaniem Tela…

09.12.2023 14:36

Niech Tuchel pokaże jaja i stawia więcej na tego chłopaka. Szkoda go wypożyczać, po prostu więcej odwagi.

09.12.2023 14:31

Zdobyć 3 punkty i nałożyć presję na Bayer przed którym bardzo trudne spotkanie. Zobaczymy czy nadprogramowe wolne pozytywnie wpłynie na naszą grę, ale na cuda nie liczę jeśli chodzi o przyjemność oglądania.

09.12.2023 10:32

Poklepać po plecach i niech wracają do roboty, bo droga do profesjonalnej piłki na najwyższym poziomie jeszcze bardzo daleka.

09.12.2023 10:19

Mecz z Bayernem to zawsze dobra okazja żeby zawodnicy przeciwnika trochę bardziej zmotywowali się i na to Toppmoeller liczy.

09.12.2023 10:18

Musiala dopiero co wraca po kontuzji i mógłby jednak zacząć na ławce.

09.12.2023 10:13

Bez większego zaskoczenia, stała bardzo wysoka forma.

09.12.2023 10:10

Eintracht z dużo większymi brakami i trzeba to po prostu wykorzystać.

09.12.2023 09:15

Bez przesady, i tak nie wali takiej ilości baboli jak np. Alaba

08.12.2023 22:20

Defensa Central to jest portal Realu więc tam wszystko jest pod Real. Jeśli takie cos jednak rzeczywiście miałoby mieć miejsce to Bayern od razu powinien zakończyć negocjacje i nie dać robić z siebie głupka.
Tak czy siak podtrzymuje, że to są ostatnie miesiące Daviesa w naszej koszulce.

08.12.2023 19:22

@KingWizard Bayern sobie takiej opcji nie zapewnił, a Bayer woli mieć alternatywę na wypadek kontuzji, wykluczeń, rotacji czy pucharu Afryki - czyli coś czego Bayern nie dopilnował oddając właśnie…Stanisica

07.12.2023 22:04

AS to klubowa gazeta Realu więc oby to były tylko wyssane z palca wymysły.

07.12.2023 21:59

Niestety to wypożyczenie póki co jest dużym rozczarowaniem (i nie chodzi tutaj o grę Stanisica). Wypożyczenie nieprzemyślane (przy późniejszych odejściach z klubu) i niedogadane. Miał ogrywać się i nabierać doświadczenia, a tak naprawdę na razie jest krok wstecz.

07.12.2023 14:53

@Simon89 tutaj zgoda, ale trochę na własne życzenie odebrał sobie możliwość lepszego pożegnania, ale Bayern to oczywiście sprytnie wykorzystał.

07.12.2023 14:19

Bayern idealnie wykorzystał zachłanność Lewego i "pozbył się" go w najlepszym możliwym momencie przytulając max ile dało sie za niego wyciągnąć w tym wieku i z takim kontraktem (chodzi o długość kontraktu). Później Bayern miałaby problem jak elegancko pożegnać tak zasłużonego piłkarza (podobnie jak to miało miejsce np. z Ribery'm), który dodatkowo miałby gigantyczny kontrakt. Spłacił nam w połowie Kane'a, który ma jeszcze jeszcze kilka lat na topowym poziomie.
Historie o tym jak to zły Niemiec nie chciał żeby Lewy pobił rekord Gerda można włożyć między bajki, bo takie same brednie i prymitywne insynuacje były przed meczem w którym bił rekord 41 bramek - Bayern miał go posadzić na ławce i go nie wpuścić :D

07.12.2023 13:55

Niech na spokojnie wróci na rundę rewanżową, bo nie ma sensu spieszyć się.

07.12.2023 13:40

@Simon89 a jakie znaczenie ma średnia ilość goli na mecz ? Liga polska ma mniejszą liczbę goli na mecz od ligi hiszpańskiej czyli jest większa dyscyplina taktyczna ? Zastanów się i tu wróć.
Pustki na wielu stadionach w LL świadczą chyba o tym, że nawet swojego nie chce im oglądać się.

07.12.2023 13:34

No tak, bo $ity i Girona to ten sam poziom sportowy, finansowy i przypadkowy jednorazowy wyskok. No identyko, 1 do 1

07.12.2023 12:38

Koszulka mega! Stare logo adasia plus stare logo klubu - biere jak tylko pojawi sie! Muala!

07.12.2023 11:01

Mieszanie ogórków z LaLiga wygląda widowiskowo, ale w BL nie będzie tak łatwo. Spotka rosłych chłopów z dyscypliną taktyczną i na pewno będzie musiał się do tego przestawić.

07.12.2023 08:47

VfB w pełni zasłużenie pokonało bvb, Hoeness robi tam naprawdę fajną robotę. Zresztą wcześniej w Hoffe też dawał radę. Alonso, Hoeness, Wagner - ktoś z tej trójki prędzej czy później będzie nas trenował.

06.12.2023 23:34

Jakiegokolwiek pretensje Boatenga byłby absurdem.

06.12.2023 20:48

@hoodykr Liczę na to, że Zaragoza będzie kimś więcej niż tylko uzupełnieniem składu. Może potrzeba nam właśnie tak nieoczywistego zawodnika, który będzie chciał wykazać się i będzie gryzł trawę zamiast hitowego transferu za gigantyczne pieniądze z kosmiczną pensje, który będzie oczekiwał miejsca w składzie za darmo - już takich w kadrze mamy trzech.

06.12.2023 14:10

Servus Zaragoza i powodzenia!

06.12.2023 13:44

@Sopariev trzymam kciuki za ten nowy wynalazek, ale na obronę Roca to trzeba pamiętać, że przyszedł do nas za 9 mln, a odszedł za 12+5 mln (w bonusach były do osiągniecia). Sportowo nam za dużo (delikatnie mówiąc) nie dał, ale na szczęście finansowo nas nie nadwerężył.

06.12.2023 13:27

Transfer w starym dobrym stylu i już chyba tylko należy oczekiwać oficjalnego potwierdzenia, bo wszystkie poważne źródła są zgodne i przekonane o tym transferze. Transfer nieobarczony żadnym ryzykiem więc jestem jak najbardziej za. Kwota promocyjna, a zawodnik wydaje się naprawdę ciekawy i perspektywiczny, który w lepszym klubie może zrobić duży krok do przodu.

Edytowano : 2023-12-06 12:55:15

To będzie ciekawy i nieoczywisty ruch ze strony Bayernu.

06.12.2023 12:54

Jeśli Gnabry ma jakieś ambicje sportowe i nie zadowoli się tylko pensją to nawet w jego interesie będzie zmienić otoczenie. Perspektywa ławki rezerwowych i brak miejsca na ME na pewno nie będą zachęcające do odcinania kuponów, bo to jednak nie jest emeryt i jeszcze ma kilka lat na najwyższym poziomie.

06.12.2023 12:46

Cena naprawdę promocyjna i ewentualny transfer praktycznie bez żadnego ryzyka. Zawodnik ciekawy, a u nas może wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Gnabry/Sane pewnie out.

06.12.2023 08:50

Nie ma co ekscytować się tymi doniesieniami i nawet jeśli jest w nich coś z prawdy to są to zwykłe gierki kontraktowe.

05.12.2023 22:17

Mało kogo obchodzi co czuje Hamann.

05.12.2023 22:13

Wirtz nie będzie chciał powtórzyć błędu Havertza i możemy mieć realne szanse na jego sprowadzenie.

05.12.2023 15:25

To jest lista "dziennikarzy", a nie Bayernu.

05.12.2023 15:23

Takiego zawodnika u siebie w ogródku to Bayernu zawsze musi mieć na radarze.

05.12.2023 15:21

Aktualnie jest to zawodnik po prostu zbędny. Jest Tel i Mueller i te minuty wolę żeby oni otrzymywali.

05.12.2023 12:00

Girona bedzie ofiarą swojego chwilowego sukcesu i będzie spora wyprzedaż po sezonie.

04.12.2023 15:21

Niech zagra cały dobry sezon i sprzedać póki jeszcze można cos za Niego przytulić.

04.12.2023 15:20

I cyk ceny dla Bayernu z automatu do góry.

04.12.2023 15:17

Po prostu niech podziękuje i wcieli w życie.

04.12.2023 15:15

W dorosłej reprezentacji aktualnie nie ma szans na takie sukcesy niestety

04.12.2023 15:03

Chyba większość jest zaskoczona tym jak szybko po tak długiej przerwie pokazuje swoją klasę i jak pewnie prezentuje się.

03.12.2023 23:24

Bayern w tym sezonie często wygląda jakby nie chciał wygrać.

03.12.2023 23:22

bvb wyświadczyła nam dużą przysługę i trzeba to będzie jak najszybciej wykorzystać. Świetny rezultat dla Bayernu.

03.12.2023 23:20

@Pir5 bez przesady, że zawsze. Po prostu wtedy kiedy coś jest to skrytykowania.

03.12.2023 14:35

Na szczęście Tuchel zadbał o luźniejszy kalendarz odpadając z PN

03.12.2023 13:35

Super, oby coś z tych chłopaków dla Bayernu i reprezentacji coś było.

03.12.2023 13:34

Niech zrobią kibicom niespodziankę i jeszcze przed świetami niech dogadają się i podpiszą.

03.12.2023 13:33

@piczek to, że Mueller należy do Bayernu. A nie wypychać legendę z klubu bredząc, że chce żeby został, ale jeszcze nie wie w jakiej roli

03.12.2023 00:26

Niech to Tuchel w końcu zrozumie.

02.12.2023 22:54

Bayern jak każdy topowy klub nigdy nie będzie klubem, który będzie wprowadzał niewiadome jakie ilości zawodników wychowanych od U5

02.12.2023 22:52