DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Zaragoza piłkarzem Bayernu!

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego w 2024 roku pozostało jeszcze bardzo wiele czasu, to już teraz Bayern potwierdził pierwszy transfer!

Doniesienia prasowe z Hiszpanii i Niemiec odnośnie utalentowanego Bryana Zaragozy szybko zostały potwierdzone przez bawarski klub – Hiszpan latem 2024 roku zasili szeregi rekordowego mistrza Niemiec na zasadzie transferu definitywnego!

22-letni skrzydłowy 1 lipca 2024 roku rozpocznie swoją przygodę z „Bawarczykami”, zaś jego kontrakt będzie obowiązywać do końca czerwca 2029 roku. Nieoficjalnie kwota odstępnego zamknie się maksymalnie w sumie 15 milionów euro.

− Bryan to silny, bardzo szybki i niezwykle zwinny skrzydłowy, który może grać na obu skrzydłach. Jest nieprzewidywalny i niebezpieczny pod bramką rywala – powiedział dyrektor sportowy FCB.

− Życzymy mu wszelkich sukcesów w Granadzie przez resztę sezonu i nie możemy się doczekać, aż dołączy do nas latem – podsumował Christoph Freund.

Bryan Zaragoza

22-latek w bieżącym sezonie La Liga może pochwalić się dorobkiem 14 spotkań, 5 bramek oraz 2 asyst. Jego szacunkowa wartość wynosi 8 milionów euro. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że jeszcze rok temu Zaragoza występował w drugiej lidze hiszpańskiej. Co do reprezentacji narodowej, w październiku bieżącego roku zadebiutował on w ekipie „La Furia Roja”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...