DieRoten.pl
Reklama

Marmoush: Wspaniale jest wygrać z Bayernem

fot. DieRoten.pl
Reklama

W ubiegłą sobotę (9 grudnia) Bayern Monachium rozegrał swoje trzynaste oficjalne spotkanie w sezonie ligowym 2023/2024.

Jak już doskonale wiemy, monachijczycy mierzyli się na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt, gdzie trenerem jest były asystent Juliana Nagelsmanna w Bayernie, czyli Dino Toppmoeller.

Koniec końców mistrzowie Niemiec zostali zdeklasowani i rozbici aż 5:1 przez klub z Hesji… Co do pomeczowych wywiadów, na temat tak okazałego zwycięstwa nad „Bawarczykami” wypowiedział się napastnik SGE, a będąc dokładniejszym Omar Marmoush.

− To był znakomity mecz w naszym wykonaniu. Każdy dał z siebie 100 procent. Pokazaliśmy reakcję, której potrzebowaliśmy. Taki wynik to coś wyjątkowego – powiedział Marmoush.

− Widać było, że wzajemnie wspieramy się na boisku. W ostatnich tygodniach wyniki nie były na naszą korzyść. Wiedzieliśmy, że stać nas na znacznie więcej. Pracowaliśmy więc ciężko i skupiliśmy się na następnym meczu – dodał.

− Wspaniale jest świętować zwycięstwo z najlepszą drużyną w Niemczech. Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem – podsumował Omar Marmoush.

W wyniku porażki z Eintrachtem Frankfurt, Bayern utrzymał się na pozycji wicelidera, ale strata do Bayeru 04 wynosi obecnie 4 punkty (warto jednak mieć na uwadze, że monachijczycy wciąż mają do rozegrania zaległy mecz z Unionem Berlin).

Źródło: SGE
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...