DieRoten.pl

Mecz z Unionem dopiero w styczniu?

fot. DieRoten.pl
Reklama

Obfite opady śniegu w ostatnich dniach sprawiły, że niemalże całe Monachium zostało sparaliżowane pod wieloma względami.

Z tego też powodu odwołany został wczorajszy pojedynek ligowy monachijczyków z Unionem Berlin, który pierwotnie miał zostać rozegrany o 15:30.

Decyzja została podjęta wspólnie z władzami klubów oraz Niemieckim Związkiem Piłki Ligowej. Póki co nie potwierdzono jeszcze oficjalnie, kiedy mógłby zostać rozegrany ten mecz. Niewykluczone, że zostanie to rozstrzygnięte w najbliższych dniach.

− Jest nam bardzo przykro, że musimy odwołać mecz, ale bezpieczeństwo naszych fanów i kibiców Union Berlin ma absolutny priorytet – powiedział Hainer.

− Ponadto dostęp do Allianz Arena nie jest gwarantowany z powodu licznych zamknięć dróg i odwołania licznych środków transportu publicznego. Jak najszybciej poinformujemy o możliwym nowym terminie – podsumował Herbert Hainer.

Jak z kolei informuje niemiecki dziennik „Bild”, przełożony mecz z Unionem na pewno nie odbędzie się jutro – najpewniej zostanie on przełożony na połowę lub koniec stycznia 2024 roku!

Dziennikarze podkreślają, że w takim wypadku plany monachijczyków odnośnie zimowych przygotowań do rundy wiosennej mogą nagle ulec zmianie i zaplanowany dwudniowy wypad do Szwajcarii może zostać odwołany…

 

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...